Προς το περιεχόμενο

Παρτάκι για ενίσχυση ντοκυμαντέρ.


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, short notice, αν αύριο είστε κοντά Άλιμο-Αγ.Δημήτριο, παίζει παρτάκι στο BarOmetro. 1 ευρώ από κάθε ποτό που θα πάρετε, πάει για εξοπλισμό για ολοκλήρωση ντοκυμαντέρ για το παλιό Καπνεργοστάσιο, νυν Βιβλιοθήκη.

 

Ξέρω, στα γκογκόβια σας, αλλά γιν κι εγώ θα πάμε.

 

Όποιος άλλος ψήνεται

Λοιπόν, την Παρασκευή 25/4 σας περιμένουμε στο BarOmetro για την ενίσχυση ενός (απροσδόκητα) ενδιαφέροντος ντοκυμαντέρ με θέμα το παλιό Καπνεργοστάσιο της οδού Λένορμαν.

Τα ντουβάρια θα βαράνε electro swing, nu funk, nu jazz, electro world, balkan beats, downtempo και άλλα τέτοια που είχατε και στο χωριό σας.

Μουσική παίζει ο Μιχάλης Παπαντωνόπουλος ο οποίος είναι και ο σκηνοθέτης του ντοκυμαντέρ μας.

Εσείς το μόνο που έχετε να κάνετε, είναι να πιείτε.
Με κάθε ποτό, η ποιότητα του ντοκυμαντέρ μας, απογειώνεται.

Οπότε:

Ποτά: Τσεκ
Ενίσχυση; Τσεκ
Οδήγηση; Ούτε καν, σας θέλουμε ντίρλα. Το μετρό Αγ. Δημητρίου είναι ακριβώς δίπλα στο BarOmetro.

.

 

Έμφαση στις μουσικές.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, short notice, αν αύριο είστε κοντά Άλιμο-Αγ.Δημήτριο, παίζει παρτάκι στο BarOmetro. 1 ευρώ από κάθε ποτό που θα πάρετε, πάει για εξοπλισμό για ολοκλήρωση ντοκυμαντέρ για το παλιό Καπνεργοστάσιο, νυν Βιβλιοθήκη.

 

Ξέρω, στα γκογκόβια σας, αλλά γιν κι εγώ θα πάμε.

 

Όποιος άλλος ψήνεται

Λοιπόν, την Παρασκευή 25/4 σας περιμένουμε στο BarOmetro για την ενίσχυση ενός (απροσδόκητα) ενδιαφέροντος ντοκυμαντέρ με θέμα το παλιό Καπνεργοστάσιο της οδού Λένορμαν.

 

Τα ντουβάρια θα βαράνε electro swing, nu funk, nu jazz, electro world, balkan beats, downtempo και άλλα τέτοια που είχατε και στο χωριό σας.

 

Μουσική παίζει ο Μιχάλης Παπαντωνόπουλος ο οποίος είναι και ο σκηνοθέτης του ντοκυμαντέρ μας.

 

Εσείς το μόνο που έχετε να κάνετε, είναι να πιείτε.

Με κάθε ποτό, η ποιότητα του ντοκυμαντέρ μας, απογειώνεται.

 

Οπότε:

 

Ποτά: Τσεκ

Ενίσχυση; Τσεκ

Οδήγηση; Ούτε καν, σας θέλουμε ντίρλα. Το μετρό Αγ. Δημητρίου είναι ακριβώς δίπλα στο BarOmetro.

.

 

Έμφαση στις μουσικές.

 

 

πλιιιιζ μπι τρόλιν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...