Προς το περιεχόμενο

Συστημενα δεματα απο Μεγ.Βρετανια


agisilaosko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα,

 

εχω 3 βδομαδες που περιμενω συστημενα πακετα απο βρετανια και δεν εχει ερθει τπτ.εστειλα μαιλ στα ελατα και μου ειπαν πως τα συστημενα απο βρετανια δεν τα περνει αυτη πλεον..

 

ξερει κανεις ποιος τα περνει οταν φτασουν εδω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα παιδιά,

 

Επειδή είναι η πρώτη μου παραγγελία από Βρετανία, πήρα και εγώ σήμερα στην ACS και μου έδωσαν έναν νέο κωδικό και μου είπαν ότι το έχει παραλάβει η GLS.

 

Στο site της ACS δεν εμφανίζεται όπως είναι λογικό, αλλά στο site της GLS γράφει ότι όντως το παρέλαβαν χθες. Έχει κανένας εμπειρία σε πόσες περίπου μέρες θα φτάσει Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά,

 

Επειδή είναι η πρώτη μου παραγγελία από Βρετανία, πήρα και εγώ σήμερα στην ACS και μου έδωσαν έναν νέο κωδικό και μου είπαν ότι το έχει παραλάβει η GLS.

 

Στο site της ACS δεν εμφανίζεται όπως είναι λογικό, αλλά στο site της GLS γράφει ότι όντως το παρέλαβαν χθες. Έχει κανένας εμπειρία σε πόσες περίπου μέρες θα φτάσει Ελλάδα

 

5-7 μερες θα ναι στα χερια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο πολύ ε;

 

Και 5 μέρες που έκανε να φτάσει στην GLS, σύνολο 10-12 μέρες δηλαδή...

 

Οι αποστολές έκαναν την ίδια διαδρομή πάντα (Αγγλία-Γερμανία-Ελλάδα) ή άλλαξε τώρα με την αλλαγή από ΕΛΤΑ σε ACS; Ρωτάω γιατί νόμιζα ότι έρχεται αεροπορικώς από Αγγλία κατευθείαν εδώ, μιλάω για την Royal Mail πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι ακόμα και συγνώμη για τις ερωτήσεις, αλλά πρώτη φορά βλέπετε...

 

Στο site της GLS γράφει: "Inbound to GLS location" από τις 15/10 και τίποτα άλλο, καμία άλλη ενέργεια.

 

Να μην ανυσηχώ έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα παιδιά, χθες ήρθε Ελλάδα και σήμερα είχε πάει σε κοντινό κατάστημα acs. Πήγα και το πήρα μόνος μου γιατί λόγω ΣΚ, θα το έφερναν Δευτέρα.

 

Σύνολο 8 μέρες τελικά. Σας ευχαριστώ όλους και καλές παραλαβές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...