Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά πλήρωσα 65€ τελωνείο και 15€ στην υπηρεσία πόρτα πόρτα (για μεταφορά από Ελ.Βενιζέλος στη Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης), την ίδια στιγμή η Singapore Post πήρε $6 γι αποστολή από Κίνα - Ελλάδα. Talk about λαμόγια. Το κόστος του αντικειμένου ήταν μικρότερο από 300€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

δεν μπορεις να συγκρινεις της τιμες με τις οποιες στελνουν αυτοι γιατι συνηθως κανουν συμφωνιες με τις μεταφορικες και πληρωνουν ενα φιξ ποσο καθε φορα! (δεν λεω οτι στην Ελλαδα ειμαστε φτηνοι σε καμια περιπτωση :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της γιαγιας μου την αδερφη τι.την εχω τι με εχει;

 

Την παραγιαγια... και αυτη παραεγγονη;;

 

ειναι θεια σου στα αγγλικα grand aunt τωρα στα ελληνικα δεν υπαρχει παρομιος ορος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεχώς θα ταξιδέψω κάπου με τον ΟΣΕ (Κατερίνη ή Λάρισα, θα δείξει) και θέλω να κλείσω εισιτήρια μέσω της επίσημης ιστοσελίδας τους και να πληρώσω με χρεωστική κάρτα visa. Επειδής είναι η πρώτη μου φορά, το έχει δοκιμάσει κάποιος άλλος με επιτυχία; Στο τέλος εξάγεται το εισιτήριο σε μορφή pdf, το εκτυπώνω και το παίρνω μαζί μου; Θέλω να μου απαντήσει κάποιος που να έχει χρησιμοποιήσει την υπηρεσία της online αγοράς εισιτηρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκτυπωνεις και το παιρνεις στο τρενο. Να εχεις και ταυτοτητα επισης.

Αν θέλω να κλείσω εισιτήρια για πολλαπλά άτομα; Πρέπει να έχουν όλοι ταυτότητα ή μόνο εγώ που θα κάνω την αγορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την αμυδρά εντύπωση πως ο ελεγκτής εχει επάνω του μια λίστα με τα ονόματα που έκλεισαν online και απλά του λες όνομα , κάνει ενα "τικ" διπλα και ολα γκουντ . 

Αλλα ρίξε ενα πρίντ καλου κακου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λέει ο Adon1s. Ο ελεγκτής έχει λίστα και ρωτάει "Όνομα, βαγόνι, θέση" αν τα πεις σωστά, τέλος. Ουδέποτε μου έχει ζητήσει εισιτήριο ή ταυτότητα. Άλλωστε το γράφει και στο επιβεβαιωτικό email, screenshot απ την κράτηση που έκανα χτες

Hh61UbM.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να βρείτε το τόπικ που υπάρχει στο ινσόμνια και αφορά το Facebook; Είχα δει θυμάμαι παλιά ένα γενικό θρεντ αλλά δεν μπορώ να το βρω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...