Προς το περιεχόμενο

Φρέσκο, πλέον το γάλα 10 ημερών


Johny Q

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μόνη χρησιμότητα του γάλακτος μετά την παιδική ηλικία, είναι καθαριστικό για λεκάνη τουαλέτας. Κόψτε το γάλα και όσο μπορείτε αποφεύγετε τα γαλακτοκομικά όσο το δυνατόν περισσότερο. Μόλις το έκανα προσωπικά εξαφανίστηκε μαχαίρι η ακμή που με ταλαιπωρούσε για χρόνια, και τα διάφορα άλλα στομαχικά θέματα που είχα.

 

 

Εκοψες το γαλα κα με τι το αντικατεστησες? Ουισκι? Κοκα κολα? Χυμους εμποριου?

Τον καφε ομως τον εκοψες?

Εχε υποψη σου οτι το γιαουρτι ειναι χρησιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 204
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το γιαούρτι προκαλεί ακμή και καούρες

 

Άμα δεν έχεις προδιάθεση για αυτά τα δυο, δεν προκαλεί τίποτα στα καλά καθούμενα. Άμα έχεις όξινο στομάχι, το γιαούρτι θα το επιδινώσει. Το ίδιο με και με την ακμή. Άμα έχεις σοβαρό πρόβλημα με ακμή, τότε μπορεί να δημιουργούσε περαιτέρω πρόβλημα η συχνή κατανάλωση γιαουρτιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως από τότε που άρχισα να πίνω γάλα πριν λίγους μήνες, παρατήρησα αύξηση 2 εκατοστών στο μήκος το πέους μου

Τυχαίο?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως από τότε που άρχισα να πίνω γάλα πριν λίγους μήνες, παρατήρησα αύξηση 2 εκατοστών στο μήκος το πέους μου

Τυχαίο?

 

Με οφθαλμιατρο μιλησες;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γιαούρτι προκαλεί ακμή και καούρες

 

Tρωω  γιαουρτι απο μικρος, δεν ειχα ποτε ακμη ουτε καουρες.

 

Αυτη τη στιγμη τρωω για πρωτη φορα ενα ονοματι "Προμελ" 0% που βρηκα στο Lidl.

Στα συστατικα του(παντα διαβαζω τα συστατικα μηπως εντοπισω συντηρητικα) γραφει οτι περιεχει... ζελατινη βοδιου 0,1%

Εγώ πάντως από τότε που άρχισα να πίνω γάλα πριν λίγους μήνες, παρατήρησα αύξηση 2 εκατοστών στο μήκος το πέους μου

Τυχαίο?

 

Ενας φιλος μου παρατηρησε αυξηση 25 εκατοστων, οχι λογω του γαλατος αλλα λογω μιας εφημεριδας με την οποια το τυλιγε καθε βραδυ. Αυτο συνεβη λογω του οτι η συγκεκριμενη εφημεριδα κανει το τοσο, τοοοοσο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πλεον πινω μονο βιολογικο γαλα Ολυμπος light (τελευταια η τιμη του σκαρφαλωσε στα 2,20€).

 

Το μπουκαλι πανω αναγραφει καμμια 10ρια μερες, αν το ανοιξεις ομως πρεπει να καταναλωθει εντος 4 ημερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...