Προς το περιεχόμενο

Powerline σε τριφασικό ρεύμα


el02154

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

 

αν και πιθανόν το θέμα είχε συζητηθεί παλιότερα αλλά αυτά αλλάζουν συνεχώς, έχει δοκιμάσει κανείς powerline σε τριφασικό (όντως όμως τα δύο powerlines να είναι πάνω σε διαφορετική γραμμή) χωρίς πρόβλημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχουμε πει πολλές φορές, μάλιστα υπάρχουν 2 παρόμοια θέματα 2-3 θέσεις πιο κάτω... Devolo 1η επιλογή και tp-link 2η επιλογή δουλεύουν σε τριφασικό και το αναφέρουν και στα χαρακτηριστικά τους. Εχω 4 devolo και 3 tplink και μάλιστα συνεργάζονται και μεταξύ τους άψογα σε τριφασικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Εχεις το μοντέλο του TP-LINK που χρησιμοποιείς; Εσύ στην εγκατάσταση που έχεις είναι όντως πάνω σε διαφορετικές γραμμές; Ποιο από τα δύο προτείνεις;

 

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.devolo.com/en/Products/dLAN-500-AVtriple+

http://www.tp-link.com/gr/products/details/?categoryid=2244&model=TL-WPA4220KIT

 

Τα παραπάνω έχω, σε διαφορετικές φάσεις...

Τα tp-link νομίζω είναι πιο φτηνά και εξίσου καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Καλησπέρα,

 

αν και πιθανόν το θέμα είχε συζητηθεί παλιότερα αλλά αυτά αλλάζουν συνεχώς, έχει δοκιμάσει κανείς powerline σε τριφασικό (όντως όμως τα δύο powerlines να είναι πάνω σε διαφορετική γραμμή) χωρίς πρόβλημα; 

Για ενημέρωση των φίλων, έβαλα αυτό το TP-LINK σε μεζονέτα με τριφασικό και σύνδεση σε τσεκαρισμένη διαφορετική φάση και παίζει απροβλημάτιστα και χωρίς απώλειες. Τιμή 50 ευρώ σε public και ΠΛΑΙΣΙΟ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...