Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 2Play 24Mbps-CYTA 22Ε το μήνα για 24 μηνο


manzana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ένα γραφείο είχαν προσπαθήσει να μου "πουλήσουν" cyta και όταν τους είπα ότι όσο χρησιμοποιεί voip για το τηλέφωνο δεν πρόκειται να βάλω, μου απάντησαν ότι στο τέλος του χρόνου όλοι οι πάροχοι θα λειτουργούν με voip! Φυσικά δεν το πίστεψα αλλά μήπως έχει ακούσει κανείς κάτι σχετικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

μου απάντησαν ότι στο τέλος του χρόνου όλοι οι πάροχοι θα λειτουργούν με voip!

Και το... επομενο βημα θα ειναι τα φερεσυχνα. Μετα αν όλα πανε συμφωνα με το χρονοδιάγραμμα, πριν μπουμε στο 2016 θα παμε σε σηματα καπνου οποτε και θα γινει το... switch-off του χαλκου.

 

Τι να πω, μου φαινεται αστειο ως σεναριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ για το voip σε περίπτωση διακοπής ρεύματος αλλά υπάρχει έλληνας χωρίς κινητό; wu για συγγενείς και 100 για αστυνομία άρα είσαι καλυμμένος 24/7

 

Η γιαγια των 100 χρονων που εκανε την αιτηση ο εγγονος για να παιζει και εκει WoW οταν τον παρατανε οι γονεις του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Μα σε λίγο καιρό θα έχουμε Free Wi_Fi κατ'εξαγγελια του πρώτου πολίτη της χώρας  :mrgreen:  .. ποιος θα δεσμευτεί για 2 χρόνια ?

 

Αυτη την δηλωση την εκανε γυρω στις αρχες νοεμβρη 2013, περυσι τετοιον καιρο δηλαδη. Και μιλησε για διαστημα ενος το πολυ ετους οπου σε ολη την Ελλαδα θα υπαρχει free WI-FI.

 

Φυσικα.................. ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ εγινε!

Πολιτικος ειναι, τι περιμενανε μερικοι να γινει??

Ουτε καν στην Θεσσαλονικη στο κεντρο δεν εγινε, δεν ξερω για Αθηνα αλλά λογικα ουτε εκει εγινε.

 

Γελανε και οι πετρες. Οχι με την δηλωση του Σαμαρα, αλλά με αυτους που τον πιστεψαν.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...