Προς το περιεχόμενο

[Security] Bitdefender 2014 Family, 14,94€, 1 year - 3 PCs license


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους θέλετε να πληρώνετε για λογισμικό προστασίας περισσότερο αξιόπιστο ή με περισσότερα χαρακτηριστικά, η Bitdefender προσφέρει για περιορισμένο διάστημα λόγω EoL τη σειρά 2014 των προϊόντων της μόνο με 14,94€. Η άδεια χρήσης επιτρέπει εγκατάσταση σε έως και 3 υπολογιστές και περιλαμβάνει αναβαθμίσεις για ένα χρόνο.

 

Συγκεκριμένα υπάρχουν τρία προϊόντα, τα οποία διατίθενται στην ίδια ακριβώς τιμή και τελικά το ποιο θα επιλέξει ο χρήστης εξαρτάται από τα χαρακτηριστικά που θέλει:

 

- Bitdefender Antivirus Plus

- Bitdefender Internet Security

- Bitdefender Total Security (τα πάντα όλα).

 

Αναλυτικές πληροφορίες και αγορά από εδώ: http://www.bitdefender.com/media/html/price-cut2014/?pid=EMM_NO_Price-cut2014jun&et_cid=EMM_NO_May_Price_Cut_TRIAL_EXP_5&force_country=gr&rp_mid=EMM_NO_June_Price_Cut_TRIAL_EXP&rp_rid=21899736

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μία ματιά που έριξα δε γράφει κάτι. Επίσης δε γράφει αν θα υπάρξει αυτόματη αναβάθμιση στην έκδοση 2015, όταν αυτή διατεθεί (και μπορεί να έχει καλύτερο engine ή νέα χαρακτηριστικά).

 

Φαντάζομαι στο μυαλό θα έχουν τους οικιακούς χρήστες αλλά αφού δε φαίνεται περιορισμός, μάλλον θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε γραφείο. Εμένα μάλλον μου το έστειλαν (newsletter σε e-mail) γιατί είχα κατεβάσει μία free άδεια για ένα χρόνο του Internet Security (έχω ακόμα 153 ημέρες) και θέλουν να με μετατρέψουν σε paid customer. Για αυτό και στο URL γράφει  EMM_NO_June_Price_Cut_TRIAL_EXP

 

H εμπειρία που έχω από το προϊόν είναι πολύ καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bitdefender δεν αξιζει να το αγορασετε βασικα. Καθε τρεις και λιγο βγαζει προσφορες, τη μια για 3μηνο, την αλλη για 6μηνο και παει λεγοντας...Τωρα τρεχει η προσφορα που αναφερει ο dobro πιο πανω, που ειναι πολυ καλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπική άποψη ότι δεν αξίζει τίποτα πιο πολύ από το kaspersky, το οποίο και έχω χρόνια και δεν αλλάζω με τίποτα

http://www.ebay.com/itm/Kaspersky-Internet-Security-2014-3PC-NEW-/131244642840?pt=US_Antivirus_Security_Software&hash=item1e8eca5218

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλυτερα δοκιμαστε το (τρεχει και τωρα δωρεαν προσφορα) πριν το αγορασετε, εχει "περιεργο" interface.

 

Προσωπικα ειχα παρει το δωρεαν 9-μηνο Internet Security για 3 PC και το ξηλωσα και απο τα 3, θα το ξαναδοκιμασω παλι σε 5 χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φαινεται καπου ξεκαθαρα αν αφορα και μικρα γραφεία ή μονο οικιακη χρηση?

 

Κανονικα ειναι για οικιακη χρηση, αλλα απο την στιγμη που σου δινει δυνατοτητα να το περασεις με εταιρικο ΑΦΜ? Παντως εγω δεν εβγαλα ακρη προσπαθω να το αγορασω, αλλα μου βγαζει σφαλμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...