Προς το περιεχόμενο

Σύγκρουση ιατρικών διαγνώσεων: Δικαιολογημένη στα ανθρώπινα πλαίσια, αποτέλεσμα ασχετοσύνης ή οικονομ. συμφέροντος ή σύγκρουσης ειδικοτήτων?


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αχχχχ πηγα τουαλετα κ οχι με πολυ πονοο... Ουφφφ.. Οσο για αυτο που νοιωθω..παραμενει το ιδιο..

 

χαχα άντε πάντα τέτοια.

 

Πρόσεχε μην ξαναμείνεις τόσες μέρες off, είναι επικίνδυνο να σε χειροτερέψει.

Οπότε τώρα ψάξτο άμεσα με βάση τα προαναφερθέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι..να σαι καλα.. Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες... Αμα δν ησουν εσυ ακομα δν θα το ειχα παρει αποφαση να παω τουαλετα.. ! Χαχ

Αα..και μαλλον θα παω σε κρατικο νοσοκομειο -.- δν ξρω τι θα μ τυχει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα..και μαλλον θα παω σε κρατικο νοσοκομειο -.- δν ξρω τι θα μ τυχει...

 

Κι εκεί ραντεβού κλείνεις στα εξωτερ. ιατρεία άρα μπορείς να ρωτήσεις ονόματα. Ότι και να είναι πάντως μη μασάς, για την υγεία είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι κάποιος τρολάρει εδώ μέσα;

Ναι μαλλον μονο εσενα σου φαινεται.. Τα θεωρεις αστεια ολα αυτα? Θα σου αρεσε να γελανε με τον πονο σ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μαλλον μονο εσενα σου φαινεται.. Τα θεωρεις αστεια ολα αυτα? Θα σου αρεσε να γελανε με τον πονο σ?

Να γελάνε ποιοι;

Αν εννοείς να γελάνε τελείως ξένοι και μάλιστα ανώνυμοι, σε ένα φόρουμ τεχνολογικό που δεν έχει να κάνει με ομοιοπαθείς μου ή με άλλους που έχουν κάποιο πόνο, και να φτιάξω λογαριασμό μόνο και μόνο για να γράφω για χοντρά και κουράδες, όχι δεν το θεωρώ αστείο. Γελοίο το θεωρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να παρω παραπανω πληροφοριες για το θεμα που με απασχολει.. Εχω τρομοκρατιθει παρα πολυ.. Και ευχομαι να μη σ τυχει.. Αυτο.. Να μην σου τυχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος ρε παιδιά με τον superman και τον batman και τα trolls. Ο χρήστης συστήθηκε ως 15χρονή κοπέλα. Ας είναι και 60χρονος ναυτεργάτης ή ότι θέλει, αυτό δεν μας αφορά. Οι συμβουλες δώθηκαν και θα χρησιμεύσουν είτε στον χρήστη είτε σε όποιον άλλον διαβάσει το thead στο μέλλον. (και μην ξεχνάτε κάποιοι πως 15 ετών = παιδί)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lenara να σε ρωτησω κινησε ? θελω να πω εισαι δραστηρια , ρωταω γιατι ξερω πολλα παιδια που κολλανε στα pc fb και τετοια , η καθιστικη ζωη το κανει χειροτερο ,  λεω και τη δικη μου περιπτωση παντα  ειχα αυτο το προβλημα το προσεχα αλλα οταν σταματησα να δουλευω πηρα τη κατω βολτα με συνεπεια να ακολουθησει η καθιστικη ζωη ..το  αποτελεσμα καθε φορα  που πηγαινω στη τουαλετα η λεκανη  να γινετε κοκκινη,  δεν το επαιρνα και πολυ στα σοβαρα μεχρι που ακουσα για πολυποδες , μην το αμελεις παντως γιατι δεν ξερεις πως θα εξελιχθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος ρε παιδιά με τον superman και τον batman και τα trolls. Ο χρήστης συστήθηκε ως 15χρονή κοπέλα. Ας είναι και 60χρονος ναυτεργάτης ή ότι θέλει, αυτό δεν μας αφορά. Οι συμβουλες δώθηκαν και θα χρησιμεύσουν είτε στον χρήστη είτε σε όποιον άλλον διαβάσει το thead στο μέλλον. (και μην ξεχνάτε κάποιοι πως 15 ετών = παιδί)

κατσε απαντα εσυ τοτε φιλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>lenara να σε ρωτησω κινησε ? θελω να πω εισαι δραστηρια , ρωταω γιατι ξερω πολλα παιδια που κολλανε στα pc fb και τετοια , η καθιστικη ζωη το κανει χειροτερο ,  λεω και τη δικη μου περιπτωση παντα  ειχα αυτο το προβλημα το προσεχα αλλα οταν σταματησα να δουλευω πηρα τη κατω βολτα με συνεπεια να ακολουθησει η καθιστικη ζωη ..το  αποτελεσμα καθε φορα  που πηγαινω στη τουαλετα η λεκανη  να γινετε κοκκινη,  δεν το επαιρνα και πολυ στα σοβαρα μεχρι που ακουσα για πολυποδες , μην το αμελεις παντως γιατι δεν ξερεις πως θα εξελιχθει.</p>

 

Ναι κινουμαι...

Δεν εκφράζονται έτσι οι κοπέλες μεγάλε. Troll

Οποιος κ αν εισαι δν με νοιαζει.. Στην καθημερηνοτητα μ και στη ζωη μ εως τωρα και οταν μεγαλωσω... ΔΕΝ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ ΕΤΣΙ! Μπηκα σ αυτο το φορουμ να μιλησω ανετα (εφοσον δν με ξρει κανεις και δν ξρω κανενα) ... Δεν μπορω να μιλαω συνεχως επιστημονικα γ να μην παρεξηγηθεις εσυ ή ο καθενας ασχετος εδω μεσα.. Ψαχτηκα στο google.. Βρηκα αυτη τη συζητηση κ απλα ετρεξα εδω γ βοηθεια.. Χωνεψε το.. 15 ειμαι.. Φυσικα κ αμα θες το πιστευεις.. Αλλα κανω τα παντα για να το σωσω το προβλημα μου διοτι ειμαι ακομα 15.. Αν ημουν 40+++ δε θα με πολυ εννοιαζε.. Αλλα τωρα αισθανομαι πως ουτε στην παραλια δν μπορω να βγω.. Σημερα ευτυχως δν εχω καποιο θεμα..μονο ενοχληση καποιες φορες.. Στο σχολειο δν ενοχληθηκα καθολου.. Πηγαινω ανετα WC οποτεε... Ολα καλα προς το παρων... Ευχαριστω μονο τον ανθρωπο που με βοηθησε εστω κ απο δω μεσα κ το εκτιμησα πολυ.. Κ σ ολους τους υπολοιπους δεν πεφτει κανενας απολυτως λογος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

lenara να σε ρωτησω κινησε ? θελω να πω εισαι δραστηρια , ρωταω γιατι ξερω πολλα παιδια που κολλανε στα pc fb και τετοια , η καθιστικη ζωη το κανει χειροτερο ,  λεω και τη δικη μου περιπτωση παντα  ειχα αυτο το προβλημα το προσεχα αλλα οταν σταματησα να δουλευω πηρα τη κατω βολτα με συνεπεια να ακολουθησει η καθιστικη ζωη ..το  αποτελεσμα καθε φορα  που πηγαινω στη τουαλετα η λεκανη  να γινετε κοκκινη,  δεν το επαιρνα και πολυ στα σοβαρα μεχρι που ακουσα για πολυποδες , μην το αμελεις παντως γιατι δεν ξερεις πως θα εξελιχθει.

 

Ναι κινουμαι...

Δεν εκφράζονται έτσι οι κοπέλες μεγάλε. Troll

Οποιος κ αν εισαι δν με νοιαζει.. Στην καθημερηνοτητα μ και στη ζωη μ εως τωρα και οταν μεγαλωσω... ΔΕΝ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ ΕΤΣΙ! Μπηκα σ αυτο το φορουμ να μιλησω ανετα (εφοσον δν με ξρει κανεις και δν ξρω κανενα) ... Δεν μπορω να μιλαω συνεχως επιστημονικα γ να μην παρεξηγηθεις εσυ ή ο καθενας ασχετος εδω μεσα.. Ψαχτηκα στο google.. Βρηκα αυτη τη συζητηση κ απλα ετρεξα εδω γ βοηθεια.. Χωνεψε το.. 15 ειμαι.. Φυσικα κ αμα θες το πιστευεις.. Αλλα κανω τα παντα για να το σωσω το προβλημα μου διοτι ειμαι ακομα 15.. Αν ημουν 40+++ δε θα με πολυ εννοιαζε.. Αλλα τωρα αισθανομαι πως ουτε στην παραλια δν μπορω να βγω.. Σημερα ευτυχως δν εχω καποιο θεμα..μονο ενοχληση καποιες φορες.. Στο σχολειο δν ενοχληθηκα καθολου.. Πηγαινω ανετα WC οποτεε... Ολα καλα προς το παρων... Ευχαριστω μονο τον ανθρωπο που με βοηθησε εστω κ απο δω μεσα κ το εκτιμησα πολυ.. Κ σ ολους τους υπολοιπους δεν πεφτει κανενας απολυτως λογος...
Να πας στο Γιατρό άσε το ίντερνετ. Έχω να σιυ συστήσω και γιατρό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...