Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth/headset] Plantronics Discovery 975, @uk.cellphoneshop.net 30.99 λίρες


achilles_g_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλο σε εμφανιση και σε μπαταρια αφου εχει την θηκη αλλα σε ποιοτητα ηχου δεν ειναι κατι φοβερο (για το 975 μιλαω). Εγω το εχω μονιμα στο αυτοκινητο στην περιπτωση που δεν εχω μαζι μου το Legend η το Motion. Παντως για 40ε ειναι πολυ καλη λυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"τρελη" προσφορα ειναι για τις τιμες ελλαδας.

στο amazon.com, το 975 εχει 43$

 

Για Ελλαδα βεβαια ειναι ασυμφορο απο αμαζον.com αφου μεταφορικα και τελωνειο τo πηγαινουν στα 71$.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Ελλαδα βεβαια ειναι ασυμφορο απο αμαζον.com αφου μεταφορικα και τελωνειο τo πηγαινουν στα 71$.

ναι, η επομενη πιο καλη τιμη απο ευρωπη ειναι απο amazon.de, στα 56 (για το 975)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εστειλαν email οτι το εστειλαν σημερα και μιλησαν για 7-10 working days που σημαινει οτι οντως θα ερθει απο Ευρωπη, ακα Λονδινο, και οχι απο καμια Ασια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε νέα επικοινωνία που είχα για το 975 μου είπαν ότι πρόκειται για original και νέο (όχι refurbished).

δηλαδη περιμενες κατι σαν "χαιρετε! α οχι ειναι μαιμου. Ευχαριστουμε πολυ για την επικοινωνια μαζι μας ! " :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη περιμενες κατι σαν "χαιρετε! α οχι ειναι μαιμου. Ευχαριστουμε πολυ για την επικοινωνια μαζι μας ! " :)

Καταρχήν ό.τι είναι θα φανεί. Οπότε δεν χρειάζεται να πουν ψέματα, θα μπορούσαν και να μη απαντήσουν. Και στην περίπτωση που δεν ισχύει όσα λέμε υπάρχει και το paypal.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην επαναληφθεί Link.png Site: ΑΥΤΟ

 

Πάντως για να πω την αλήθεια δεν φαίνεται για επαγγελματίας κλέφτης, μάλλον για μικροαπατεώνας. Δεν βρηκα κάτι άλλο στο διαδίκτυο Ελπίζω να μην του ξυπνήσουμε εμείς οι Έλληνες το ένστικτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To sum up που λένε και στο χωριό μου, σε παραλληλισμό με:

1) Με το ακραίο [ 0.67 / 100]  based on 4100 reviews του Link.png Site: ResellerRatings ...

2) Δεν γράφει πουθενά "new" στο προιον (τυχαίο, ίσως και όχι)

 

 

λοιπον μετα απο ψαξιμο μονο αρνητικα διαβαζω για αυτους και πως στελνουνε απο χονκ κονκ αρα εγω δε θα αγορασω. Οποιος θελει να διαβασει οριστε

http://www.flyertalk.com/forum/travel-technology/321556-do-not-buy-cellphoneshop-net-3.html

http://www.sitejabber.com/reviews/www.cellphoneshop.net

http://www.ripoffreport.com/reports/directory/cellphoneshop


edit : ακομα και για κρυφες χρεωσεις υπαρχουν καταγγελιες!!

 

 

Και ψήθηκα πολύ...

Αλλά διάβασα λίγο τα reviews για το site απο τα 3 Link που ανέβασε το παλικάρι πιο πάνω και οι κριτικές είναι πολλές και σχεδόν όλες το κράζουν και μάλιστα άσχημα. Οπότε κάτι τρέχει, δεν φαίνεται καθόλου αξιόπιστο...

 

 

Ελπίζω να μην επαναληφθεί Link.png Site: ΑΥΤΟ

 

Πάντως για να πω την αλήθεια δεν φαίνεται για επαγγελματίας κλέφτης, μάλλον για μικροαπατεώνας. Δεν βρηκα κάτι άλλο στο διαδίκτυο Ελπίζω να μην του ξυπνήσουμε εμείς οι Έλληνες το ένστικτο.

 


Προσοχή στις μαιμούδες παιδιά. Η plantronics έβγαλε σχετική ανακοίνωση.

 

Link.png Site: Μαιμούδες

 

plantronics.png

Επεξ/σία από IVIetaCreatoR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...