Προς το περιεχόμενο

Crucial Ballistix 8GB SODIMM DDR3 1866 MHz / CL10 (1X1) module Amazon UK - 48€


Captain Nemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτές εδώ μάλλον δεν θα τις στείλουν ποτέ, σωστά;

 

ποτέ μην λες ποτέ :P  είμαστε στην αναμονή αν βιάζεσαι πολύ ίσως τους ζητήσεις κάποια αντιπροσφορά ή πληροφορίες για τον χρόνο παράδοσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε εδώ:

 

Item Under Review

 

This product is not currently offered by Amazon.co.uk because a customer recently told us that the item he or she received was not as described.

We are working to resolve this as quickly as possible. In the meantime, you may still find this product available from other sellers on this page.

post-66821-0-98507200-1396747098_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μίλησα με costumer service και μου είπαν τα εξής:

Hello,

Here's a copy of the chat transcript you requested:

.....

12:52 AM BST Kanellopoulos Theodoros: i ve placed an order on 27 of March

ORDER # 
203-4889483-1230χχχ

and is still not availble
12:53 AM BST Manochitra(Amazon): I will be happy to check this for you.
12:53 AM BST Kanellopoulos Theodoros: 2 of: Crucial BLS8G3N169ES4CEU Memory Module 8 GB / 1866 MHz / CL10 / DDR3-RAM
12:54 AM BST Manochitra(Amazon): I've checked your order and found that the availability estimate for the item is listed as "Temporarily out of stock". I'm sorry for any inconvenience caused. 
We are still expecting the stock from our suppliers.
We'll e-mail you with an estimated delivery date as soon as we have more information from our suppliers.
12:54 AM BST Kanellopoulos Theodoros: so you think that the order will be completed?
12:56 AM BST Manochitra(Amazon): Yes. We are still expecting the stock form our supplier. Once we receive the item, we will dispatch it soon.
To help you better, I have upgraded the shipping for your order and waive off the old shipping cost.
12:57 AM BST Kanellopoulos Theodoros: cause for a couple of days there was a banner on this product that said that someone recieved another kind of product than the one specified
ty very much about that
12:58 AM BST Manochitra(Amazon): Welcome. You save 13.56 GBp totally.
*13.56 GBP.
12:58 AM BST Kanellopoulos Theodoros: and i am only interested in 8 gb modules since i already have 4gb installed on my laptop
01:00 AM BST Manochitra(Amazon): Sure. We won't disappoint you, Thodoris!

 

 Γεια να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ναι, μου έδωσε το express shipment και δεν μου το χρεωσε.

 

Α οπότε να του πούμε και μεις τι στο καλό στο well κάναμε piss.θα του πω λοιπόν καταπληκτικέ μου πωλητή φτιάξε μου την μέρα  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που το προσπάθησα, πήρα τα τέτοια μου.... είχα και 2 παραγγελείες και ζητησα να τις ενοποιήσουν. το έχω κάνει δεκάδες φορές ως τώρα. και εκεί το ίδιο πήρα. λέει έχει αλλάξει το σύστημα. Βασικά θα ξαναρωτήσω αλλά με απογοήτευσαν. Και να πω ότι πιστεύω ότι περιμένουν να ακυρώσουμε, αυτό μου πρότεινε συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις, δε σου δωσαν το express shipment? Εμενα παντως δε μου προτειναν ουτε μια φορα να ακυρωσω. Σημερα απ οτι βλεπω ανεβασαν τις μνημες στισ 50 λιρες σχεδον, χωρις ομως να αλλαξει κατι με την παραγγελια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν καταλαβαινεις, καρντια μου; Τα τέτοια μου σου λέω...

Λοιπόν ξαναεπικοινώνησα και ζήτησα να ενώσουν 2 παραγγελίες διαφορετικές που είχα κάνει. Παρατήρησα ότι έχουν αλλάξει την περιγραφή και πλέον ταυτίζεται με τον κωδικό δηλ: 1600 cl9, 8gb. Άρα ξέρουμε για ποιο προιον μιλάμε πλέον.

Επιπλέον, στην καινούρια παρτίδα (λέω καινούρια γιατί την ακυρώνει την παλιά παραγγελία και προσθέτει εκ νέου στην αλλη παραγγελία τα αντικείμενα, άρα με την καινούρια τιμη και περιγραφή - απλά μου έκανε price match) πήρα ημερομηνία παραλαβής 2-6 Ιουνίου. Της εξήγησα οτι θα περιμενα να έχω ημερομηνια και στην παλιά παρτίδα και μου εξηγουσε ότι δεν είναι έτσι κτλπ. ΆΡΑ, της είπα μήπως δεν αναγνωρίζει το σύστημα την παλία περιγραφή και μου είπε ότι δεν έιναι έτσι. Τι λέτε? έχει πάρει κανείς άλλος ημερομνηνία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ζήτησα να μου τις μετατρέψουν στις αντίστοιχες μνήμες 1866 αφού έχει αλλάξει η περιγραφή και έπιασε. Σήμερα παρέλαβα. Χρειάστηκε να επικοινωνήσω 3 φορές μαζί τους αλλά στο τέλος μου το έκανε. Με δωρεάν μεταφορικά και την ίδια τιμή φυσικά.. μάλλον έτυχα στην κοπέλα που ήταν απίστευτα καλή όμως. Τώρα έχω άλλη 1 παραγγελεία για 2 τεμ 1600 που λέει 20 Ιουνιου παραλαβή. Δεν ξέρω τι θα γίανει με αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...