Προς το περιεχόμενο

iPhone 5s: Αγορα απο Apple Store Αμερικης


Gi0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

αν τα κουτια τα εχεις στη βαλιτσα και ipad, iphone στο χερι ενεργοποιημενα κτλπ..θα υπαρχει προβλημα?

Δεν μπορω να σου απαντησω με 100% βεβαιοτητα. Εαν κρινω απο τη δικη μου εμπειρια κατα την επιστροφη απο Αμερικη, τιποτα απολυτως δεν θα γινει. Προφανως ομως δεν σημαινει πως το ιδιο γινεται παντα.

Αλλα γιατι να το ρισκαρεις? Εαν σε ρωτησουν για τα κουτια, τι θα απαντησεις? Και αντε κατι θα βρεις να πεις, αλλα ηδη θα χεις τραβηξει την προσοχη τους, με οτι αυτο μπορει να συνεπαγεται για τον εκαστοτε τελωνειακο υπαλληλο.

Εαν ο στοχος σου ειναι η μεταπωληση και χρειαζεσαι τα κουτια, μπορεις να ριξεις μια ματια σε eBay, υπαρχει κοσμος που πουλαει ακριβως αυτο: γνησια κουτια, για αυτες τις περιπτωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 119
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παντως απο προσωπικη εμπειρια εχω αγορασει καπου στις 10 συσκευες απο αμερικη δεν ειχα προβλημα εκτος απο μια που πληρωσα τελωνειο 120 ευρω για αξια 375 ευρω 

εξυπνο αυτο  

με τα κουτια  βαζεις και τα τηλ σε σακουλακια γραφεις οτι ειναι for parts και δεν εχεις θεμα 100%!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα. Πως μπορω να βρω απο ελλαδα μια καρτα sim sprint για να κανω activation το iphone 5s ?

R-Sim μόνο. Η Sprint δεν ξεκλειδώνει. Στον χειρότερο πάροχο έπεσες δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Παιδια καλησπέρα, μια ερώτηση να κανω σχετικά με το iPhone με r sim τι παιζει ? μπαίνεις κανονικα App Store? κανεις αναβάθμιση λογισμικού Κτλπ ?

Στο appstore μπαίνεις κανονικά, αναβάθμιση νομίζω ξανακλειδώνει. Υπάρχουν και κάποια θέματα με 3g/4g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε κατεβασεις παιχνιδια όλα οκ ? αναβάθμιση περνάει η τελευταια κ τέλος ?

Απότι ξέρω κάθε rsim υποστηρίζει συγκεκριμένες εκδόσεις. Μπορεί τώρα να δουλεύει και μετά την αναβάθμιση να ξανακλειδώσει. Με το appstore και τις εφαρμογές-παιχνίδια δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω απλα ρωτάω γιατι ειμαι προβληματισμένος σε ποια κατεύθυνση να κινηθώ, ψάχνω ενα 5 c κ κοιτούσα στο ebay αλλα εχω βρει κ εδω κάποιους που τα πουλάνε απο Αμερική. 300 ευρώ κ κοιταζω κ περιπτώσεις iPhone 5 me r sim αλλα δεν ήξερα τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύεις οτι αξιζει ακομα κ με r sim ? εννοείται κάτω απο 300 ευρω

εγώ κλειδωμένο δεν θα το έπαιρνα. Ή αν το έπαιρνα θα κοιτούσα για official unlock για μόνιμο ξεκλείδωμα με αναβαθμίσεις κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...