Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγα σημερα απο βοντα και παρηγγειλα το htc 8s.O υπαλληλος μου ειπε οτι θα ερθει την τεταρτη,και αναρωτιεμαι μηπως ερθει στα 180 και οχι στα 100 ευρω,διοτι την ερχομενη εβδομαδα θα εχει τελειωσει η προσφορα.τι πιστευετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν νομίζω για το 8s γιατί το έχει και ο Γερμανός με 99,90 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν σήμερα το απόγευμα και μου είπαν ότι ήρθε το 8s που είχα παραγγείλει κυριακή και ότι ήμουν και τυχερός!!! την ρωτησα αν μπορω να παρω το 820 στα 130 και μου είπε όχι έχουν τελείώσει όλα τα τηλ της προσφοράς......επειδή αυριο πρέπει να αποφασίσω αν και θα προτιμούσα το 820 δεν βλέπω κατι καλύτερο στα 100 ευρω (μη κινέζικο) για την σύζυγο....

 

Πως ήσουν τυχερός αφού ακόμα και τώρα μπορείς να το παραγγείλεις. Υπάρχει σε stock.

 

πηγα σημερα απο βοντα και παρηγγειλα το htc 8s.O υπαλληλος μου ειπε οτι θα ερθει την τεταρτη,και αναρωτιεμαι μηπως ερθει στα 180 και οχι στα 100 ευρω,διοτι την ερχομενη εβδομαδα θα εχει τελειωσει η προσφορα.τι πιστευετε?

 

Καλά δεν ρώτησες τιμή; Για εμένα καλύτερα να το παραγγείλεις τώρα από το Internet ώστε να είσαι σίγουρος. Εντάξει, όχι απόλυτα σίγουρος τελικά - ξύνω πληγές τώρα νομίζω - αλλά θα έχεις μια έξτρα πιθανότητα να το παραλάβεις στην τιμή της προσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ήσουν τυχερός αφού ακόμα και τώρα μπορείς να το παραγγείλεις. Υπάρχει σε stock.

 

 

Καλά δεν ρώτησες τιμή; Για εμένα καλύτερα να το παραγγείλεις τώρα από το Internet ώστε να είσαι σίγουρος. Εντάξει, όχι απόλυτα σίγουρος τελικά - ξύνω πληγές τώρα νομίζω - αλλά θα έχεις μια έξτρα πιθανότητα να το παραλάβεις στην τιμή της προσφοράς.

ρωτησα για τιμη και μου ειπε 100 ευρω αλλα φανηκε σαν να μην ηξερε τιποτα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωτησα για τιμη και μου ειπε 100 ευρω αλλα φανηκε σαν να μην ηξερε τιποτα.....

 

Εγώ θα εμπιστευόμουν περισσότερο το eshop τους από τα καταστήματα τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα εμπιστευόμουν περισσότερο το eshop τους από τα καταστήματα τους.

θα στειλω μηνυμα αυριο αν ειναι για να σιγουρευτω...επισησ ελπιζω να μην γινει καμια μαλ...α,και δεν μου το φερουν και μου πουν οτι τελικα εξαντληθηκε γιατι θα τους........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, οποιος θελει ενα htc 8s αμεσα αντι να περιμενει, εχω ενα περισσευουμενο που το δινω στην τιμη που το πηρα, 99€.

Αποδειξη 2 ημερων απο Vodafone.

Eπικοινωνια μεσω pm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παραγγειλει 5 τηλεφωνα το σαββατο απο καταστημα, φυσικα δε πηρα τιποτα και με κανουν μπαλακι απο καταστημα στο 1399 και πισω. Την ωρα της παραγγελιας το σαββατο ρωταω τον καταστηματαρχη εχει διαθεσιμα 10; και μου λεει ναι θες να σου παραγγειλω; πως ηξερε αυτος τοτε οτι ειχε 10 και πως καποιοι λενε οτι εβλεπαν με τα ματια τους το στοκ της αποθηκης στο συστημα των καταστηματων ενω στο τελος δε πηρε σχεδον κανεις; 

μου ειπαν να παρω το lumia 820 απο το καταστημα ή να παρω την προκαταβολη πισω αλλα αρνηθηκα, ειπα 2-3 τηλεφωνα που θεωρω παρομοια (xperia z – s3 – s4 etc) με το optimus και περιμενω απαντηση απο vodafone. εχω αποδειξη προκαταβολης για τα τηλεφωνα και του ζητησα να πληρωσουν απο την τσεπη τους αλλα τηλεφωνα που δεν ειναι στην προσφορα αλλα και παλι δε συγκινήθηκαν. 

εχω μιλησει 3-4 φορες με το 1399 των εταιρικων και αλλη μια ωρα με το καταστημα και τον ιδιοκτητη. καθε φορα ο υπαλληλος ελεγε και αλλα. ο πρωτος ειπε δεν ξερω, ο δευτερος ειπε φυσικα θα παρετε αλλη συσκευη εφαμιλη και ο τριτος ειπε οτι δεν εχει τηλεφωνα και παρω τα λεφτα μου πισω. εχω εταιρικο προγραμμα και 6 γραμμες οποτε ουτε αυτο τους συγκινει.

ο καταστηματαρχης με ενημερωσε οτι ειχαν βγαλει 4-5 τηλεφωνα σε προσφορα ( desire x , optimus g, lg l5 ) κτλ αλλα το optimus ηταν το καλυτερο απο αυτα. ο καταστηματαρχης μου εδειξε το εταιρικο του εμαιλ της προσφορας.

 

την τελευταια φορα που μιλησα με βονταφονε το μεσημερι μου ειπαν οτι θα με παρουν πισω αλλα δε με πηραν ποτε. θα ξαναπαρω αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ έχω φάει πανηγυρικά άκυρο και για το LG αλλά και για το Lumia. Πήγα και από το κατάστημα, μίλησα σήμερα και με 13830 μου είπαν θα με καλέσουν και @@. Αυτοματοποιημένη κλήση για το πως βρήκα την εξυπηρέτησή τους.

 

Και σας βλέπω όλους εσάς που τραβάτε άκυρο στο 820 ( και καλά κάνετε αν δε σας κάνει) και χτυπάω το κεφάλι μου, γιατί εμένα με βολεύει μια χαρά και θα το χάσω και αυτό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει και εγώ τηλεφωνική παραγγελία και με πήραν σήμερα τηλέφωνο για τo 820 και αρνήθηκα.. Αν ήξερα ότι κάποιοι από εδώ το ήθελαν θα το έπαιρνα να σας το δώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...