Προς το περιεχόμενο

Οταν κατεβαζω δεν μου ανοιγει σελιδες .!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΥΡΙΟΙ , ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ.

 

Σε μενα λυθηκε το πρόβλημα βαζοντας την καταληξη [email protected] στο router.

επαιξες με Ipv6 Και λυθηκε αυτο το θεμα??μιλαμε για το θεμα να μην ανοιγουν ευκολα σελιδες οχι για να παρεις Ipv6????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξες με Ipv6 Και λυθηκε αυτο το θεμα??μιλαμε για το θεμα να μην ανοιγουν ευκολα σελιδες οχι για να παρεις Ipv6????

Σωστα , μιλαμε για το γνωστο πρόβλημα το οποιο εδώ και ένα μηνα ταλαιπωρει πολύ κοσμο με vdsl.

Δηλαδη όταν κατεβάζεις αρχεια , κατεβαζει με max speed αλλα δεν σου ανοιγει τιποτα στο internet , εκτος εάνεισαι ηδη μεσα σε μια σελιδα οπου μπορεις να συνεχισεις ΜΟΝΟ σε αυτή την σελιδα.Ουτε outlook ουτε Skype , τιποτα.

Εγω ενεργοποιησα το IPV6 στο ZTE , αλλαζοντας ταυτόχρονα και το [email protected] , σε [email protected] και λυθηκε το πρόβλημα.Τραγικο πρόβλημα όμως του ΟΤΕ , ο οποιος ακομα το αγνοει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα , μιλαμε για το γνωστο πρόβλημα το οποιο εδώ και ένα μηνα ταλαιπωρει πολύ κοσμο με vdsl.

Δηλαδη όταν κατεβάζεις αρχεια , κατεβαζει με max speed αλλα δεν σου ανοιγει τιποτα στο internet , εκτος εάνεισαι ηδη μεσα σε μια σελιδα οπου μπορεις να συνεχισεις ΜΟΝΟ σε αυτή την σελιδα.Ουτε outlook ουτε Skype , τιποτα.

Εγω ενεργοποιησα το IPV6 στο ZTE , αλλαζοντας ταυτόχρονα και το [email protected] , σε [email protected] και λυθηκε το πρόβλημα.Τραγικο πρόβλημα όμως του ΟΤΕ , ο οποιος ακομα το αγνοει.

το κανει συγκεκριμενα με ενα vdsl ρουτερ η το κανει και με αλλο vdsl ρουτερ του οτε ή του εμποριου μπας και βγει ενα καλυτερο συμπερασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κανει συγκεκριμενα με ενα vdsl ρουτερ η το κανει και με αλλο vdsl ρουτερ του οτε ή του εμποριου μπας και βγει ενα καλυτερο συμπερασμα.

Δεν είναι θεμα router , αλλα διαχειρισης απο τον ΟΤΕ.

Κατι αλλαξαν τον τελευταιο μηνα και παρουσιαστηκε το πρόβλημα.

Μαλλον παιζουν με τις vdsl διοτι αρχισαν και "πιταρουν" και αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα προσπαθησε κανεις να αναπαραγεια αυτο το προβλημα με αλλο ρουτερ απο περιεργεια?

 

Νομίζω χρειάζεται αναβάθμιση router η οποία θα γίνει release την επόμενη εβομάδα. Είδομεν

δεν δοκιμασε κανεις κανα beta?Ολο και καποιος θα εκανε το testing.αν παιζει με ipv6 σκοπος εινα οποιος κανει το update να μην βαλει Ipv6 για να δουμε τι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...