Προς το περιεχόμενο

The Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω την εντύπωση ότι "Reddit gone wild" αλλά τέλος πάντων.

 

:devil:

 

Γέλασα με το τελευταίο

 

Gonewild is a place for open-minded Adult Redditors to exchange their nude bodies for karma;

 

Μέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • viper2005

    3016

  • nicoc89

    2388

  • revolver1990

    1933

  • TriLoBiTe

    1810

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)



f the police

κυριολεκτικααααααα
 

7 χιλιόμετρα σε 15 λεπτά είναι 28 χλμ/ώρα, θα μπορείς και καλύτερα!

420 driving

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ανιψούλα μου έγινε φωτογράφος ναούμ και φωτογραφίζει χεβυμεταλάδικες συναυλίες το κωλόπαιδο. Και είναι και καλή! Ιδού Eluveitie.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και ενα μηνα μετα απο 1 χρονο+ ειμαι σχεδον pain free και ξεκινησα ξανα το τρεξιμο.. Με τα πολλα και μετά απο διαφορα πιασιματα κλπ καταφερα να βγάλω σχεδον 40' κανα 6-7κμ και εκει που παω να θαυμάσω την επιδοση μου στο κινητο βλέπω ότι η θηκη που πηρα μπλοκαρε το gps :-(

 

longest journey???? Για πειτε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχει περίπου ενάμιση μήνα που έκοψα το τσιγάρο και μετρίασα το φαγητό, έχω χάσει και 2-3 κιλά, και 5η βδομάδα τώρα που πηγαίνω γήπεδο και τρέχω. 6 γύρους χαλαρό τρέξιμο + 1 γύρο γκαζωμένο τρέξιμο, όσο γκαζωμένο αντέχω δηλαδή ίσα ίσα για να βγάλω τον γύρο πριν πεθάνω. Α, μετά περπατάω και 1 γύρο ακόμα. Δυστυχώς το κινητό μου είναι ισάξιας αρχαιολογικής αξίας με το κεφάλι της σφήγκας στον τύμβο Καστά και δεν ξέρει από τζιπιές και τέτοιες μαλακίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά η γυμναστική είναι το πιο βαρετό πράγμα στον κόσμο, και το λέω εγώ που έχω παρακολουθησει μάθημα με τίτλο "Πληροφορική και Κοινωνία – Τεχνική της Έκφρασης"

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...