Προς το περιεχόμενο

Lg g2 απορίες


stratos789

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους.Λοιπον παιδια,στο τελος του μηνος σκεφτομαι να παω να τσιμπησω το lg g2 που φαινετε η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα χρηματα (320-350).
Και εχω τις εξης αποριες:

1)Βλεπω στο skroutz στα καταστηματα οτι διπλα απο το το ονομα (lg g2) γραφει και ενα EU αυτο σημαινει οτι ειναι το ευρωπαϊκό μοντελο? Θα εχω προβλημα η θα δουλευει κανονικοτατα και με Ελληνικη γλωσσα?

2)Επισης θα ηθελα να αγορασω και μια θηκη και βλεπω αυτη Link.png Site: εδω και θα ηθελα να ρωτησω (αν την εχει κανενας) αν ειναι πρακτικη και αν εκει που εχει το ''κενο'' κανει γρατζουνιες στην οθονη.

Οποια αλλη προταση εχετε για smartphone ειναι ευπροσδεκτη :)

Thanks

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν δεν κάνω λάθος, η διαφορά της EU version από αυτή της Αμερικής είναι ότι δεν έχουν built-in wireless charging.
Τώρα για γλώσσα, δε νομίζω να έχεις πρόβλημα, Ευρωπαίοι δεν είμαστε στην τελική; B) 
Για τη θήκη δε γνωρίζω κάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, η διαφορά της EU version από αυτή της Αμερικής είναι ότι δεν έχουν built-in wireless charging.

Τώρα για γλώσσα, δε νομίζω να έχεις πρόβλημα, Ευρωπαίοι δεν είμαστε στην τελική; B) 

Για τη θήκη δε γνωρίζω κάτι!

Καλα ναι απλος ελεγα μηπως υπηρχε προβλημα.

Να ρωτησω και κατι αλλο το καταστημα kaizer ειναι αξιοπιστο καταστημα εχει αγορασει κανεις απο κει η εγγυηση που δεινει ειναι αντιπροσωπειας (γιατι δεν αναφερει πουθενα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.Λοιπον παιδια,στο τελος του μηνος σκεφτομαι να παω να τσιμπησω το lg g2 που φαινετε η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα χρηματα (320-350).

Και εχω τις εξης αποριες:

1)Βλεπω στο skroutz στα καταστηματα οτι διπλα απο το το ονομα (lg g2) γραφει και ενα EU αυτο σημαινει οτι ειναι το ευρωπαϊκό μοντελο? Θα εχω προβλημα η θα δουλευει κανονικοτατα και με Ελληνικη γλωσσα?

2)Επισης θα ηθελα να αγορασω και μια θηκη και βλεπω αυτη Link.png Site: εδω και θα ηθελα να ρωτησω (αν την εχει κανενας) αν ειναι πρακτικη και αν εκει που εχει το ''κενο'' κανει γρατζουνιες στην οθονη.

Οποια αλλη προταση εχετε για smartphone ειναι ευπροσδεκτη :)

Thanks

 

 

Καλα ναι απλος ελεγα μηπως υπηρχε προβλημα.

Να ρωτησω και κατι αλλο το καταστημα kaizer ειναι αξιοπιστο καταστημα εχει αγορασει κανεις απο κει η εγγυηση που δεινει ειναι αντιπροσωπειας (γιατι δεν αναφερει πουθενα).

 

 

 

Όλα τα EU(ευρωπαϊκά δλδ) μοντέλα 16GB τα καλύπτει η ελληνική αντιπροσωπεία και φυσικά έχουν ελληνική γλώσσα

Δεν την έχω τη θήκη αλλά δε νομίζω να κάνει γρατζουνιές στο τετράγωνο, απλώς μαζεύει σκόνη

Υπάρχουν 2 μαγαζιά, ένα kaizershop και ένα kaizerstore. Και τα 2 έχουν αξιολογήσεις στο σκρουτζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ναι απλος ελεγα μηπως υπηρχε προβλημα.

Να ρωτησω και κατι αλλο το καταστημα kaizer ειναι αξιοπιστο καταστημα εχει αγορασει κανεις απο κει η εγγυηση που δεινει ειναι αντιπροσωπειας (γιατι δεν αναφερει πουθενα).

 

Έχω αγοράσει και από Kaizer (Γ' Σεπτεμβρίου 35) και Kaizer Store (Πανεπιστημίου 67), είναι διαφορετικά. Τα προιόντα μια χαρά ήταν, και τις δυο φορές προτάθηκαν να το ανοίξουν μπροστά μου, να σιγουρευτώ για γνησιότητα/λειτουργικότητα. Δεν έχει χρειαστεί να χρησιμοποιήσω την εγγύηση σε κανένα απ'τα προιόντα, αν θυμάμαι καλά μου είχαν πει τις πρώτες μέρες αναλαμβάνουν αυτοί την αντικάτασταση αλλιώς το πάνε στην αντιπροσωπεία, πάντως είσαι καλυμμένος έτσι και αλλιώς ακόμη και αν πας αμέσως στην Ελληνική αντιπροσωπεία στην περίπτωση που σου εμφανίσει προβλήματα το κάθε κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.Λοιπον παιδια,στο τελος του μηνος σκεφτομαι να παω να τσιμπησω το lg g2 που φαινετε η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα χρηματα (320-350).

Και εχω τις εξης αποριες:

1)Βλεπω στο skroutz στα καταστηματα οτι διπλα απο το το ονομα (lg g2) γραφει και ενα EU αυτο σημαινει οτι ειναι το ευρωπαϊκό μοντελο? Θα εχω προβλημα η θα δουλευει κανονικοτατα και με Ελληνικη γλωσσα?

2)Επισης θα ηθελα να αγορασω και μια θηκη και βλεπω αυτη Link.png Site: εδω και θα ηθελα να ρωτησω (αν την εχει κανενας) αν ειναι πρακτικη και αν εκει που εχει το ''κενο'' κανει γρατζουνιες στην οθονη.

Οποια αλλη προταση εχετε για smartphone ειναι ευπροσδεκτη :)

Thanks

 

Χθες το αγόρασα από το κάιζερ όλα μια χαρά σε μια μέρα μου το έφεραν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.Λοιπον παιδια,στο τελος του μηνος σκεφτομαι να παω να τσιμπησω το lg g2 που φαινετε η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα χρηματα (320-350).

Και εχω τις εξης αποριες:

1)Βλεπω στο skroutz στα καταστηματα οτι διπλα απο το το ονομα (lg g2) γραφει και ενα EU αυτο σημαινει οτι ειναι το ευρωπαϊκό μοντελο? Θα εχω προβλημα η θα δουλευει κανονικοτατα και με Ελληνικη γλωσσα?

2)Επισης θα ηθελα να αγορασω και μια θηκη και βλεπω αυτη Link.png Site: εδω και θα ηθελα να ρωτησω (αν την εχει κανενας) αν ειναι πρακτικη και αν εκει που εχει το ''κενο'' κανει γρατζουνιες στην οθονη.

Οποια αλλη προταση εχετε για smartphone ειναι ευπροσδεκτη :)

Thanks

Αρχικά καλορίζικο!!! Όσον αφορά τη θήκη γιατί δεν κοιτάς σε κανένα e-bay που λογικά θα την βρεις πιο φθηνή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το αγόρασα από το κάιζερ όλα μια χαρά σε μια μέρα μου το έφεραν...

Καλοριζικο φιλε!Να σε ρωτησω κατι αλλο σε τι χρωμα το πηρες ,πια εκδοση android εχει οταν το βγαζεις απο το κουτι του ,επισης ειχε την λειτουργια knock code γιατι νομιζω (αν δεν κανω λαθος) θα εμπαινε με update?

Επεισης απο ποιο kaizer?

 

Αρχικά καλορίζικο!!! Όσον αφορά τη θήκη γιατί δεν κοιτάς σε κανένα e-bay που λογικά θα την βρεις πιο φθηνή?

Μμμμ.Δεν εχει τυχει να αγορασω απο e-bay αν και σκεφτομαι να το δοκιμασω τωρα που το λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικο φιλε!Να σε ρωτησω κατι αλλο σε τι χρωμα το πηρες ,πια εκδοση android εχει οταν το βγαζεις απο το κουτι του ,επισης ειχε την λειτουργια knock code γιατι νομιζω (αν δεν κανω λαθος) θα εμπαινε με update?

Επεισης απο ποιο kaizer?

 

Μμμμ.Δεν εχει τυχει να αγορασω απο e-bay αν και σκεφτομαι να το δοκιμασω τωρα που το λες.

Να αγοράσεις, εγώ θήκες μεμβράνες ακόμα και φορτιστές έχω αγοράσει και ήταν όλα μια χαρά!!!! Κ επειδή και εγώ θα το αγοράσω τις επόμενες μέρες, πες μας εντυπώσεις να ξέρουμε...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...