Προς το περιεχόμενο

iPad Mini retina @250E ebay.com


basilis222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατι ωρες εκανε. Το τρακινκ που μου εδωσε παντως ειναι για ακυρη αποστολη οποτε δεν ειμαι σιγουρος οτι οντως το εστειλε  εκεινη τη στιγμη. Βασικα δεν ανησυχω για αυτον, σε ολους τα στελνει ( σχεδον ) . Ανησυχω περι τελωνειου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα tracking συνηθως ανακυκλωνονται οποτε τωρα μπορει να δειχνει κατι ασχετο και μετα απο 1-3 μερες να δειχνει κατι αλλο

ευκολα η χρησιμη πληροφορια της εβδομαδος!!!

Το κοιταξα ξανα μετα το ποστ σου και λεει πως μολις εφυγε απο los angeles για διεθνη προορισμο , ενω προχθες ελεγε οτι παραδοθηκε πριν δυο βδομαδες στον καναδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κατι ωρες εκανε. Το τρακινκ που μου εδωσε παντως ειναι για ακυρη αποστολη οποτε δεν ειμαι σιγουρος οτι οντως το εστειλε  εκεινη τη στιγμη. Βασικα δεν ανησυχω για αυτον, σε ολους τα στελνει ( σχεδον ) . Ανησυχω περι τελωνειου :)

Εγω θα παραλάβω απο Αμερική, αλλά 31/7 φεύγω :P Γι'αυτο με ζώνουν τα φίδια...Παρήγγειλα Παρασκεύη...και ακόμα τίποτα..

 

edit: μόλις έφυγε με UPS ground σε σωστό tracking.

Επεξ/σία από moredread
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα παραλάβω απο Αμερική, αλλά 31/7 φεύγω :P Γι'αυτο με ζώνουν τα φίδια...Παρήγγειλα Παρασκεύη...και ακόμα τίποτα..

 

edit: μόλις έφυγε με UPS ground σε σωστό tracking.

Ups ή USPS;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σημαινει τιποτα αυτο. το τελωνειο να ξερετε απο τωρα 90% θα το φαμε. θα υπαρχει σιγουρα και το 10% που θα το γλιτωσουν. οποτε οσοι το φαμε το γραφουμε. οσοι το γλιτωσαν το γραφουν και τρωμε εμεις αυτους. καλο καλοκαιρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...