Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πήρα απο πρακτικερ ενα διπλο 160χ200 καμπερ με 20 ευρώ πριν 2-3 χρόνια και περσι απο το μακρο μια τρόμπα που φορτίζει στο αυτοκινητο ή σε κανονική μπρίζα και έχει αρκετα μεγάλη αυτονομία με 25 ευρώ αν θυμαμαι καλα. http://www.unigreen.gr/unigreen-proionta-gr.html?sfid=1-outdoors&rfids=227&page=1&product=888-antlia-aeros-epanafortizomeni-12-220v-#.VEVnUPmUd5I

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω,

οντως πονανε leftermann, αλλα απο amazon, http://www.amazon.co.uk/Intex-Deluxe-Pillow-Raised-Single/dp/B0014KTV3C/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1413834168&sr=8-1&keywords=AIR+BED

φαινονται πιο φυσιολογικες οι τιμες, αλλα μας σκιζουν τα μεταφορικα :/

 

Chrisxxx, θα το εκανα ετσι αλλα πρεπει να το κουβαλησω σε αεροπλανο οποτε δεν μου κανει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθηνα-Θεσ/νικη  με τον καρβουνιαρη αξιζουν τα 5 ευρω πλας για να κλεισω εισητηριο σε καμπινα (3vs3) η να παω με την πλεμπα που συνηθως εχω και τα τυχερα μου? :P

 

Ξερω δεν μπαινω σε κανενα tgv αλλα αμα εχει λιγο χωρο να ξαπλαρω μετραει...

 

 

thanks boyz and grills

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ενεργοποιήσω στη σύνδεση μου το 4G από την Cosmote.

 

Πήγα σε κατάστημα Γερμανός, ο τύπος πήρε τα στοιχεία μου και ξαφνικά μου κάνει "Κάλεσε 13838"!!

 

Καλώ λοιπόν και, αφού μου πήραν 20 λεπτά για μία εξυπηρέτηση στο τηλέφωνο πελατών τους, η κοπελιά μου λέει "Στείλε γραπτό μήνυμα 4G στο 1330".

Στέλνω και λέει ότι η υπηρεσία δεν υπάρχει.

 

Edit: Κάλεσα πάλι και με το που μου λέει "Περιμένετε να σας συνδέσω με έναν υπάλληλο" η κλήση διεκόπη!! Και φυσικά, άλλα -20 λεπτά. Παίζουν;  :mad:  :mad:  :mad:

 

Έτυχε και σε κανέναν άλλον;

 

Edit 2: Τελικά, αφού κάλεσα άλλη μία φορά, επιτέλους βρέθηκε υπάλληλος να εξυπηρετηθώ σωστά η οποία μου είπε να στείλω μήνυμα στο 1333. Τώρα όσον αφορά τη πρώτη υπάλληλο, ή εκείνη έκανε λάθος ή εγώ δεν άκουσα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού μπορώ να βρω μικρό γυάλινο μπουκάλι (0,5L ή 0,75L) για να βάζω νερό; Θέλω να αντικαταστήσω το πλαστικό που έχω με κάτι πιο υγειινό και επαναχρησιμοποιήσιμο, αλλά ό,τι έχω βρει μέχρι τώρα μοιάζει με καραφάκι, λες και κατεβάζω ρακή.

 

 

Αν και ήδη σου είπαν κάποια έχει και στο Jumbo τέτοια.

Υποθέτω πως θα έχει σε όλα τα μαγαζιά με είδη σπιτιού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ενεργοποιήσω στη σύνδεση μου το 4G από την Cosmote.

 

Πήγα σε κατάστημα Γερμανός, ο τύπος πήρε τα στοιχεία μου και ξαφνικά μου κάνει "Κάλεσε 13838"!!

 

Καλώ λοιπόν και, αφού μου πήραν 20 λεπτά για μία εξυπηρέτηση στο τηλέφωνο πελατών τους, η κοπελιά μου λέει "Στείλε γραπτό μήνυμα 4G στο 1330".

Στέλνω και λέει ότι η υπηρεσία δεν υπάρχει.

 

Edit: Κάλεσα πάλι και με το που μου λέει "Περιμένετε να σας συνδέσω με έναν υπάλληλο" η κλήση διεκόπη!! Και φυσικά, άλλα -20 λεπτά. Παίζουν;  :mad:  :mad:  :mad:

 

Έτυχε και σε κανέναν άλλον;

 

Edit 2: Τελικά, αφού κάλεσα άλλη μία φορά, επιτέλους βρέθηκε υπάλληλος να εξυπηρετηθώ σωστά η οποία μου είπε να στείλω μήνυμα στο 1333. Τώρα όσον αφορά τη πρώτη υπάλληλο, ή εκείνη έκανε λάθος ή εγώ δεν άκουσα καλά.

 

Και γιατί δεν ρώταγες εδώ; Ποιό γρήγορα θα έπαιρνες απάντηση.

 

Τι διαφορά έχουν τα μελάνια τις hp 350 με 350xl?

 

Έχουν περισσότερο μελάνι, το λέει και το όνομα eXtra Large.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...