Προς το περιεχόμενο

Lenovo IdeaTab A3000 111 ευρω.


someone-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άσε μας έχει καταστρέψει αυτό το φόρουμ, χαχαχα. Δεν έχω καλή εμπειρία με συσκευές απο τον κωτσο και σκέφτομαι να το πάρω από παμπλικ αλλά ο κωτσο έχει την καλή θηκη της λενοβο ρε γαμωτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η δωροεπιταγή ξέρουμε αν έχει κάποιο περιορισμό?

Δηλαδή αν μπορώ να πάρω κάτι με 11ευρώ και να πληρώσω συν ένα ευρώ 'η είναι από ένα ποσό και άνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η δωροεπιταγή ξέρουμε αν έχει κάποιο περιορισμό?

Δηλαδή αν μπορώ να πάρω κάτι με 11ευρώ και να πληρώσω συν ένα ευρώ 'η είναι από ένα ποσό και άνω?

Οι δωροεπιταγές που μοίραζαν τον Μάρτιο των 5€ δεν είχαν κανένα περιορισμό. Πλήρωνες απλά τη διαφορά, όση και να ήταν...

εγώ άλλη απορία έχω, μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν τηλέφωνο; έχει dialer κλπ; παίρνει 1 ή 2 sim;

Σίγουρα μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν τηλέφωνο.

Στο επίσημο site το περιγράφει ως dual sim. Μία 3g/2g και μία 2g. Και οι Κινέζοι έτσι το πουλάνε...

Dialer θα έχει λογικά της lenovo αλλά μπορείς να βάλεις και όποιον θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η δωροεπιταγή ξέρουμε αν έχει κάποιο περιορισμό?

Δηλαδή αν μπορώ να πάρω κάτι με 11ευρώ και να πληρώσω συν ένα ευρώ 'η είναι από ένα ποσό και άνω?

Την δωροεπιταγή που βλέπετε ότι υπάρχει?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε κάποιες παρουσιάσεις μιλάνε και για το βασικό μοντέλο που έχει μία sim. Μπορεί να είναι έτσι... Αν ήταν δίκαρτο οι δικοί μας δεν θα το έγραφαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον @someone- ( πολύ καλή προσφορά ) στο public, η τιμή είναι κοντά στα 101€!!! ( αν υπολογίσεις και το κέρδος της δωροεπιταγής ) δεν νομίζω ότι αυτήν την στιγμή υπάρχει κάτι άλλο με αυτά τα χαρακτηριστικά από Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η δωροεπιταγή ξέρουμε αν έχει κάποιο περιορισμό?

Δηλαδή αν μπορώ να πάρω κάτι με 11ευρώ και να πληρώσω συν ένα ευρώ 'η είναι από ένα ποσό και άνω?

ίσως αν τους πιέσεις λίγο να στην αφαιρέσουν από την τιμή του tablet...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα review που ειδα ηταν δικαρτο.το site που το πουλανε οι κινεζοι δικαρτο.τωρα οι δικοι μας δεν θα το εγραφαν αν ηταν dual sim;;πρεπει να ειναι το βασικο μοντελο με 1 sim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως αν τους πιέσεις λίγο να στην αφαιρέσουν από την τιμή του tablet...

Δύσκολα...Όλη η φιλοσοφία της δωροεπιταγής που δίνουν είναι στο να ξαναπάς στο μαγαζί τους και να ξαναψωνίσεις... Και επειδή όπως σωστά είπε ο dobro ενεργοποιείται πάνω από τα 10€ όλο και κάτι θα τους αφήσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...