Προς το περιεχόμενο

[VGA] Point of View GeForce GTX 750 Ti 2GB - 102.94 €


gto234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το είδα και νομίζω ότι είναι καλή προσφορά αφού σε όλα τα μαγαζιά οι τιμές ξεκινάνε από 130€ και πάνω.

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση συνδεσμου - δεν υπαρχει πλεον
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για το εν λόγω κατάστημα αν κάνει "κόλπα" πάντως για τη συγκεκριμένη κάρτα ήμουνα στο τσάκ να κάνω παραγγελία αλλά το μετάνιωσα τελικά.

Αν κάνει κανείς να μας πεί οπότε να μαυρίσουμε το κατάστημα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

.

Point of View GeForce GTX 750 Ti 2GB  100,89 € Διαθέσιμο σε αποθήκες Logistics του EBW ή προμηθευτών

 

15/7/2014 ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΗΚΕ Η ΠΛΗΡΩΜΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΜΕ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ

 

23/7/2014 ΠΡΟΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να εχθές στο ebw να παραλάβω την 750 ti 2gb και μου φέρνουν την έκδοση με το 1gb. 

Μου εξήγησαν ότι ήμουν ο πρώτος πελάτης που παραλάμβανε 750 ti 2gb και είχε κάνει λάθος ο προμηθευτής.

Η κάρτα είναι με ένα 1gb μνήμη !!. Όμως μου έκαναν νέα προσφορά για την έκδοση με 1gb και την  δέχτηκα.

Ενημέρωσα το bestprice αλλά άφησε το παλαιό γραφήματα με την 750 ti 2gb στα 100 ευρώ.

Χωρίς σχόλια....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια παντως ειναι οτι και για την 1γιγα εκδοση παλι η τιμη ειναι καλη (για Ti εκδοση παντα).

Αν σου εκαναν ακομα καλυτερη τιμη.... επρεπε να ειχα παραγγειλει κι εγω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να εχθές στο ebw να παραλάβω την 750 ti 2gb και μου φέρνουν την έκδοση με το 1gb. 

Μου εξήγησαν ότι ήμουν ο πρώτος πελάτης που παραλάμβανε 750 ti 2gb και είχε κάνει λάθος ο προμηθευτής.

Η κάρτα είναι με ένα 1gb μνήμη !!. Όμως μου έκαναν νέα προσφορά για την έκδοση με 1gb και την  δέχτηκα.

Ενημέρωσα το bestprice αλλά άφησε το παλαιό γραφήματα με την 750 ti 2gb στα 100 ευρώ.

Χωρίς σχόλια....

 

Κάνεις πολύ καλά που ενημερώνεις το φόρουμ γι' αυτές τις πρακτικές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...