Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε σεις ποια η διαφορα visa/mastercard?  :huh: βλέπω τράπεζες πχ που βγάζουνε και τις δυο...τι προτέινετε να βγάλω? τη θελω για να τραβαω λεφτα στο στρατο αλλα και αγορες στο ιντερνετ.

 

Νομίζω δε θες πιστωτική κάρτα για το στρατό, αλλά χρεωστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σταθερός είναι.

Προσπάθησε να συνδέσεις άλλη οθόνη ή tv. Αν έχεις 2 κάρτες γραφικών (αν έχει και η mb δηλαδή) δοκίμασέ τη για να καταλάβεις αν φταίει η οθόνη σου ή η κάρτα γραφικών (αν και μάλλον κάρτα γραφικών είναι)

 

ρε σεις ποια η διαφορα visa/mastercard?  :huh: βλέπω τράπεζες πχ που βγάζουνε και τις δυο...τι προτέινετε να βγάλω? τη θελω για να τραβαω λεφτα στο στρατο αλλα και αγορες στο ιντερνετ.

Η visa είναι καλύτερη για αγορές μέσω ίντερνετ, νομίζω περνάει σε πιο πολλά σάιτ. Να τους το πεις όμως γιατί υπάρχουν κάποιες visa που δεν κάνουν για αγορές μέσω ίντερνετ (υπήρχαν παλιότερα τουλάχιστον, τώρα ίσως είναι όλες ίδιες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις που πουλανε τη μαρμελαδα "ηρακλης"?

 

Μου φανηκε αστειο και το εψαξα στο γκουγκλ. Το πρωτο αποτελεσμα ειναι μια ειδηση που λεει οτι ειναι επικινδυνη. Απ'το 2007 βεβαια. Ειπα να στο πω.

Link.png Site: γκουγκλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φανηκε αστειο και το εψαξα στο γκουγκλ. Το πρωτο αποτελεσμα ειναι μια ειδηση που λεει οτι ειναι επικινδυνη. Απ'το 2007 βεβαια. Ειπα να στο πω.

Link.png Site: γκουγκλ

ναι και εγω το πετυχα αυτο οταν την εψαχνα.σε ευχαριστω παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημαίνει "τοξικοι ενυπόθηκοι τίτλοι"?

Απο αυτό το άρθρο το είδα.

http://news.in.gr/economy/article/?aid=1231341807

Toxic mortgage-backed securities: http://www.investopedia.com/terms/t/toxic-assets.asp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πρέπει ψάχνω για δωμάτια της τελευταίας στιγμής σε Κατερίνη. Στο booking.com μου βγάζει μόνο 3 ξενοδοχεία, το ένα δεν έχει δωμάτια για την ημερομηνία που με ενδιαφέρει (αυτό το σαββατοκύριακο) και τα άλλα δύο μου πιάνουν τον κ@λο (255 και 400 ευρώ αντίστοιχα για ένα βράδυ). Έχετε να μου προτείνετε άλλα ξενοδοχεία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πρέπει ψάχνω για δωμάτια της τελευταίας στιγμής σε Κατερίνη. Στο booking.com μου βγάζει μόνο 3 ξενοδοχεία, το ένα δεν έχει δωμάτια για την ημερομηνία που με ενδιαφέρει (αυτό το σαββατοκύριακο) και τα άλλα δύο μου πιάνουν τον κ@λο (255 και 400 ευρώ αντίστοιχα για ένα βράδυ). Έχετε να μου προτείνετε άλλα ξενοδοχεία;

Πάρε και τηλέφωνα. Στο booking δεν βάζουν όλα τα δωμάτια του ξενοδοχείου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο facebook όταν κάνεις κάποιον follow ενώ τον είχες κάνει προηγουμένως unfollow, αυτή η ενέργεια εμφανίζεται πάνω δεξία στα recent activities;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε και τηλέφωνα. Στο booking δεν βάζουν όλα τα δωμάτια του ξενοδοχείου 

Βασικά αυτό ρωτάω, που να πάρω τηλέφωνο; Στο booking.com έχει μόνο 3 ξενοδοχεία, και είναι πανάκριβα, δεν υπάρχουν άλλα στην Κατερίνη; Υπάρχει κάποια σελίδα εκτός του booking.com που να έχει ξενοδοχεία της Κατερίνης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αυτό ρωτάω, που να πάρω τηλέφωνο; Στο booking.com έχει μόνο 3 ξενοδοχεία, και είναι πανάκριβα, δεν υπάρχουν άλλα στην Κατερίνη; Υπάρχει κάποια σελίδα εκτός του booking.com που να έχει ξενοδοχεία της Κατερίνης;

http://www.xo.gr/dir-az/X/Xenodocheia/Katerini%20%28Kentro%29/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...