Προς το περιεχόμενο

Ψάχνουμε σπηλιά!


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και όμως, ο aneurysm ξέρασε κάθε συντεταγμένη σε PM. Για εκεί με βλέπω, και έρχομαι και αφήνω μια πικ αν υπάρχει ακόμα το τόπικ.

Όχι εκείνη τη στιγμή που θα διεξάγετε η άγρια παρτούζα που φαντάζεστε όλοι, μικροί μου ομπρελοκάτοχοι. Έτσι για τη θεά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν πατε πολλοι για οργιο εχει καλως, αλλα 2 μονο ατομα εγω θα φοβομουν.Δεν ξερεις τι ανωμαλος μπορει να σας βρει εκεί ειδικα αν ειναι κοντα στο δρομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να προσθεσω οτι μου εταξε οτι θα με αφησει να παιρνω ματι... Επέμενε να συμμετέχω κιόλας, αλλά αρνήθηκα ευγενικά καθ'οτι ειμαι κύριος με Μ κεφαλαίο.

 

Πέρα απο την πλάκα, καλά να περάσεις.

Επεξ/σία από aneurysm
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κοριτσάκι μου πήγαινε στο σούνιο να χαθείς να ησυχάσουμε. θα σας πιάσουν και οι αναθυμιάσεις απ το θειάφι μια χαρά. ρε πάτε καλά;;;; εκει χάμω χάνονται στ αλήθεια, οι σπηλιές δεν είναι μια γωνίτσα κι έτσι φτάνουν κάτω μέσα παραδίπλα και καλύπτουν Λεγρενά-Καμάριζα-Σούνιο-Λαύριο και κάποιες και Ανάβυσσο. Κουνήστε το κεφάλι σας πέρα δόθε να δείτε τι έχει μέσα γιατί μυαλό δεν είναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθεσω οτι μου εταξε οτι θα με αφησει να παιρνω ματι... Επέμενε να συμμετέχω κιόλας, αλλά αρνήθηκα ευγενικά καθ'οτι ειμαι κύριος με Μ κεφαλαίο.

 

Πέρα απο την πλάκα, καλά να περάσεις.

 

φιξντ :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

:huh: :whistle: Να χάσουμε το κορίτσι_για_χσι είσαι σοβαρή?

 

 

Τι εστί Χσι ρε μάγκα εσύ; Εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον.

ρε πάτε καλά;;;; εκει χάμω χάνονται στ αλήθεια, οι σπηλιές δεν είναι μια γωνίτσα κι έτσι φτάνουν κάτω μέσα παραδίπλα και καλύπτουν Λεγρενά-Καμάριζα-Σούνιο-Λαύριο και κάποιες και Ανάβυσσο. Κουνήστε το κεφάλι σας πέρα δόθε να δείτε τι έχει μέσα γιατί μυαλό δεν είναι

Δε κατάλαβα. Θα έχει να κάνει με την ευφυΐα μου, είναι και οι αναθυμιάσεις..

 

Ποιος κατάλαβε όμως.. Εννοεί πως είναι επικίνδυνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εστί Χσι ρε μάγκα εσύ; Εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον.

Δε κατάλαβα. Θα έχει να κάνει με την ευφυΐα μου, είναι και οι αναθυμιάσεις..

 

Ποιος κατάλαβε όμως.. Εννοεί πως είναι επικίνδυνα;

Εννοώ πως δεν είναι εποχές για να εξερευνήσεις τη φύση στα συγκεκριμένα μέρη αν δεν έχεις μαζί κάποιον που να ξέρει. Εν γένει μην πας δεν είναι νορμάλ περιοχές, βρες κάτι πιο safe και προφανώς κοντά δεν παρκάρεις πάνω στο βουνό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω αυτό Shadow. Αιγαλιώτισα είμαι.

Παρόλα αυτά δεν έχω μπει ποτέ μέσα. Σας είπα, απόμερα σχετικά, κλειστά όσο γίνεται από πάνω, και θέα θάλασσα διαφορετικά εκεί ή για εξερεύνηση πας ή όντως για φίκι-φίκι.

Να σας δώσω ένα παράδειγμα. Υπάρχει μια μαρίνα, πέρα από την Γλυφάδα.. μπαίνεις στα δεξιά και ξεκινάς μια υπέροχη ανηφόρα με κάτι υπέροχα δέντρα που πέφτουν από πάνω (έχω κάμπριο ψαρώστε). Αυτό σταματάει σε μια κορφή, που γενικά πάνε παρέες εκεί βράδια και αράζουν τα αμάξια, τα σκάνε, φασώνονται κτλπ

Πανοραμίκ τα πάντα από κει πάνω, ε. Του πο^στη να μην το ξέρετε.

Από κάτω έχει την ΤΕΛΕΙΑ κατάσταση. Αλλά πρέπει να πας κολυμπώντας. Δεν υπάρχει δρομάκι να κατεβαίνει, τίποτα. Πρέπει να είσαι μάγκας, για μπάνιο, και να πεις πάω εκεί.. ή να είναι παρέα αγοριών και με κάποιο τρόπο να τα καταφέρει.

ΕΑΝ ξέρετε που σας λέω, έχετε τέλεια εικόνα του τι αναζητώ για το μέλλον, και επίσης εάν έχετε κοζάρει και τη άξουαλ κούρμπα αυτή με το γαλάζιο μπροστά, ανέγγιχτη, καθαρή, θα κατανοούσατε και το λόγο που το ψάχνω.

A safe fucking haven. For gossip, hugs and marshmallows.

νομνομνομνομνομνομνομνομνομνομ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Γνωρίζω περισσότερα από τα νέα μέτρα, του μπ^ρδέλου που ζούμε, από όσα γνωρίζει ο πατέρας σου.

Αχ ας συνεχίσουμε και με άλλα σύντομα ιντερνετικά συμπεράσματα. Πάντα το γούσταρα αυτό το σημείο των τόπικ στο Insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...