Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Insomnia στη Θεσσαλονίκη, Σάββατο 10/12/16


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν ξεκινάω από ανατολικά, αλλά μπορώ να έρθω μέσα από την πόλη και να συναντηθούμε π.χ. συμβολή Καραμανλή με Βούλγαρη. Αν θες, στείλε μου p.m. να κανονίσουμε για ώρα (φαντάζομαι νωρίς, αν πρέπει να βρίσκομαι στο beach bar από τις 11.00)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν επιβεβαιώσουν αρκετά άτομα, εννοείται ότι θα πέσει cancel. Δεν αξίζει να το οργανώσουμε και να έχουμε βενζίνες και λοιπά έξοδα για να μαζευτούμε στο τέλος 6 άτομα... :-\

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως αρκετά άτομα δεν το έχουν πάρει πρέφα το topic (όπως κι εγώ τυχαία το είδα από την υπογραφή του @parsifal σε άλλο topic).

 

Μακάρι να ήμουν Ελλάδα και θα ερχόμουν έστω και με τα πόδια!! Δύσκολα βρίσκεις τέτοια events!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ελάχιστοι από όσους ψήφισαν έχουν επιβεβαιώσει συμμετοχή, ακυρώνεται η συνάντηση της 26 Ιουλίου παιδιά, sorry. :(

 

Ακούω νέες προτάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ορίσουμε μια ημερομηνία, πχ 2/8 εμείς οι βασικοί των συναντήσεων. Θα μαζευτούμε και όσοι πιστοί ακολουθήσουν, γιατί όσες φορές και αν βάλουμε ψηφοφορίες, πολύ φοβάμαι ότι κανείς δεν θα επιβεβαιώνει στο τέλος και πάλι θα ακυρώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...