Προς το περιεχόμενο

Iphone 5 χωρις αποδειξη


ts13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα πρόσφατα ένα iPhone από ένα τύπο αλλά δεν είχε την απόδειξη του.
Το iPhone έχει εγγύηση μέχρι τις 20 Μαρτιου  (τσέκαρα το IMEI του) και θέλω να το πάω για service γιατί έχει ένα θέμα με το κουμπι αυξομειωσης του ηχου.
Ξέρετε που πρέπει να απευθυνθώ για την επισκευή;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πάρε ενα τηλέφωνο στην apple και ρωτα. Εναλλακτικά κάνε την ίδια δοκιμή στην Infoquest ωστε να σου πουν αν εισαι τυχερος και το καλύπτουν αυτοί, αλλιώς εμπλεξες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταξε αν είναι σοβαρό το πρόβλημα πήγαινε το για επισκευή, αν όχι κρατα το.

αυτό στο λέω γιατί εφόσον το πας, θα σου δώσουν άλλο, ανακατασκευασμένο (= μεταχειρισμένο/ προβληματικό, από άγνωστο που το επισκεύασαν. και το δικό σου αφού το φτιάξουν θα πάει με την σειρά του σε κάποιον άγνωστο για εσένα, κοκ)

 

σε ένα από αυτά τα κατάστημα θα το πας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο golden i παντως που πηγα αρνηθηκαν....και μου ειπαν οτι στην Ελλαδα μονο οι παροχοι (vodafone και cosmote) εχουν ευθυνη για θεματα εγγυησης....!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το golden i πλέον είναι ένα με το istorm που είναι ιδιοκτησία της infoquest.

​αν το πας σε πάροχο θα καταλήξει στην arvato, από όσο ξέρω η infoquest έχει δικό της service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η infoquest καλυπτει μονο του εξωτερικου.Παρε τηλ στην arvato και ρωτα αν το τηλεφωνο εαν καλυπτεται απο εκεινους.

 

αυτο ακριβως... ελπίζοντας οτι καλύπτεται απο αυτούς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαριστω !! και κατι αλλο.....αυτο που λενε οτι με 220 ευρω σου δινουν ανακατασκευασμενο αν ειναι εκτος εγγυησης ισχυει??

Γιατι ενδιαφερεσαι να πληρωσεις αντι να σου δωσουν αλλο τσαμπα?..Εαν ναι πες μου αμα ειναι να μου δωσεις το τηλ να παρω εγω τα λεφτα ;p...Ειναι και δυσκολες εποχες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι σε 5 μερες λιγει η εγγυηση......αν δεν ηταν αυτο δεν θα με ενοιαζε καν.......(δεν καταλαβαινω τι θες να μου πεις στη συνεχεια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι σε 5 μερες λιγει η εγγυηση......αν δεν ηταν αυτο δεν θα με ενοιαζε καν.......(δεν καταλαβαινω τι θες να μου πεις στη συνεχεια)

Το κινητο ειναι αγορασμενο απο Ελλαδα?...Τοτε εχει εγγυηση 2ΧΡΟΝΙΑ...Μην το ξαναλεμε.οποτε δεν εχει ακομα 5 μερες αλλα 1 χρονο και 5 μερες.Στην χειροτερη ενα iphone 5 που αγοραστηκε απο Ελλαδα εχει εγγυηση μεχρι τον σεπτεμρβιο του 2014!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητο ειναι αγορασμενο απο Ελλαδα?...Τοτε εχει εγγυηση 2ΧΡΟΝΙΑ...Μην το ξαναλεμε.οποτε δεν εχει ακομα 5 μερες αλλα 1 χρονο και 5 μερες.Στην χειροτερη ενα iphone 5 που αγοραστηκε απο Ελλαδα εχει εγγυηση μεχρι τον σεπτεμρβιο του 2014!

πολύ σωστά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν γνωριζω αν αγοραστηκε απο Ελλαδα.....ποσο σιγουρος εισαι γιαυτο που λες? γιατι στο site της apple λεει ενα χρονο ??

Στο site της apple λεει 2 χρονια και 3 με apple care.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...