Προς το περιεχόμενο

Προσωρινός αποκλεισμός επαφής στο Skype χωρίς να το καταλάβει


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεξι κλικ > remove from contacts και οταν θες να την ξαναβαλεις, την αναζητας και την ξανακανεις add :)

 

Και η επαφή αυτή δεν θα καταλάβει πως το έχω κάνει όλο αυτό?

Το ζητούμενο είναι η επαφή αυτή να με βλέπει offline ενώ οι άλλες online και να μην το καταλάβει πως έχω κάνει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεξι κλικ > remove from contacts και οταν θες να την ξαναβαλεις, την αναζητας και την ξανακανεις add :)

Με τις τελευταίες ενημερώσεις(μήνες πολλούς τώρα) αν κάνεις αφαίρεση την επαφή η επαφή σε βλέπει με ερωτηματικό.Αν ξέρει να το χειρίζεται θα το καταλάβει,αν δεν σκαμπάζει ναι κάνε αυτο.Η καλύτερη λύση όμως είναι δεξί κλικ---αποκλεισμός αυτου του ατόμου κ το βγάζεις όποτε θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις τελευταίες ενημερώσεις(μήνες πολλούς τώρα) αν κάνεις αφαίρεση την επαφή η επαφή σε βλέπει με ερωτηματικό.Αν ξέρει να το χειρίζεται θα το καταλάβει,αν δεν σκαμπάζει ναι κάνε αυτο.Η καλύτερη λύση όμως είναι δεξί κλικ---αποκλεισμός αυτου του ατόμου κ το βγάζεις όποτε θες

 

ΟΚ για να καταλάβω και να μην γίνει μλκια.

  • Αν επιλέξω "αφαίρεση από την λίστα των επαφών μου" θα βγάλει στον άλλον ερωτιματικό δίπλα στο όνομά μου και θα ξέρει όταν τον διέγραψα.
  • Αν επιλέξω "αποκλεισμός αυτού του ατόμου..." τότε το άτομο αυτό θα με βλέπει offline και δεν θα καταλάβει πως το έχω blockάρει.

Σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Με τις τελευταίες ενημερώσεις(μήνες πολλούς τώρα) αν κάνεις αφαίρεση την επαφή η επαφή σε βλέπει με ερωτηματικό.Αν ξέρει να το χειρίζεται θα το καταλάβει,αν δεν σκαμπάζει ναι κάνε αυτο.Η καλύτερη λύση όμως είναι δεξί κλικ---αποκλεισμός αυτου του ατόμου κ το βγάζεις όποτε θες

 

ΟΚ για να καταλάβω και να μην γίνει μλκια.

  • Αν επιλέξω "αφαίρεση από την λίστα των επαφών μου" θα βγάλει στον άλλον ερωτιματικό δίπλα στο όνομά μου και θα ξέρει όταν τον διέγραψα.
  • Αν επιλέξω "αποκλεισμός αυτού του ατόμου..." τότε το άτομο αυτό θα με βλέπει offline και δεν θα καταλάβει πως το έχω blockάρει.
Σωστά?
Δεν θα σε βλεπει καν νομίζω χωρίς σιγουριά όμως
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα σε βλεπει καν νομίζω χωρίς σιγουριά όμως

 

Ε δεν μας κανει αυτό,

αν δεν με βλέπει καν θα καταλάβει ότι κάτι δεν πάει καλά.

Δεν είναι αυτό που θέλω.

 

Ξέρει κανείς σίγουρα πώς και αν γίνεται αυτό που λέω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα.Χρησιμοποιώ skype κανένα 4αρι χρόνια κάπου εκεί :Ρ η λύση είναι ο αποκλεισμός.Εκεί σε βλέπει off ενώ με την διαγραφή σε βλέπει την επαφή σου με ερωτηματικό..Το χω κάνει και μου το έχουνε κάνει.Τσεκαρισμένο :Ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όμως αυτή-ος το κατέχει καλά το σκάιπ και του στείλει μύνημα και δεν δείχνει το κυκλάκι δεξιά τότε θα καταλάβει ότι έχει φάει μπλοκ

Η αλήθεια είναι ότι στα τελευταία update μου χει τύχει να στέλνω μηνύματα σε διάφορους κ μια το εμφανίζει μια όχι το κυκλάκι(εννοείται σε offline επαφές)..Λίγοι το χουνε παρατηρήσει,αν είσαι τόσο άτυχος φιλαράκι τι να σου πω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι στα τελευταία update μου χει τύχει να στέλνω μηνύματα σε διάφορους κ μια το εμφανίζει μια όχι το κυκλάκι(εννοείται σε offline επαφές)..Λίγοι το χουνε παρατηρήσει,αν είσαι τόσο άτυχος φιλαράκι τι να σου πω :P

 

Εννοείς το κυκλάκι διπλα στον χρονο αποστολής που βγαίνει και οταν δεν έχει παραδοθεί ένα μήνυμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς το κυκλάκι διπλα στον χρονο αποστολής που βγαίνει και οταν δεν έχει παραδοθεί ένα μήνυμα?

Ναι,για παράδειγμα αν εγώ έχω ένα φίλο που είναι off line και του γράψω μύνημα και δεν βγεί το κυκλάκι τότε έχει π[αραδωθεί και μ'έχει bloked,αν βγει το κυκλάκι τότε σημαίνει ότι είναι πραγματικά off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,για παράδειγμα αν εγώ έχω ένα φίλο που είναι off line και του γράψω μύνημα και δεν βγεί το κυκλάκι τότε έχει π[αραδωθεί και μ'έχει bloked,αν βγει το κυκλάκι τότε σημαίνει ότι είναι πραγματικά off

 

Ο άλλος όμως θα δει το μήνυμά σου όταν σε ξεμπλοκάρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...