Προς το περιεχόμενο

επιχειρηση "ξυλοφουρνος" απορια


karagunis86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ρε παιδια .
Εχω ενα θεμα ,και σκεφτηκα τους επιστημονες του insomnia μπας και ξερετε :) .
Ενα αρτοποιειο (ξυλοφουρνος) ενος φιλου, με αδεια αρτοποιειου,το οποιο δν επιθυμει να το δουλεψει πια,λογω ανωτερας βιας ,  μπορω να το αναλαβω εγω ?, η αδεια να ερθει στο ονομα μου? Η πρεπει να ειμαι αρτοποιος ντε και καλα? Δεν εχω σπουδασει κατι παρεμφερες. Γινεται ομως? Σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω ,τι εννοειτε "κλειστο".αν καλυπτεις περιβαλοντικους ορους στο καταστημα,ανετα γινεσαι ψωμας.......δεν θελει υπογραφες απο κανενα σωματειο για να παρεις αδεις....εν αντιθεση με τα κλειστα επαγγελματα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως επειδη προκειται για παρασκευη ψωμιου να χρειαζεται πτυχιο αρτοποιου η προυπηρεσια.

Για πρατηριο αρτου δν υπαρχει προβλημα το ξερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλαράκι,με το συμπάθειο δηλαδή,για δε πατάς το λίνκ που σούδωσα,παρα ρωτάς εμάς να σου πούμε "τι θα γίνεις όταν μεγαλώσεις";

 

Πέρα απ' τη παρέα και το χαβαλέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη σελίδα που σου παρέθεσε: http://www.oae.gr/oae/media/deltiotypou05082010.pdf

Απαντάει ακριβώς αυτό που ρωτάς.

 

Και γεννάει την απορία περί Πολωνού υδραυλικού.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν ειναι κλειστο επαγγελμα.

Απο τα λιγα που ξερω ζαχαροπλαστεια και φουρνοι εμπαιναν σε κωδικο εσπα και πηραν επιχορηγηση...δεν κοιτας μπας και ισχυει ακομη?

θεωρω  σπανιο να βρεις αρτοποιειο με ξυλοφουρνο στην αθηνα...οικονομικος λογος?ευκολια? δεν ξερω τι.

επιπλεον μηπως να κοιταζες ποσο θα κοστιζει το ψωμι αυτες τις μερες για να βγαζεις κερδος?

γιατι απ οτι ακουω αρκετοι παιζουν με προψημενα-κατεψυγμενα...

 

Οσο για τον πολωνο υδραυλικο που αναφερουν λογικα θα εννοουν οτι σε κεινο το επαγγελμα δεν μπορει αυτος που χει πρασινη καρτα να παρει αδεια...

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλ.οαε:210-5236086  / 210-5228214

http://www.dikaiologitika.gr/201205081773/epixeirhseis/adeia-idrushs-artopoieiou-fournou.html

μετα ρωτας και εναν λογιστη και μαθαινεις.μην περιμενεις πολλα απο δω γιατι καθε τοσο αλλαζουν οι προυποθεσεις.Αλλιως πας μονος σου στο επαγγελματικο επιμελητηριο που ανοικεις

ακομη και να θελει καποιον με αδεια αρτοποιου κτλ.θα "δανειστεις"καποιου την αδεια ή καποιου υπαλληλου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...