Προς το περιεχόμενο

που πηγε το αεροπλανο?


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο καθενας θα σκεφτεται την δικη του εκδοχη. Εγω σκεφτομαι οτι εβλεπα πολυ τη σειρα "lost".  Πως γινεται εν ετη 2014 με την τεχνολογια να εχει προχωρησει τοσο πολυ να μην μπορουν να βρουν ολοκληρο αεροπλανο? Ξερουν τι επαθε και δεν το λενε?

 

Θα ηθελα μερικες γνωμες απο συμφορουμητες, γιατι το ολο σκηνικο ειναι ενδιαφερον. Θα κλεισουμε μηνα απο την τελευταια μερα που το χασαν, και σιγα σιγα οι δημοσιογραφοι το καλυπτουν με αλλα "νεα". Τι παιζει αραγε;...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 273
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν είσαι ωκεανός, το αεροπλάνο δε σου φαίνεται και πολύ μεγαλύτερο από τη σταγόνα.

 

Επίσης,

  1. Μάθε τι έγινε το αεροπλάνο
  2. Mη το πεις σε κανέναν
  3. ????
  4. PROFIT!!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επίσης,

  1. Μάθε τι έγινε το αεροπλάνο
  2. Mη το πεις σε κανέναν
  3. ????
  4. PROFIT!!

 

E? Χωρις κωδικοποιηση δεν μπορειτε να μιλησετε εδω μεσα?

Δεν ημαστε και στο deep web..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχε πέσει στη θάλασσα, δε θα έβλεπαν την τεράστια(;) κηλίδα από τα καύσιμα;

Έχουν περάσει αρκετές μέρες και ήδη έχουν αρχίσει οι ιστορίες συνωμοσίας από τους Λιακόπουλους.

Κι αν δεν έχει πέσει, που πήγαν αυτοί οι 270τόσοι επιβάτες; Γιατί κάποιος δεν επικοινωνεί; Οι απαγωγείς; Τι περιμένουν; Να ξεχαστεί; Τα ερωτήματα είναι πολλά και μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθεσεις θα ηθελα να ακουσω και εγω. pAPPous-soulis, ποιοι πιστευεις το καταριψανε και γιατι?

Μη φοβαστε να χαλασετε το προφιλ σας στα ματια των αλλων. Φορουμ ειμαστε εδω, και εκφραζουμε τις σκεψεις μας. Οσο μπορουμε αναλυτικοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχε πέσει στη θάλασσα, δε θα έβλεπαν την τεράστια( ;) κηλίδα από τα καύσιμα;

http://www.bbc.com/news/world-asia-26625473

 

Λέει search area αυτή τη στιγμή 7,68 εκατομμύρια τετραγωνικά χιλιόμετρα. Καλά είναι να τ' αφήσω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι ο επόμενος αγώνας ΑΡΗΣ-ΠΑΟΚ

θα γίνει στην Ανεξάρτητη Δημοκρατία της Χαριλάου

και η πτήση της Dikefalos Air δεν θα προσγειωθεί ποτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρε καπου το ριξανε, ενω λεει πετουσε και χαμηλα για ν αποφευγει τα ρανταρ. Κι αυτο παλι τι μαλακια ειναι; Τι νοημα εχει να υπαρχουν τα ρανταρ αν μπορουν να δουλεψουν απο ενα υψος και πανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...