Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα κατ'εμε το καμακι στο δρομο στην αρχη σε φρικαρει λιγο.σκεφτεσαι οπα τι θελει αυτος τωρα, κανας ανωμαλος ειναι? αλλα και γιατι οχι..? αμα δε το κανεις στο δρομο που θα το κανεις δηλαδη!? ;) ο τροπος εχει σημασια!

 

Ε βλέπεις? φαντασου οι γυναικες πως θα το σκέφτονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

χαχαχαχα ναι ναι μπορω να φανταστω.. :P

 

Και γυναικα να ρωτήσεις μπορει να σου πει "Ναι δεν θα με χαλούσε..." ισα για την επιβεβαιωση αλλα κινητο σιγα μην έδινε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κατι παντως που καταλαβα προσφατα ειναι δεν πρεπει ποτε να το '' ζαλιζεις '' 100 μερες.

Πας μπαμ θελεις ...το και το ....Ναι ή ου .Αν ναι το προχωρας ,αν ου πας για αλλη ουτε η 1η ειναι ουτε και η τελευταια τοσες περιμενουν.

ελα ρε συ ρομαντισμος μηδεν? :/ εκτος κι αν πας καθαρα για να περασεις ενα "ευχαριστο βραδυ "  αν καταλαβαινεις τι εννοω ;)

Και γυναικα να ρωτήσεις μπορει να σου πει "Ναι δεν θα με χαλούσε..." ισα για την επιβεβαιωση αλλα κινητο σιγα μην έδινε 

αν της εκανε το κλικ μπορει να εδινε.. αν δεν εδινε κινητο θα δινε  fb εστω(εδω που καταντησαμε με το fb)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι.. βλεπεις αυτα που ΘΕΛΕΙ να δειξει


και γω μπορει να το παιζω κουλτουριαρικο ατομο και να ανεβαζω scorpions και δε ξερω τι και σπιτι μου να ακουω παντελιδη.. δε μπορεις να ξερεις ισα ισα που σε παραπλανα κι ολας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι.. βλεπεις αυτα που ΘΕΛΕΙ να δειξει

 

Τι αυτα που θέλει να δειξει μωρε ... ολο και κατι θα της ξεφυγει. Καποιο check in , θα δεις φωτογραφιες αρκετες , αποψεις και στατους γενικα ειναι πολυ βολικο το φβ για κατασκοπειες κάθε ειδους. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελει να "μπανισει κανα γκομενακι" που ακουει τετοιου ειδους μουσικη και scorpions θα ανεβασει και οτι θες!! αλλα νομιζω οτι ειμαστε λιγο off topic :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα της πείς ότι έχεις φράγκα και το μονο που ψάχνεις στη ζωή σου είναι μια ζεστή αγκαλιά θα σε περάσει για μαλάκα του χεριού της και θα την κατακτήσεις σίγουρα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω μπορει να το παιζω κουλτουριαρικο ατομο και να ανεβαζω scorpions

 

Μεγάλη παγίδα αυτό πράγματι και άντε να καταλάβεις αν ο άλλος το νοιώθει ή το παίζει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη παγίδα αυτό πράγματι και άντε να καταλάβεις αν ο άλλος το νοιώθει ή το παίζει.

 

ναι λες και αμα ταιριαζετε μουσικα θα εχεις βρει το golden ticket!Βασικα αυτο που θελει να πει ο φιλος και ειναι το πιο σημαντικο ειναι να μην υποκρινεται γιατι το κανουν συχνα αυτο οι γυναικες εκουσια και ακουσια και εκει παιζει ρολο το ποσο τσιμπας εσυ και ολοι μας γενικα,δηλαδη να ''παιξεις'' στο παιχνιδι της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι λες και αμα ταιριαζετε μουσικα θα εχεις βρει το golden ticket!

Η κοπέλα μου ακούει Παντελίδη κι εγώ Steppenwolf. Πίστεψέ με, εάν άκουγε τα ίδια με εμένα, δεν ξέρω κατά πόσο θα ήθελα να είμαι μαζί της. Ίσως διότι θα μου θύμιζε τον εαυτό μου και δεν θα ήθελα να βγαίνω με μια ολόιδια προσωπικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπέλα μου ακούει Παντελίδη κι εγώ Steppenwolf. Πίστεψέ με, εάν άκουγε τα ίδια με εμένα, δεν ξέρω κατά πόσο θα ήθελα να είμαι μαζί της. ίσως διότι θα μου θύμιζε τον εαυτό μου και δεν θα ήθελα να βγαίνω με μια ολόιδια προσωπικότητα.

Καλά από ένα συγκρότημα-τραγουδιστή ακούτε και οι δύο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...