Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν παιδιά..δεν ξέρω για πόσες μέρες θα κρατήσει αλλά παίρνουν τηλέφωνα από το χχχχχχχχχχχχ (σίγουρα είναι και από άλλα νούμερα καθώς είναι τηλεφωνικό κέντρο) και κάνουν για ΜΗ συνδρομητές Nova 3play προσφορά είτε σκέτο το Nova Full pack στα 25 ευρώ (χωρις τηλεφωνια - χωρις ιντερνετ)...είτε Nova 3play Full pack (24 adsl, δωρεάν σταθερά,12 ώρες κινητά,Nova full pack) στα 49,90. Και στις 2 προσφορές είναι δωρεάν τα HD και ισχύουν για πάντα! Τα HD δωρο για 12 μηνες - μετα χρεωνονται 5€/μηνα.

 

18ΜΗΝΗ δεσμευση.
 
Την είδα την προσφορά σε άλλο φόρουμ που ασχολείται με δορυφορικές συνδέσεις και απ'ότι κατάλαβα ισχύει. Φαίνεται οι nova προσπαθεί να μαζέψει απεγνωσμένα νέους συνδρομητές ώστε να μπορεί να διαπραγματευτεί καλύτερα με Vodafone και OTE που την πολιορκούν
 
nova12.jpg.

Επεξ/σία από matrixxx
προσθηκη η κοκκινη παρενθεση! + Νεες προσθηκες!!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει δεν είναι άσχημο αλλά δεν είναι και τίποτα τρομερό..

 

Και τα novasports δεν έχουν τίποτα να δεις αν δε σε νοιάζει το ελληνικό πρωτάθλημα και το champions league.

Και μέχρι να ξεκινήσουν τα παραπάνω δεν έχει κυριολεκτικά τίποτα.Μόνο φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα να πω πως ειναι μονο για συνδρομητες ΟΤΕ απ'οτι μου ειπε η κοπελα στο τηλεφωνο

Κι εγω που εχω ΟΤΕ(και forthnet αλλα δεν εχει σημασια ειναι σε αλλο χωρο) και ζητησα το full δεν μου το εδωσαν στα 49,90.

Η τιμη που μου εδωσαν γιατι μιλησα σε 2 περιπτωσεις(και για ΟΤΕ που εχω αλλα και για forthnet) η τιμη που μου εδωσαν ειναι στα 64,90 χωρις multiview και HD.Αν εβαζα και τα HD τοτε παμε στα 69,90.

 

Απο την στιγμη που δεν υπαρχει κατι επισημο στο site δεν νομιζω πως υπαρχει προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι πάντως φοβερά βλακώδες αυτό με τη forthnet-nova. όλες οι αξιόλογες προσφορές τους απευθύνονται σε μη συνδρομητές, ενώ οι συνδρομητές (οι βλάκες που τους πληρώνουν δηλαδή) παίρνουν.... ξέρετε τι.

και το ξέρω ότι αν το ζητήσεις ως υπάρχων συνδρομητής μπορεί και να πάρεις την προσφορά, αλλά αρνούμαι να παρακαλέσω για προσφορά τη στιγμή που παρακαλάνε να τη δώσουν αλλού.

έχει άλλα καλά η συγκεκριμένη εταιρεία, αλλά έλεος με αυτό το πράγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πληρώνω 29.90 μόνο το sport pack και χωρίς hd κ περιμένω να τελειώσει γιά να το κόψω γιατί δεν αξίζει.γιά full pack στα 25€ θα το συζητούσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά υπάρχει απλά είναι κρυφή...δεν είναι επίσημη. Δεν είναι μόνο για ΟΤΕ...η αδερφή μου έχει hol 2play και πήρε το nova full pack στα 25 και πόσα παιδιά στο άλλο forum που ήταν στο απλό forthnet 2play πήρανε το Nova 3play full pack στα 49,90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω που εχω ΟΤΕ(και forthnet αλλα δεν εχει σημασια ειναι σε αλλο χωρο) και ζητησα το full δεν μου το εδωσαν στα 49,90.

Η τιμη που μου εδωσαν γιατι μιλησα σε 2 περιπτωσεις(και για ΟΤΕ που εχω αλλα και για forthnet) η τιμη που μου εδωσαν ειναι στα 64,90 χωρις multiview και HD.Αν εβαζα και τα HD τοτε παμε στα 69,90.

 

Απο την στιγμη που δεν υπαρχει κατι επισημο στο site δεν νομιζω πως υπαρχει προσφορα.

 

Δε χανεις κατι να παρεις και να μιλησεις με το τμημα ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ. Αλλα πες τους οτι γνωριζω πως υπαρχει αυτη η προσφορα και τη θελω και γω. Εγω ετσι το ειχα κανει πριν απο κανα 3μηνο και ημουν ηδη συνδρομητης κιολας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγώ πληρώνω 29.90 μόνο το sport pack και χωρίς hd κ περιμένω να τελειώσει γιά να το κόψω γιατί δεν αξίζει.γιά full pack στα 25€ θα το συζητούσα.

Αυτό που λενε 25 φουλ πακ, ειναι ΧΩΡΙΣ τηλεφωνια και χωρις ιντερνετ. Δορυφορικη συνδρομη μονο για τα καναλια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να γνωρίζετε ότι ο ΟΤΕ έκανε μη δεσμευτική προσφορά για εξαγορά της NOVA, οπότε αυτό το "για πάντα" δεν μπορούμε να ξέρουμε τι σημαίνει! Αν εξαγοραστεί από ΟΤΕ θα πάει μαζί με την ΟΤΕtv προφανώς....

 

http://www.kathimerini.gr/774231/article/oikonomia/epixeirhseis/o-ote-kate8ese-mh-desmeytikh-prosfora--gia-e3agora-ths-nova-yyoys-250-300-ekat

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Full pack ισχύει για το πακέτο των 29,90 και σου προσθέτει εάν θες το Novasport / Novacinema. Η προσφορά ισχύει για όλο το διάστημα που είσαι συνδρομητής και όχι για κάποιους μήνες. Η προσφορά αυτήν ξεκίνησε πριν την απόφαση του ΟΤΕ να προχωρήσει σε πρόταση αγοράς . Προφανώς σε περίπτωση που συμφωνήσει η Forthnet, θα γίνει ενημέρωση στους συνδρομητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά που έβαλα επειδή βλέπω ότι δεν καταλαβαίνεται...είναι για ΝΕΟΥ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ NOVA...ειτε είστε ΟΤΕ είτε hol ειτε cyta είτε forthnet 2play...το καταλάβατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν υπαρχει προσφορα! Ειναι μια τιμη που δινεται σε αρκετους (σε οχι ολους ομως) αναλογα με τα κεφια του τμηματος που κανει τις προσφορες και τις αντιπροσφορες, δινεται καιρο τωρα (τουλαχιστον ενα χρονο) και ειναι παρα πολλοι αυτοι το το εχουν ζητησει και ΔΕΝ το εχουν παρει... Οποτε και την γνωμη μου εφοσον δεν υπαρχει κατι χειροπιαστο, τζον λοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@eko13 ^

Χειροπιαστο φαινεται να ειναι, αλλου διαβασα ότι καποιος πηρε και του το ειπαν/εδωσαν μονοι τους. Περιμενω και εδώ να διαβασω επιβεβαιωση-διαψευση εδώ και ωρα παντως, ωστε να δουμε αν θα μεινει η όχι ανοικτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χανεις κατι να παρεις και να μιλησεις με το τμημα ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ. Αλλα πες τους οτι γνωριζω πως υπαρχει αυτη η προσφορα και τη θελω και γω. Εγω ετσι το ειχα κανει πριν απο κανα 3μηνο και ημουν ηδη συνδρομητης κιολας.

δηλαδή εγώ που έχω 5 μήνες συμβόλαιο ακόμα sport pack με 29.90 μπορώ να πάρω και να ζητήσω τη προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...