Προς το περιεχόμενο

Crucial Ballistix 8GB SODIMM DDR3 1866 MHz / CL10 (1X1) module Amazon UK - 48€


Captain Nemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει να γραφεί ένας οδηγός καλής πρακτικής για chat με το amazon.co.uk γιατί εγώ το μόνο που καταφέρνω είναι να μου προτείνουν να ακυρώσω την παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχαχαχ, ναι η πρακτική είναι η επιμονή.... την 1η δεν το είπαν καν, τη 2η διαμαρτυρήθηκα που δεν τ είπαν την 1η αλλά δε το δέχτηκαν, την 3η το δέχτηκε γιατί ήταν πολύ ευγενική και σωστή υπάλληλος. Δεν το ξέρεις από πριν, απλά καθώς τσουλάει η κουβέντα ελίσσεσαι.Πάντως για να είμαστε ειλικρινείς, καλή τιμή αλλά οκ δεν είναι κάτι τζάμπα. Μου ήρθαν στα 90 παρά κάτι τα 2 και έχουν: http://www.amazon.fr/gp/product/B00DSGLMSM/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=computers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

πήρε κανείς άλλος μνμ αποστολής;

Να πάρει ανέβηκε η τιμή της λίρας (αν και πάλι είναι πολύ φτηνές) + χωρίς μεταφορικά. Μια φορά που έπρεπε να είχαμε αγοράσει σε ευρώ ώστε να μην αλλάξει η τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρε κανείς άλλος μνμ αποστολής;

Να πάρει ανέβηκε η τιμή της λίρας (αν και πάλι είναι πολύ φτηνές) + χωρίς μεταφορικά. Μια φορά που έπρεπε να είχαμε αγοράσει σε ευρώ ώστε να μην αλλάξει η τιμή...

 Συγνωμη γα το offtopic. Αληθεια τελικα σε τι νομισμα ειναι καλυτερα να αγοραζουμε;; εγω τελευταια απο Αμαζον προτιμω να αγοραζω σε λιρες ωστε να κανει την μετατροπη η τραπεζα μου κ να μην με χρεωνει το Αμαζον οτι θελει. Εσεις τι λετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Συγνωμη γα το offtopic. Αληθεια τελικα σε τι νομισμα ειναι καλυτερα να αγοραζουμε;; εγω τελευταια απο Αμαζον προτιμω να αγοραζω σε λιρες ωστε να κανει την μετατροπη η τραπεζα μου κ να μην με χρεωνει το Αμαζον οτι θελει. Εσεις τι λετε;

 Φυσικά σε λίρες 8α παραγγέλνεις, απλά εμείς παραγγείλαμε πριν απο 4 μήνες και η λίρα ανέβηκε από 1.18 σε 1.26

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...