Προς το περιεχόμενο

Aνακτηση κωδικου Gmail.


alfaia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλημερα!

 

Προσπαθω να μπω στο Gmail μου αλλα δεν τα καταφερνω. Αλλαξα τους κωδικούς  πριν τρεις μηνες και τωρα μαλλον δεν τον θυμαμαι. Υπαρχει περιπτωση να παραβιασε κανεις τον λογαριασμο μου; Η υπηρεσια κανει καποιες ερωτησεις ασφαλειας που ειναι αδυνατο να εχω συγκρατησει μετα απο τοσα χρονια που εχω το λογαρισμο. Το θετικο ειναι οτι απο το λαπτοπ δεν εχω κανει ακομα logout. Μπορω να κανω κατι απο εκει; Προσπαθησα να αλλαξω password αλλα ζηταει τον παλιο κωδικο τον οποιο και δεν θυμαμαι. Υπαρχει καποια αλλη κινηση που μπορω να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι! μπορω να μπω ακομα απο το laptop! Εκει ακομα δεν εχω κανει logout. :) Αλλα φοβαμαι να βγω γιατι απο το desktop και το κιν που εχω κανει Logout δεν μπορω να μπω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μπαίνεις απο το λαπτοπ σημαίνει οτι ο browser εχει κρατήσει τον κωδικό, αν είναι ο firefox πας στους κωδικούς και τον βρίσκεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moυ εμφανιζει μονο τον κωδικο απο τη σελιδα του Pinterset. Δεν εμφανιζει ουτε Google ουτε gmail. πως γινεται αυτο?

 

...και πως μπαινεις στο google???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να μην έχει κάνει save τον κωδικό στο manager του mozilla αλλά να έχει επιλέξει "stay signed in". Αυτό λειτουργεί μέχρι ωσότου καθαρίσει τα cookies.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να μην έχει κάνει save τον κωδικό στο manager του mozilla αλλά να έχει επιλέξει "stay signed in". Αυτό λειτουργεί μέχρι ωσότου καθαρίσει τα cookies.

Σωστα, εχεις δικιο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να προσθέσεις κινητό στο λογαριασμό σου, μετά θα μπορείς να κάνεις ανάκτηση με SMS. Εϊναι πιθανό κι εκεί να σου ζητήσει το password - κατα τη γνώμη μου δε θα πρέπει να μπορεις να αλλάξεις password έχοντας απλά πρόσβαση σε signed in μηχάνημα, αλλά δε χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστσυχως και για την ανακτηση με sms ζηταει τον παλιο κωδικο. Επισης με  την εφαρμογη PasswordFox μου εμφανιζει και παλι μονο τον κωδικο απο to pinterest που εχει αποθηκευσει. Καμια λυση μεχρι στιγμης. Σας ευχαριστω πολυ που απαντατε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα τωρα αυτό

 

The questions we ask to verify your identity are intentionally difficult. Answer as many questions as possible, and make sure your answers are accurate. If you’re unsure about an answer, provide your best guess. It also helps to submit your answers from a computer you've used in the past.

 

Αν δεν το έκανες ήδη, προσπάθησε να κάνεις το account recovery απο το laptop Που είναι signed in, μπας και σε ρωτήσει πιο εύκολα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...