Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας βάλει κάποιος και τα link απο τα προηγούμενα thread να τα έχουμε μαζεμένα :)

Y.Γ. Τιμή και δόξα στο πρόσφατο και απώτερο παρελθόν. Το απώτατο, όταν το βρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

[off Topic]

 

εγώ να παρακαλέσω τους διαχειριστές όταν κλείνει ενα οποιοδήποτε thread για την εκκινηση καινούριο

ως δειγμα ελαχιστης καλοσύνης προς τους αναγνώστες του φορουμ να ενημερωνουν στο προηγούμενο

(συνοπτικα εστω) το λόγο που εκλεισε και αν ανοιξε αλλού αντιστοιχο να παραθέτουν λίνκ?

 

Από παλιά που ειχε γίνει μια 2 φορες αυτη η ιστορια με το γυμνο και μια εκλεινε μια ανοιγε 

το βρισκαμε κλειστο το μαγαζι και μεχρι να ανοιξει το καινουριο ψαχνομασταν τι συνεβη :) ]

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[off Topic]

 

εγώ να παρακαλέσω τους διαχειριστές όταν κλείνει ενα οποιοδήποτε thread για την εκκινηση καινούριο

ως δειγμα ελαχιστης καλοσύνης προς τους αναγνώστες του φορουμ να ενημερωνουν στο προηγούμενο

(συνοπτικα εστω) το λόγο που εκλεισε και αν ανοιξε αλλού αντιστοιχο να παραθέτουν λίνκ?

 

Από παλιά που ειχε γίνει μια 2 φορες αυτη η ιστορια με το γυμνο και μια εκλεινε μια ανοιγε 

το βρισκαμε κλειστο το μαγαζι και μεχρι να ανοιξει το καινουριο ψαχνομασταν τι συνεβη :) ]

 

Ευχαριστώ!

από κάποιο σημείο και μετά κλείνει λόγω όγκου. νομίζω αυτό έγινε τώρα, μια χαρά τα πήγε το προηγούμενο. ούτε gif πολλά χωρίς σπόιλες ούτε γυμνο.ξπγ

 

οντοπικ

 

σε ποιον αρεσει ο μπατμαν

Vietnam_photo.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...