Προς το περιεχόμενο

iphone 5...Η εξαπατηση και το προβλημα μου


TheArisFR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη αν καταλαβα καλα δινετε πληροφοριες σε εναν αθελα ή ηθελημενα... κλεπταποδοχο πως να λειτουργησει το κλοπιμαιο του?

Ελπιζω οταν σας κλεψουν και σας το κινητο να ειστε το ιδιο φιλικοι και εξυπηρετικοι.

 

Οι mods μηπως να επιληφθουν του θεματος?

 

 

ΥΓ: και οχι αν αγορασω μια ολοκαινουρια φερραρι με 10.000 δεν ειμαι θυμα, αλλα πονηρος συνεργος...

Μα δεν ξέρουμε αν είναι κλεμμένο, μέχρι στιγμής απλά έχουμε τη "γνώμη" του υπαλλήλου του Γερμανού. Το πιθανότερο είναι ότι θα ναι απλά κλειδωμένο σε δίκτυο εξωτερικού. 

 

Αλλά και γω είμαι της άποψης να βρει ένα από τα πολλά σάιτ στα οποία πληρώνεις κάτι και βάζεις το ΙΜΕΙ και σου βγάζει όλες τις πληροφορίες για το κινητό , συμπεριλαμβανομένου του αν είναι blacklisted. Και μετά από εκεί βλέπουμε τί γίνεται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συγνωμη αν καταλαβα καλα δινετε πληροφοριες σε εναν αθελα ή ηθελημενα... κλεπταποδοχο πως να λειτουργησει το κλοπιμαιο του?

Ελπιζω οταν σας κλεψουν και σας το κινητο να ειστε το ιδιο φιλικοι και εξυπηρετικοι.

 

Οι mods μηπως να επιληφθουν του θεματος?

 

 

ΥΓ: και οχι αν αγορασω μια ολοκαινουρια φερραρι με 10.000 δεν ειμαι θυμα, αλλα πονηρος συνεργος...

το οτι ειναι blacklist δεν σημενει οτι ειναι κλεμενο μπορει να ειναι απληρωτο η lost  ας μας στειλει ενα checkmend report να λυθει το θεμα. 

εν το μεταξυ δεν εχετε ιδεα ποσα τηλ κυκλοφορουν factory unlocked me blacklist imei στην αγορα παγκοσμιως!!!

Νομιζω μπορει να δει τα blacklist ο γερμανος,το εχω ακουσει.

δεν μπορει ειναι απο εταιρια εξωτερικου δεν παρχει δωρεαν υπηρεσια πρεπει να το πληρωσουν!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως να ζητάμε και το Ε9 πριν απαντήσουμε σε κάθε post?

 

όταν ζητούσες βοήθεια για νέο pc που ξέρουμε ότι δεν έκλεψες τα λεφτά για να πάρεις τα κομμάτια και ζητούσες βοήθεια από εμάς άρα γινόμασταν συνεργοί σε όλα αυτά... 

 

πάντα φιλικά, απλά δείχνω από την άλλη οπτική γωνία πως φαίνονται αυτά που είπες : p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπω τι σχεση εχουν οι "προτασεις αγορας για αναβαθμιση υπολογιστη" με τις "πληροφοριες ξεκλειδωματος iphone 5" που αγοραστηκε στα 250Ε ΜΟΝΟ , χωρις φορτιστη και χωρις κουτι.

Και αφου ειναι ολα ενταξει γιατι δεν λυνει το θεμα ο αγοραστης με τον πωλητη? Ας τον παρει ενα τηλ να του πει του "κουστουματου" το κινητο που μου πουλησες ειναι κλειδωμενο. Αφου ολα ειναι ενταξει θα την βρουν την λυση.

 

Φιλικα και γω ξαναλεω μην στρουθοκαμηλιζετε και δειτε το απο την αλλη οπτικη γωνια , αυτη του θυματος που του κλεψανε το κινητο γιατι καποιος αθωος φοιτητης θεωρει φυσικο να αγοραζει 5αρι αιφον στα 250Ε μονο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...