Προς το περιεχόμενο

Nokia lumia 630 με απόσυρση παλιά συσκευής 99 ευρώ σε καταστήματα Cosmote


frou-frou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πέρασα από ένα κατάστημα cosmote χτες στην Τσιμισκή (κοντά στη Γούναρη).

 

Μόνο ο υπεύθυνος ήξερε για αυτή την προσφορά, η μία από τις κοπέλες που μίλησα χαμπάρι..

 

Στο συγκεκριμένο δεν είχαν τη συσκευή διαθέσιμη.

 

Είναι η μονόκαρτη έκδοση. Όπως μιλούσα με τον υπεύθυνο μου είπε ότι κανένα κατάστημα του ομίλου Cosmote - Γερμανος - (και κάτι άλλο) δεν έχει δίκαρτα. Είναι πολιτική του ομίλου για να προωθούν ένα συμβόλαιο 2 σε 1 που έχει η Cosmote.

 

Ισχύει για όλες τις λειτουργικές συσκευές, χωρίς κάποιον περιορισμό.

 

Αν πάτε σε άλλο κατάστημα και σας πούνε άλλα δεν φταίω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

263wpph.jpg


Προφανώς υπάρχουν μαγαζιά και μαγαζιά......!!!!!!

 

Και 50 ευρώ κάτω από Πλαισιο Public και 20 ευρώ από τα γνωστά μαγαζάκι στο skroutz είναι προσφορά όπως και να το κάνουμε για Cosmote.

 

Θα χτυπήσω το πορτοκαλί για το καλοκαίρι είναι Super χρώμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η αφίσα στη φωτογραφία λέει "Υπηρεσία Ανταλλαγής Κινητού και Tablet" νομίζω πως αφορά αυτό:

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T21/xml/Personal__service__service_antallagi_kinitou/section/ServiceShopsCOSMOTE_Prs

 

Δηλαδή, δίνεις το παλιό σου κινητό και αν τηρεί τις προϋποθέσεις του link τότε μπορεί να πάρεις επιταγή έως 50 ευρώ...

Οπότε, "άνθρακας ο θησαυρός", αν και ελπίζω να κάνω λάθος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η αφίσα στη φωτογραφία λέει "Υπηρεσία Ανταλλαγής Κινητού και Tablet" νομίζω πως αφορά αυτό:

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T21/xml/Personal__service__service_antallagi_kinitou/section/ServiceShopsCOSMOTE_Prs

 

Δηλαδή, δίνεις το παλιό σου κινητό και αν τηρεί τις προϋποθέσεις του link τότε μπορεί να πάρεις επιταγή έως 50 ευρώ...

Οπότε, "άνθρακας ο θησαυρός", αν και ελπίζω να κάνω λάθος...

 

Με κατάστημα που μίλησα μου είπαν για παλιά συσκευή και όχι για το πόσο παλιά είναι η συσκευή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε μας ρε cosmote προτιμώ να τα δώσω για ανακύκλωση παρά να σου ψάχνω συσκευές μου που θέτεις και προϋποθέσεις για απόσυρση για να μου κόψεις 20 ευρώ και αν μου κόψεις 20. πολύ κόπος για το λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα για ενα νοκια 610 κοψανε 10 €...

 

σε ποιο κατάστημα πήγες?

 

βάσει της προσφοράς αυτής πρέπει να σου κόψουν 50 + τα 10 που στο κοστολογούν.

μίλησα με την εξυπηρέτηση και μου το είπαν

στα καταστήματα δεν είναι και πολύ ενημερωμένοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα στο κατάστημα πανεπιστημίου τους έδειξα ένα Sony Ericsson 8ετιας λειτουργικό, μου είπαν δεν τους κάνει. Τους ρώτησα (για να ενημερώσω εδώ) "ποια σας κάνουν" μου απάντησε τα κινητά που παίρνουν την εφαρμογή της cosmote (...), ξανά ερώτηση "ποια είναι αυτά" και μάλλον μου απάντησε να κοιτάξω στο site τους οπότε κι εγώ προτίμησα να φύγω γρήγορα γιατί είχαν αρχίσει να με πιάνουν τα νεύρα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με τα παραπάνω λοιπόν, ΔΕΝ αποτελεί προσφορά, όπως πολύ σωστά ειπώθηκε.

Δε περίμενα και κάτι διαοφρετικό από την Cosmote, μόνες σοβαρές προσφορές είναι αυτές της Wind που σου έδιναν παλιότερα και κάποιο δώρο με ανανέωση χρόνου 60 ευρώ σε φάση (ή κατά πολλούς το ανάποδο).

Επεξ/σία από plpapadopoulos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έδινε η wind Lumia 630 δώρο με 60 ευρώ ανανέωση ; (ή αναφέρεσαι στα zte-huawei κτλ, που έδινε κατά καιρούς )

Γιατί στο έδινε κανείς ΔΩΡΟ το Lumia 630 ποτέ?

 

Προφανώς κι αναφέρομαι στις παλιότερες προσφορές που έχουν τρέξει.

Εδώ και 2 χρόνια με τα 60 ευρώ είχα πάρει ένα Galaxy Pocket S5300 που για την εποχή του ως ΔΩΡΟ ήταν παραπάνω από άψογο αν έκανες χρήση του χρόνου ομιλίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...