Προς το περιεχόμενο

Piercing στο αυτι


koarer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι να βαλω σκουλαρικι στο αριστερο αυτο στο μαλακο σημειο κατω! Ειμαι 15 χρονων και πιστευω θα ειναι ωραιο.Ποναει καθολου?Και επισης απο οτι εχω δει στην αρχη σου βαζουν το φαρμακευτικο σκουλαρικι αλλα ειναι απαισιο απο οτι καταλαβα.Θα προτιμουσα να βαλω κατι αλλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

1)Δεν πονάει μια!Ειδικά στον λοβό,ούτε που θα το καταλάβεις!Η μόνη παρενέργεια που μπορεί να έχεις,ειναι να σου πριστεί λίγο και να σε ενοχλήσει στον ύπνο!Αλλά για 1-2 μερες και αυτο μην φανταστείς!

2)Το χειρουργικό σκουλαρίκι στο βάζουν για λόγο υγιεινής και όχι αισθητικής!Κάνε μια εβδομάδα υπομονή,και θα το αλλάξεις!Ειναι αναλόγως και το μαγαζί που θα πας!Εχουν διάφορα σχέδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

15 χρονων οχι δεν ειναι ωραιο...εκτος και αν εχεις παπι :P.κανε 3η λυκειου κ μετα.

πριν χρονια ειχα κανει με πιστολι σουστα(αυτα που οπλιζαν).βεβαια τοτε οι περισσοτεροι καναν στα σπιτια τους με παγο και βελονα για κλωστες :P

διαβαζω οτι τωρα πια τα πιστολια πρεπει να ειναι με μιας χρησης δηλ.η κασσετα μαζι με σκουλαρικι.

λιγο πιο μετα που γινε μοδα το piercing οι περισσοτεροι καναν με βελονα αποστειρωμενη σε τατουατζη-pierca.

<<αυτοι που κανουν με piercing εχουν μια λαμπα και βλεπουν που ειναι τα αγγεια-νευρα>> ΙΣΧΥΕΙ?

πρωτο σκουλαρικι τιτανιο ,χειρουργικο ατσαλι ή βιοπλαστικο!οχι νικελιο ομως.

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάν αυτό ήταν μόδα όταν πήγαινα εγω στο γυμνάσιο, ακόμα έχει πέραση στα γκομενέτα; Όσες τρύπες είχα/έχω πάνω μου τις έκανα με βελόνες από σύριγγες ρόζ/πράσινες αλλά η τρύπα που ανοίγει είναι μικρή και για να περάσεις το σκουλαρίκι ζορίζεσαι. Η αίσθηση που νιώθεις όταν τρυπάς κάποιο σημείο είναι μια τοπική θερμότητα δεν υπάρχει πόνος. Σκουλαρίκι  βάζεις τιτάνιο όπως είπε ο kage και βρίσκεις στο στύλ που θές, στο gauge που θες. Για αγγεία-νεύρα δεν παίζει και τι να δουν άραγε με λάμπα; εδω πιρσάρουν κλειτορίδες και **κέφαλα που ναι τίγκα στα νεύρα και δεν παίζει πρόβλημα. Το "χτύπησε νεύρο" είναι έρμπαν λέτζενντ. Επίσης άμα κάνεις μόνος σου μη βάλεις πάγο και οινόπνευμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σε ειδικο θα παω με πιστελι..χαζος ειμαι να κανω μονος μου?Πολλοι φορανε σκουλαρηκι...Δεν πολυκαταλαβα τι θελατε να πειτε αλλα οκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σε ειδικο θα παω με πιστελι..χαζος ειμαι να κανω μονος μου?Πολλοι φορανε σκουλαρηκι...Δεν πολυκαταλαβα τι θελατε να πειτε αλλα οκ

νομίζω εγω εγινα σαφής σχετικα με αυτο που ρωτησες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας παιδιά!

 

Επειδή είχα πάθει παλιότερα τρέλα με το piercing, τώρα προσπαθώ να αγοράζω σκουλαρίκια που φαίνονται σαν είναι καρφωτά και πιάνουν όλο το αυτί. Έχω αγοράσει σε ένα από τα καλύτερα κοσμηματοπωλεία της Κορίνθου και πραγματικά είναι μοναδικά τα σχέδια σε earings και σε fashion κοσμήματα.

Μπείτε να δείτε! Αξίζει τον κόπο...

http://www.eleftheriouonline.gr/c/826/κοσμήματα-fashion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ διακριτικη εισαι, εχεις κανει μεταπτυχιακο στο marketing?

Ναι οκ έχεις δίκιο δεν είχα και λόγο να το κάνω, αλλά πραγματικά έχω ταλαιπωρηθεί πολύ με σκουλαρίκια και ήθελα απλά να το πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...