Προς το περιεχόμενο

RMA στο mindfactory.de ..... πως?


chris cs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να στειλω για rma την καρτα μου κ μου στειλαν αυτο εδω : http://www.mindfactory.de/media/content/infocenter/pdfs/mindfactory_rma.pdf 

αντε βγαλε ακρη τωρα...εχει κανεις καμια εμπειρια με το συγκεκριμενο καταστημα με rma?


θελω να στειλω για rma την καρτα μου κ μου στειλαν αυτο εδω : http://www.mindfactory.de/media/content/infocenter/pdfs/mindfactory_rma.pdf 

αντε βγαλε ακρη τωρα...εχει κανεις καμια εμπειρια με το συγκεκριμενο καταστημα με rma?

post-245315-0-26063300-1397032284_thumb.jpg

post-245315-0-19569800-1397032294_thumb.jpg

post-245315-0-74334000-1397032302_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψε τους οτι θελεις την αγγλικη έκδοση του RMA

παπαρια....μονο στα γερμανικα λεει το χουν....γαμω την μερκελ τους,γαμω!!! :devil:

ξερει κανεις γερμανικα να βοηθησει την κατασταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έστειλα δυο φορές rma δίσκους και gpu με βοήθεια το google μηχανική μετάφραση !!!!

απορώ τι δεν καταλαβαινεις ?? βάζεις τα στοιχεία σου τον κωδικό της κάρτας τον τραπεζικό λογαριασμό σου 

γράφεις τι πρόβλημα έχεις ?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έστειλα δυο φορές rma δίσκους και gpu με βοήθεια το google μηχανική μετάφραση !!!!

απορώ τι δεν καταλαβαινεις ?? βάζεις τα στοιχεία σου τον κωδικό της κάρτας τον τραπεζικό λογαριασμό σου 

γράφεις τι πρόβλημα έχεις ?? 

επειδη ειναι pdf το αρχειο κ επρεπε να κανω μια μια τις λεξεις μεταφραση με το translate αλλα οκ την βρηκα την ακρη....

με τα ΕΛΤΑ  το εστειλες?

τα μεταφορικα ποσο κοστιζουν,θυμασαι περιπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τα ελτα έστειλα  8-10 ευρώ ίσως και παραπάνω, βαλτα απλά !! είχα τυλίξει το κουτι της gpu  με χοντρο χαρτι  που είναι για μεταφορές.

να μην ζητήσεις αντικατασταση αλλά επιστροφή πιστωτικού για να αγοράσεις άλλη gpu διαφορετικά θα σε αργήσει !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τα ελτα έστειλα  8-10 ευρώ ίσως και παραπάνω, βαλτα απλά !! είχα τυλίξει το κουτι της gpu  με χοντρο χαρτι  που είναι για μεταφορές.

να μην ζητήσεις αντικατασταση αλλά επιστροφή πιστωτικού για να αγοράσεις άλλη gpu διαφορετικά θα σε αργήσει !! 

λογικα θα κανουν τον ελεγχο πρωτα κ μετα θα ρωτησουν αν θελω αντικατασταση καρτας η επιστροφη χρηματων?

πρεπει να το γραψω στο χαρτι που θα συμπληρωσω? η επιστροφη θα γινει μεσα στην εβδομαδα....ευχαριστω φιλε μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα σε ρωτήσουν τι θες !!!  (αντικατασταση καρτας η επιστροφη χρηματων), οπότε θα σε έχουν στην αναμονή , μέχρι πότε θα έρθει η ίδια κάρτα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

με τα ελτα έστειλα  8-10 ευρώ ίσως και παραπάνω, βαλτα απλά !! είχα τυλίξει το κουτι της gpu  με χοντρο χαρτι  που είναι για μεταφορές.

να μην ζητήσεις αντικατασταση αλλά επιστροφή πιστωτικού για να αγοράσεις άλλη gpu διαφορετικά θα σε αργήσει !! 

31,81 ευρο τα μεταφορικα αλλα ειπαν πως θα μου τα επιστρεψουν μεσω τραπεζας.....θα δειξει

ζητησα επιστροφη πιστωτικου,στις 3 ιανουαριου κλεινω 2 μηνες χωρις την καρτα που ακομα δεν ξερω τι θα γινει....και βλεπουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...