Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια ειδα το lumia σε ντεμο δλδ ψευτικο.....αλλα δεν λεει καθολου αθλια κατασκευη το 625 μου αρεσε και φυσικα το 925.....

 

Aν για κάτι φημίζονται τα lumia αυτή είναι η ποιότητα κατασκευής τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως δεν μπορω να καταλαβω γιατι τετοια αντιδραση σχετικα με το 820...ενταξει δεν ειναι ακριβως ιδιο με το lg αλλα δεν παυει να ειναι μια καλη συσκευη για 129 ευρω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κατάλαβα ότι δεν ξανά ασχολείται με vodafone και θα πάρει μόνος του κινητό.

Μπορεί να μην το "'έπιασα", δεν χάνει και τίποτα να τους το προτείνει, σε ανάλογη περίπτωση κέρδισα σε διαγωνισμό του evomagazine ένα cd player και επέμεινα γιατί πήγανε να με "ρίξουν" με ένα πολύ πιο φθηνό και στο τέλος πήρα το ακριβότερο που έβγαζε η Sony το 2004!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας παραθέτω σχόλιου άλλου, από τη δημοσίευση στο techblog.
"Εμένα μου έστειλαν το εξής mail σήμερα :

«Σε απάντηση του e-mail σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η προκράτηση που έχετε κάνει για τη δρομολόγηση παραγγελίας της συγκεκριμένης συσκευής (LG Optimus G) σε περίπτωση διαθεσιμότητας δεν μπορεί να διεκπεραιωθεί καθώς το συγκεκριμένο μοντέλο δεν θα διατεθεί στο μέλλον από τη Vodafone Ελλάδας λόγω λήξης παραγωγής του.

Μπορείτε ωστόσο να επιλέξετε κάποιο άλλο διαθέσιμο μοντέλο από τα Smartphones που είναι σε προσφορά και μπορείτε να τα βρείτε ακολουθώντας το παρακάτω link:

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false»

Και εννοείτε ότι είχα και mail επιβεβαίωσης με κωδικό παραγγελίας όταν την έκανα……..
Ούτε καν που μου πρότειναν κάτι άλλο στα ίδια χρήματα……"


Πέρα απο αυτό,
Εμένα με πήραν στις 6 σήμερα το απόγευμα, για το γνωστό παραμύθι με το 820, τους απείλησα ότι θα καταφύγω σε νομικά μέσα, τους είπα ότι η συσκευή δεν είναι εφάμιλλη και ότι δικαιούμαι δύο συσκευές αφού δύο παρήγειλλα. Τέλος τους είπα να πάρουν σε μία ώρα για να τους πω, και τελικά ενώ συμφώνησε να με πάρει στις 7, ακόμα δε με έχει πάρει 40 λεπτά μετά.

UPDATE: ΜΕ ΠΗΡΑΝ, πριν λίγο και επέμεναν στην ίδια συσκευή. Τους απείλησα ξανά, ήθελε να ακυρώσει τη παραγγελία, και μετά από αρκετή αντιπαράθεση μάλλον θα την ακυρώσει τη παραγγελία. Μάλιστα ζήτησα να επικοινωνήσω με προιστάμενο, και μου έλεγε ότι δεν υπάρχει και κάτι τέτοια.. 
Ξεφτυλισμένοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας παραθέτω σχόλιου άλλου, από τη δημοσίευση στο techblog.

"Εμένα μου έστειλαν το εξής mail σήμερα :

«Σε απάντηση του e-mail σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η προκράτηση που έχετε κάνει για τη δρομολόγηση παραγγελίας της συγκεκριμένης συσκευής (LG Optimus G) σε περίπτωση διαθεσιμότητας δεν μπορεί να διεκπεραιωθεί καθώς το συγκεκριμένο μοντέλο δεν θα διατεθεί στο μέλλον από τη Vodafone Ελλάδας λόγω λήξης παραγωγής του.

Μπορείτε ωστόσο να επιλέξετε κάποιο άλλο διαθέσιμο μοντέλο από τα Smartphones που είναι σε προσφορά και μπορείτε να τα βρείτε ακολουθώντας το παρακάτω link:

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/handsetsList.action?productCategoryIds=7&payMonthly=false»

Και εννοείτε ότι είχα και mail επιβεβαίωσης με κωδικό παραγγελίας όταν την έκανα……..

Ούτε καν που μου πρότειναν κάτι άλλο στα ίδια χρήματα……"

Πέρα απο αυτό,

Εμένα με πήραν στις 6 σήμερα το απόγευμα, για το γνωστό παραμύθι με το 820, τους απείλησα ότι θα καταφύγω σε νομικά μέσα, τους είπα ότι η συσκευή δεν είναι εφάμιλλη και ότι δικαιούμαι δύο συσκευές αφού δύο παρήγειλλα. Τέλος τους είπα να πάρουν σε μία ώρα για να τους πω, και τελικά ενώ συμφώνησε να με πάρει στις 7, ακόμα δε με έχει πάρει 40 λεπτά μετά.

UPDATE: ΜΕ ΠΗΡΑΝ, πριν λίγο και επέμεναν στην ίδια συσκευή. Τους απείλησα ξανά, ήθελε να ακυρώσει τη παραγγελία, και μετά από αρκετή αντιπαράθεση μάλλον θα την ακυρώσει τη παραγγελία. Μάλιστα ζήτησα να επικοινωνήσω με προιστάμενο, και μου έλεγε ότι δεν υπάρχει και κάτι τέτοια.. 

Ξεφτυλισμένοι!

..εσυ τους απειλησες και αυτοι φοβηθηκαν...δηλ τι περιμενες να γινει ???? παντως απορω πως ασχοληστε ακομα μερικοι...οντως εκαναν πατατα αλλα ειναι καλυμμενοι...ενταξει τι ειχαμε τι χασαμε ...παμε για αλλες προσφορες.. :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρουν αυτό που είναι σύμφωνο με τον νόμο να πάρουν, αν σε ΟΛΑ αντιδρούσαμε κάπως έτσι δεν θα βρισκόμασταν στην κατάσταση που είμαστε τώρα..... 

 

οποτε μπορουν ανετα ενα πιστωτικο 130ε κ τελος το παραμυθι ...κ στο τελος με κυαλια για να βρουμε οποιδηποτε προσφορα απο οποιαδηποτε εταιρια κ καλα μας κανουν...ηδη οι προσφορες ειναι πλεον ανυπαρκτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην αυτομαστιγωθούμε κιόλας φίλε ως τιμωρία...

Μπορούμε και να μαζευτούμε όλοι στο Σύνταγμα να ζητήσουμε δημόσια συγνώμη και να παραδεχτούμε το λάθος μας και να παρακαλέσουμε να συνεχίσουν οι προσφορές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε μπορουν ανετα ενα πιστωτικο 130ε κ τελος το παραμυθι ...κ στο τελος με κυαλια για να βρουμε οποιδηποτε προσφορα απο οποιαδηποτε εταιρια κ καλα μας κανουν...ηδη οι προσφορες ειναι πλεον ανυπαρκτες...

 

Δλδ για αυτό δεν βγαίνουν προσφορές???????

Γιατί πέφτουμε σαν τα κοράκια και τις παίρνουμε?????

 

Πες ότι κάνεις χιουμοράκι......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...