Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον το θεμα αυτο ξεκινα με αφορμη μια ''δειλη'' ερωτηση μου στο θεμα Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις, ''πως να μιλησεις σε μια αγνωστη κοπελα'' ; Και συμφωνα με τα λεγομενα του συνφορουμίτη φίλου μου noob μια ερωτηση τετοιου βεληνεκούς δεν επιδεχεται συντομες απάντησεις,καθως το γυναικειο φυλο ειναι επιστήμη!Ετσι λοιπον τι ειναι τελικα αυτο που θελουν οι γυναικες;Πως προσεγγιζεις μια κοπελα;Πoια ειναι η καταλληλη συμπεριφορα; κ.α θα απαντηθουν σε αυτο το θεμα!

 

Σκοπος λοιπον του θεματος εκτος απο το να γινει Hot Thread :-D ,ειναι να αναλυσουμε το γυναικειο φυλο και ολοι εσεις οι παλιουρες του forum να μας πειτε γνωμες-εμπειριες ωστε να μαθουμε και εμεις οι ψαρακλες της νέας γενιάς!

 

YΓ:Το θεμα αυτο φτιαχτηκε μια μερα ΠΡΙΝ την ημερα της γυναικας!

ΤΥΧΑΙΟ;;; :-D

 

 

 

 

alogo.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εξαρτάται ρε σεις. Ποτέ δεν θα μιλήσω σε μια άγνωστη κοπέλα στον δρόμο ακόμα κι αν είναι κεραυνοβόλος έρωτας. Δεν έχει βγει παγανιά για γκόμενο, και αν έχει μυαλό θα φας απόρριψη. Αν δεν φας θα είναι καμιά άκυρη τελικά μόνο για πήδημα, δεν θα αξίζει για κάτι άλλο. Τα χρόνια που το μόνο που μας ένοιαζε ήταν να πηδήξουμε περάσαν, οπότε, άγνωστη σε κανά μπαράκι, εκδήλωση μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απλο το πραγμα.Εαν θες να βρεις χωρις κοπο πας και νοικιαζεις μια ferrari και πας σε αυτην που σου αρεσει και της λες παμε μια βολτα?...υπαρχουν και αντιστοιχα πετυχημενα βιντεο στο youtube :P...Βεβαια μετα οι γκομενες τρωνε τρελο ακυρο αλλα ετσι ειναι αυτα:;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το θεμα αυτο ξεκινα με αφορμη μια ''δειλη'' ερωτηση μου στο θεμα Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις, ''πως να μιλησεις σε μια αγνωστη κοπελα'' ; Και συμφωνα με τα λεγομενα του συνφορουμίτη φίλου μου noob μια ερωτηση τετοιου βεληνεκούς δεν επιδεχεται συντομες απάντησεις

 

Πόσο στεγνά με έδωσες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...άλλο ενα θέμα για το cosmopolitan !!!

 

cosmopolitan...cosmopolitan αλλα μπαινετε και τα διαβαζετε γατακια!!

Πόσο στεγνά με έδωσες...

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

 

 

 

 

Αυτο με τα λεφτα και τα ακριβα αυτοκινητα ισχυει!!Συμφωνω με τον φιλο gigisoni ,ουτε εγω θα μιλησω σε μια αγνωστη και ας ειναι απιστευτα εμφανισιμη οπουδηποτε και αν την πετυχω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cosmopolitan...cosmopolitan αλλα μπαινετε και τα διαβαζετε γατακια!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

 

 

 

 

Αυτο με τα λεφτα και τα ακριβα αυτοκινητα ισχυει!!Συμφωνω με τον φιλο gigisoni ,ουτε εγω θα μιλησω σε μια αγνωστη και ας ειναι απιστευτα εμφανισιμη οπουδηποτε και αν την πετυχω!

 

Σιγα μην διαβαζουμε, απλα έρχονται ενα καρο μλκιες τι να κάνεις πέφτει το ματι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...