Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια εμενα μου λεει ο τυπος στα 49,90 ο,τι ανεφερε το παλικαρι πιο πανω , σταθερα(απεριοριστα αλλα οχι διεθνη),ιντερνετ,12 ωρες κινητα ΑΛΛΑ οχι nova full pack αλλα μονο τα cinema. Τα novasports ειναι εκτος. Οταν του ειπα οτι γνωριζω για προσφορα που γινεται στα 49,90 αλλα με full pack, μου λεει πως αυτη η προσφορα ετρεχε μεχρι πριν 2 βδομαδες και οχι απο 4net αλλα απο τα γνωστα τηλεφωνα, οταν επεμεινα μου λεει οτι δεν υπαρχει διαθεσιμη αυτη η προσφορα οποτε δεν μπορει να κανει κατι. Τον αρχισα στα παρακαλητα και τον αφησα να με παρει τηλεφωνο αυριο. Παρεπιπτοντως ειμαι σε double play ote παναρχαιο συμβολαιο 2 ετων και αφου μου την εδωσε αφου απο προσφορες τιποτα ο ΟΤΕ ενω εχω συμβολαιο στο κινητο και 2ο λογαριασμο double play economy στο εξοχικο ειπα να τον χαιρετησω μιας και δεν ειμαστε να παρακαλαμε για πενταροδεκαρες σε double play(32 πρωτο εξαμηνο, 37 το 2ο).

Τι μου προτεινεται να κανω? να παρω κανα τηλεφωνο προς 2111018818 που ειναι γνωστο οτι κανουν τις προσφορες για μια προσπαθεια? Στον αλλο που μιλησα δεν ξερω τι παραπανω μπορω να πω περα απο το γεια σας μιας και το θεωρω το ελαχιστο κοροιδια ενω τρεχει η προσφορα να μου την κραταει κρυφη. Φυλασομαι στην περιπτωση που οντως δεν μπορει να κανει τιποτα αυτος μιας και δεν γνωριζω πως λειτουργει το συστημα τους.

Αν δεν δεσμεύεσαι από συμβόλαιο άστο λίγο περίμενε έλα κανε και επαφή με τον ΟΤΕ πάρε προσφορά και επαναδιαπραγμετεύσου αν σε ενδιαφέρει η NOVA μόνο.

Την αγωνία την έχουν αυτοί εσύ έχεις το χρήμα!

Εγώ έμεινα κάνα μήνα έξω μέχρι να αποφασίσω γιατί οι πρόσφορες τους δεν με ικανοποιούσαν.

ΠΡΟΣΟΧΗ μόνο στη παγίδα : σήμερα το πρωί πριν την τελική-παραπάνω  προσφορά με πήραν να με "επιβραβεύσουν" σα "καλό πελάτη" και μου προσέφεραν δωρεάν τα high definition???

Με το ζόρι τους έβγαλα ότι αυτό ισοδυναμούσε με ανανέωση συμβολαίου για ένα χρόνο!

Αφού τους εξήγησα ότι είδα το τυράκι αλλά και τη φάκα, με παρέπεμψαν στο τμήμα προσφορών.

Συμπέρασμα (δικό μου): Μη παρακαλάς, υπάρχει ανταγωνισμός. Παζάρι είναι.

                                       - Μη βιάζεσαι το πρόβλημα είναι και δικό τους , τα λεφτά σου θέλουν!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσφορα πηρα απο τον ΟΤΕ, ειναι αυτο που εγραψα μεσα στην παρενθεση (32 πρωτο εξαμηνο, 37 το 2ο) για double play.

Τωρα οσον αφορα το triple play αστο δεν θες να ακουσεις τι προσφορα μου εκαναν καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως καλώντας μόνος μου στο 13888, μου έδωσαν doubleplay+full pack otetv στα 36€ για 210' προς σταθερά και 30' προς κινητά ή στα 40€ για απεριόριστα σταθερά. (+1,5€ πάντα η αναγνώριση κλήσης).

Προτίμησα το πρώτο πακέτο. Απλά το αναφέρω μήπως έπεσες σε τζιμάνι, γιατί εγώ την πήρα κατευθείαν χωρίς καμία πίεση.

(Μέχρι τώρα ήμουν στην Wind)

Προσφορα πηρα απο τον ΟΤΕ, ειναι αυτο που εγραψα μεσα στην παρενθεση (32 πρωτο εξαμηνο, 37 το 2ο) για double play.

Τωρα οσον αφορα το triple play αστο δεν θες να ακουσεις τι προσφορα μου εκαναν καλυτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως καλώντας μόνος μου στο 13888, μου έδωσαν doubleplay+full pack otetv στα 36€ για 210' προς σταθερά και 30' προς κινητά ή στα 40€ για απεριόριστα σταθερά. (+1,5€ πάντα η αναγνώριση κλήσης).

Προτίμησα το πρώτο πακέτο. Απλά το αναφέρω μήπως έπεσες σε τζιμάνι, γιατί εγώ την πήρα κατευθείαν χωρίς καμία πίεση.

(Μέχρι τώρα ήμουν στην Wind)

 

Για να καταλαβω... τα €40 ηταν για 24αρι double play με απεριοριστα σταθερα μαζι με το FULL pack OTE-TV ????

ΑΝ ειναι ετσι να παρω κι εγω εκει γιατι αυτη η τιμη ειναι πολυ καλη!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρινετε μηλα με... αυτοκινητα!

Σου ειπε ο ανθρωπος ειναι ΗΔΗ στον ΟΤΕ... ο οποιος δεν δινει ΤΙΠΟΤΑ σε υπαρχοντες πελατες του (τουλαχιστον οχι "απλα καλωντας στο 13888"), την ιδια ωρα που σε πελατες αλλων παροχων κοβει ανετα ακομα και 50% εκπτωση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τηλεφωνο σημερα απο  2109923374 και μου εδιναν αστικα υπεραστικα -ιντερνετ 24 ,ολες διεθνεις κλησεις δωρεαν ,3 ωρες κινητα,nova full pack με τα high definition ,δευτερη και τριτη τηλεοραση θεαση και για το εξοχικο? οπου εχει μου ειπε ιντερνετ με κωδικο να μπαινω ,πιατο,αποκωδικοποιητη με εγγραφη (pvr) εγκατασταση δωρεαν με τεχνικο  ,18 μηνες 49,90 ,αρχισαν τα πανηγυρια η προσφορα δεν θα βγει στο ιντερνετ λενε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13831 καλεσα και ζητησα το τμημα προσφωρων...περασα απο 3 διαφορρτικους που με ειχαν στο μισο να σας συνδεσω και επειρα απο 35 λεπτα μιλησα με μια κοπελα.στην αρχη ηταν καθετη στο 49.90 με cinema + sports 1 αλλα επεμεινα οτι δεν εχει νοημα αφου στιν οτε εχω φουλ πακετο . Μετα τις ειπα δωσε μου cinema με 34.90 αλλα μου ειπε αποκλειεται. Στο ρελος ζητησα sportz 2 μου το εδωσε γιατι ριπα αστο καλυτερα παω οτε και ειμαι 8 χρονια σε εσας νομιζα κατι θα μπορουσατε να μου κανετε....μου εδωσε το sports 2 και της ειπα και τα hd δωρεαν οπως ο οτε φανταζιμαι ε; με εβαλε 2 λεπτα αναμονη και μου λεει και τα hd οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πήραν χτες τηλέφωνο στο μαγαζί που δουλεύω. Δεν θυμάμαι το νούμερο, άρχιζε 2115030... κάπως έτσι.

Και μου έκαναν την εξής προσφορά για πελάτες ΟΤΕ: Απεριόριστα για σταθερά, κινητά και διεθνείς κλήσεις. 24αρι ιντερνετ. Nova full pack (cinema, sports κλπ), HD. Δωρεάν ο εξοπλισμός και η εγκατάσταση. 18 μήνες συμβόλαιο. 49.90 τον μήνα.

Για πελάτες άλλης εταιρείας (Hol εγώ για παράδειγμα). Απεριόριστα σταθερά και διεθνείς κλήσεις, κινητά με αστική χρέωση. 24αρι ιντερνετ. Nova full pack και HD με τον αποκωδικοποιητή που κάνει εγγραφές κλπ (στοιχίζει 150 ευρώ-δωρεάν στο δίνουν). Δωρεάν εγκατάσταση και εξοπλισμός. Πάλι 18 μήνες συμβόλαιο. 49.90 τον μήνα!

 

Θα με πάρει πάλι σήμερα το μεσημέρι για το αν θα κλείσω την προσφορά ή όχι. Εγώ λογικά θα την απορρίψω. Εκτός αν καταφέρω να πάρω και απεριόριστα κινητά ή έστω κάποιο χρόνο δωρεάν.

 

ΥΓ1 Αν κάποιος αναρωτηθεί πως γίνεται να πήρα και τις δύο προσφορές ενώ έχω Ηολ: Έγινε γιατί στην αρχή του είπα ότι έχω ΟΤΕ (που έχει ο φίλος μου και λέω κάτσε άμα είναι καλή η προσφορά να του την πω), επειδή για πελάτες ΟΤΕ μίλαγε. Αλλά επειδή μου άρεσε η προσφορά ρώτησα και για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για εταιρία ή για μικροπωλητή στο μοναστηράκι;

 

Από αυτό και μόνο καταλαβαίνεις τι μπάχαλο είναι και πόσο έτοιμη είναι για φουντο η εταιρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πήραν χτες τηλέφωνο στο μαγαζί που δουλεύω. Δεν θυμάμαι το νούμερο, άρχιζε 2115030... κάπως έτσι.

Και μου έκαναν την εξής προσφορά για πελάτες ΟΤΕ: Απεριόριστα για σταθερά, κινητά και διεθνείς κλήσεις. 24αρι ιντερνετ. Nova full pack (cinema, sports κλπ), HD. Δωρεάν ο εξοπλισμός και η εγκατάσταση. 18 μήνες συμβόλαιο.

Για πελάτες άλλης εταιρείας (Hol εγώ για παράδειγμα). Απεριόριστα σταθερά και διεθνείς κλήσεις, κινητά με αστική χρέωση. 24αρι ιντερνετ. Nova full pack και HD με τον αποκωδικοποιητή που κάνει εγγραφές κλπ (στοιχίζει 150 ευρώ-δωρεάν στο δίνουν). Δωρεάν εγκατάσταση και εξοπλισμός. Πάλι 18 μήνες συμβόλαιο.

 

Θα με πάρει πάλι σήμερα το μεσημέρι για το αν θα κλείσω την προσφορά ή όχι. Εγώ λογικά θα την απορρίψω. Εκτός αν καταφέρω να πάρω και απεριόριστα κινητά ή έστω κάποιο χρόνο δωρεάν.

 

ΥΓ1 Αν κάποιος αναρωτηθεί πως γίνεται να πήρα και τις δύο προσφορές ενώ έχω Ηολ: Έγινε γιατί στην αρχή του είπα ότι έχω ΟΤΕ (που έχει ο φίλος μου και λέω κάτσε άμα είναι καλή η προσφορά να του την πω), επειδή για πελάτες ΟΤΕ μίλαγε. Αλλά επειδή μου άρεσε η προσφορά ρώτησα και για μένα.

δεν γραφεις ομως σε τι τιμη στα εδιναν αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πήραν χτες τηλέφωνο στο μαγαζί που δουλεύω. Δεν θυμάμαι το νούμερο, άρχιζε 2115030... κάπως έτσι.

Και μου έκαναν την εξής προσφορά για πελάτες ΟΤΕ: Απεριόριστα για σταθερά, κινητά και διεθνείς κλήσεις. 24αρι ιντερνετ. Nova full pack (cinema, sports κλπ), HD. Δωρεάν ο εξοπλισμός και η εγκατάσταση. 18 μήνες συμβόλαιο. 49.90 τον μήνα.

Για πελάτες άλλης εταιρείας (Hol εγώ για παράδειγμα). Απεριόριστα σταθερά και διεθνείς κλήσεις, κινητά με αστική χρέωση. 24αρι ιντερνετ. Nova full pack και HD με τον αποκωδικοποιητή που κάνει εγγραφές κλπ (στοιχίζει 150 ευρώ-δωρεάν στο δίνουν). Δωρεάν εγκατάσταση και εξοπλισμός. Πάλι 18 μήνες συμβόλαιο. 49.90 τον μήνα!

 

Θα με πάρει πάλι σήμερα το μεσημέρι για το αν θα κλείσω την προσφορά ή όχι. Εγώ λογικά θα την απορρίψω. Εκτός αν καταφέρω να πάρω και απεριόριστα κινητά ή έστω κάποιο χρόνο δωρεάν.

 

ΥΓ1 Αν κάποιος αναρωτηθεί πως γίνεται να πήρα και τις δύο προσφορές ενώ έχω Ηολ: Έγινε γιατί στην αρχή του είπα ότι έχω ΟΤΕ (που έχει ο φίλος μου και λέω κάτσε άμα είναι καλή η προσφορά να του την πω), επειδή για πελάτες ΟΤΕ μίλαγε. Αλλά επειδή μου άρεσε η προσφορά ρώτησα και για μένα.

και εμένα χωρίς τον pvr όμως :/ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για εταιρία ή για μικροπωλητή στο μοναστηράκι;

 

Από αυτό και μόνο καταλαβαίνεις τι μπάχαλο είναι και πόσο έτοιμη είναι για φουντο η εταιρία...

ότι και να γίνεται εμείς δεν μπορούμε να σταματήσουμε να βλέπουμε π.χ. ολυμπιακό αφού μόνο η nova τον δείχνει και στο ελληνικό και στο champions league

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...