Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 2Play 24Mbps-CYTA 22Ε το μήνα για 24 μηνο


manzana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη ειναι η cyta ,την εχω εδω και 2 χρονια και ειχα μονο ελαχιστες διακοπες (5-6) για διαστημα οχι πανω απο μιση ωρα ενω το τηλεφωνο της αν και voip ειναι απροβληματιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου έκαναν την ίδια προσφορά μέσω τηλεφώνου με18 ευρώ τελική τιμή από 22. Νομίζω ότι αξίζει αν και η δέσμευση για δύο χρόνια με προβλημάτισε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ενοειται οτι θα υπαρχει ρητρα διακοπης που φτανει σε αρκετες περιπτωσεις τα 100+ ευρω...

 

Για μενα το μεγαλο μειον ειναι η voip τηλεφωνια! Την ειχα στην Νετουαν και μια στιγμη χρειαστηκε εκτακτη αναγκη και επειδη δεν ειχε ρευμα δεν μπορουσα να παρω τηλεφωνο... Μακρυαααα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

voip τηλεφωνια

 

Αυτό θελει μεγαλη γραμματοσειρα ώστε να μην υπαρχει περιπτωση καποιος να μην το δει, είναι πολύ σημαντικο και πρεπει να το εχει οποψιν οποιος σκοπευει να την επιλεξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενοειται οτι θα υπαρχει ρητρα διακοπης που φτανει σε αρκετες περιπτωσεις τα 100+ ευρω...

 

Για μενα το μεγαλο μειον ειναι η voip τηλεφωνια! Την ειχα στην Νετουαν και μια στιγμη χρειαστηκε εκτακτη αναγκη και επειδη δεν ειχε ρευμα δεν μπορουσα να παρω τηλεφωνο... Μακρυαααα...

 

 

 

Αυτό θελει μεγαλη γραμματοσειρα ώστε να μην υπαρχει περιπτωση καποιος να μην το δει, είναι πολύ σημαντικο και πρεπει να το εχει οποψιν οποιος σκοπευει να την επιλεξει.

 

Συμφωνώ απόλυτα.

 

VOIP τηλεφωνία ως βασική τηλεφωνία είναι εντελώς παρακινδυνευμένο και μάλιστα σε μια χώρα που φημίζεται για τις διακοπές και τις βλάβες του δικτύου ηλεκτροδότησής της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ για το voip σε περίπτωση διακοπής ρεύματος αλλά υπάρχει έλληνας χωρίς κινητό; wu για συγγενείς και 100 για αστυνομία άρα είσαι καλυμμένος 24/7

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειδα ερωτηση παραπανω,σε περιπτωση διακοπης ή φορητοτητας σε αλλη εταιρια ενω εισαι εντος δεσμευσης συμβολαιου,τα τελη προωρης αποσυνδεσης ειναι 72 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ για το voip σε περίπτωση διακοπής ρεύματος αλλά υπάρχει έλληνας χωρίς κινητό; wu για συγγενείς και 100 για αστυνομία άρα είσαι καλυμμένος 24/7

 

Έστω ότι σου πέφτει το ρεύμα για οποιοδήποτε λόγο και θες να δηλώσεις βλάβη στη ΔΕΗ.

ΑΝ υπάρχει 5αψήφιο για κινητό, ξέρεις πόσο θα σου έρθει ο λογαριασμός όσο εσύ περιμένεις να δηλώσεις τη βλάβη?

Καλύτερα να έβαζες 12μηνο ΟΤΕ σε φάση παρά να φάς μισή ωρα αναμονής σε 5αψήφιο στο κινητό έστω και για 1 φορά το χρόνο.

 

Σου ανέφερα το πιο χαζό παράδειγμα, μπορεί να είμαι και λάθος, αλλά καταλαβαίνεις το συλλογισμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμια προσφορα....Εχω κανει τον Ιουνιο 3 συμβολαια .ΟΛΑ με 12 μηνες δεσμευση

 

2 με την Hol .... 24αρι ,απεριοριστα σταθερα-υπεραστικα ,180 σε κινητα...... κοστος 18,70 εκαστο

1 με Wind .... 24αρι ,απεριοριστα σταθερα-υπεραστικα ,300 σε κινητα ..... κοστος 19 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράστε ένα καλό ups. Υπολογιστή έχετε όλοι για να είστε σε αυτό το φόρουμ. Άρα ένα αξιοπρεπές ups είναι εκ των ουκ ανευ, ιδίως σε αυτή τη χώρα. Κουμπώνεις και το ρούτερ επάνω και ας κάνει όσες διακοπές θέλει.

 

Το voip από μόνο του δεν είναι αποτρεπτικός παράγοντας αν έχεις ένα αξιοπρεπές ups. Κάπου εδώ μέσα πήρε το μάτι μου και μία προσφορά για 650αρι VA ups στα 35 ευρώ (στο e-shop). Ότι πρέπει ακόμα και για σπίτια χωρίς πισι.

 

Το αν είναι προσφορά εξαρτάται από τις τιμές που παίζουν στον ανταγωνισμό. Αν κάποιος είναι ήδη πελάτης τους και ευχαριστημένος (ακόμα καλύτερα αν προέρχεται από ΝετΟνε οπότε είναι υπερευχαριστημένος) δεν θα το διακινδύνευε να πειραματιστεί (ειδικά με HOL/Wind).

 

Όποιος δεν βιάζεται πάντως ας περιμένει τις εξελίξεις με ΟΤΕ/Νοβα. Πιστεύω ότι οταν με το καλό ολοκληρωθεί το ντιλ, ο ΟΤΕ θα προσφέρει φουλ πακέτο (ιντερνετ, τηλεφωνο, και δορυφορικη) σε τιμή μέχρι 45 ευρώ το μήνα. Και όποιος πάρει και Cosmote κινητή ταυτόχρονα θα έχει επιπλέον γενναία έκπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@kukukali

Αυτά που αναφέρεις πρεπει να είναι αντιπροσφορες, επομενως δεν ειναι αντιπροσωπευτικα και ειναι λαθος η συγκριση.

 

Οι προσφορες που τρεχουν από wind και hol ειναι καλυτερες όπως και να εχει από αυτην παντως, τα εχουμε πει πολλακις. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος....

Ενημερωτικά...

Καθε χρονο πριν τελειωσουν τα συμβολαια παιρνω προσφορες απο τις ανταγωνιστικες εταιριες, παντα για 12 μηνο συμβολαιο .

 

Στα  2 συμβολαια της Hol ειχα παρει απο Wind (24αρι ,απεριοριστα σταθερα-υπεραστικα ,300 σε κινητα.... 20 ευρω)

Στο 1 της Wind ειχα απο τη Hol (24αρι ,απεριοριστα σταθερα-υπεραστικα ,180 σε κινητα ...20 ευρω) ιδια τιμη

 

Απλα καθε χρονο πρεπει να κανω την ιδια διαδικασια (αιτηση σε αλλο παροχο) για να ενεργοποιηθουν οι εκπτωσεις.

Οι πιο ευελικτοι/διαπραγματευσιμοι ειναι της Wind που αν κρατησεις και το κινητο/κινητα δινουν εξωπραγματικες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω πιστευω οτι αν ο ΟΤΕ παρει την νοβα θα μας ξεσκισει στις χρεωσεις...

 

Εγω ειχα netone και δεν ημουν ικανοποιημενος... Βεβαια η χειροτερη απο ολες ηταν η ΟΝ, η netone που λεγανε ολοι οτι ηταν καλη, εμενα ηταν απλα ισαξια με wind και καλυτερα απο ολες (τονιζω το εμενα, δεν ισχυει για ολους) η φορθνετ... Δεν βλεπω κανενα λογο να εχεις voip... δυο δικτυα ανεξαρτητα το ενα απο το αλλο και ολα μια χαρουλα... Αν δεν κανει καμμια μπαρουφα δεν θα με χασει απο πελατη, αλλα ποτε δεν ξερεις, στην wind παρακαλαγα να μεινω (λογω βαβουρας πιο πολυ, οχι σουπερ συνδεσης) με την τιμη που ειχα και δεν μου την εδιναν, οταν εκανα φορητοτητα στην φορθνετ μου την εδωσαν αλλα τα ειχα παρει και συνεχισα την μεταβαση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...