Προς το περιεχόμενο

TP-LINK TD-W8970 ADSL Router N300 46€- e-shop


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι το ZTE εχω και η πλακα ειναι οτι δουλευει καλυτερα το ZTE απο αυτο ...  Διαφορα σε ταχύτητες σεν εχω δει . Μονο που εχω πιο δυνατο σημα και ειναι πολυ καλυτερο με το νας που εχω και βλεπω ταινιες απο εκει δεν κολαει οπως κανει το ZTE αλλα η βλακεια που κανει με το ιντερνετ με ξενερωνει ..

Θα ακυρώσω την αγορά του ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω 2 Tp-Link ενα με καινούριο Firmware Το αλλο οπως ηρθε . Και τα δυο εχουν το ιδιο πρόβλημα . Παραδόξως του ΟΤΕ δουλεύει... 

 

Το έχω εδώ και 10 μήνες και δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα, συνδεδεμένο με gigabit lan με το NAS.

Ταχύτητα λίγο μεγαλύτερη από το ρούτερ της HOL.

WiFi πιάνει απέναντι από το σπίτι σε απόσταση 50 μέτρων περίπου.

 

Όσο για τη φωτογραφία που έβαλε ο φίλος gorge18, θα του συνιστούσα να βγάλει το πλαστικό φιλμ από το ρούτερ γιατί έτσι που το έχει εμποδίζει τη διάχυση της θερμότητας!

"Note: Please tear off the plastic film on the modem router for heat dissipation."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω και εγώ του ρουτεράκι εδώ και κάτι μήνες.

στην αρχή μου κολλούσε σε torrent, αλλά με ένα factory reset όλα είναι μια χαρά εδώ και πολλούς μήνες.

έχει σίγουρα πολύ καλύτερο σήμα από τα ρούτερ που  δίνουν οι πάροχοι και πολύ μεγαλύτερη ταχύτητα.

συνδέω πάνω έναν server, pc, laptop 2 κινητά, tablet και smart tv με dlna, άλλα ασύρματα και άλλα με wifi και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. 

είμαι στην forthnet και το router κλειδώνει σε καλύτερη ταχύτητα από το thomson που είχα 

 

 

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος .

 

+ έχει και τα εξτραδάκια του τα usb που δεν χρησιμοποιώ, για σύνδεση σκληρού δίσκου ή εκτυπωτή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, είμαι έτοιμος να το παραγγείλω, απλά θέλω μια απάντηση σε αυτή την ερώτηση. Σε γραμμή hol, Σε σχέση με το ZTE, πως τα πάει? Εννοώ αν είναι σταθερό και αν συγχρονίζει καλά. Ας απαντήσει κάποιος με hol please.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, είμαι έτοιμος να το παραγγείλω, απλά θέλω μια απάντηση σε αυτή την ερώτηση. Σε γραμμή hol, Σε σχέση με το ZTE, πως τα πάει? Εννοώ αν είναι σταθερό και αν συγχρονίζει καλά. Ας απαντήσει κάποιος με hol please.

καλητερα απο το μαμα , πανω απο 20%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και εγω, forthnet και συγχρονιζει μισο Mbit πιο κατω απο τον αθλιο συχρονισμο (8Μbit) του Thomson.

ευκολο μενου και πολλες δυνατοτητες.

 

να δουμε στα υπολοιπa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Το παρήγγειλα και εγω, μιας και ηθελα ευκολοτερο port forwarding,ποιοτικότερο wifi, streaming που να μην κολλάει και ποιοτικότερη multi-player εμπειρία. Στον ΟΤΕ ειμαι με το Thompson Tg585 V8 και συγχρονίζα 13.5Mbps.Για να δούμε θα κάνουμε αναβάθμιση ή... υποβάθμιση.. Την Τετάρτη λογικα θα το έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι σε Wind, να δούμε πως θα παίζει. Μέχρι τώρα βέβαια του ΟΤΕ το modem είχα (ZTE H108NS) γιατί σε αυτό της WInd δεν παλεύεται με τίποτα, αλλά τα έπαιξε και δεν αντέχω πάλι με της WInd (ZTE ZXHN H108L), το WiFi όλο κολάει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...