Προς το περιεχόμενο

COOLERMASTER C-5HC1-C300-RR C300 HEADPHONE RED 5.90 @eshop


liverpoolman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα ακουστικα τα συγκεκριμενα τα εχω,τα χρησιμοποιουσα πριν παρω   σε προσφορα απο eshop τα ericksson MH1 οταν τα ειχε βγαλει και απο τοτε δεν τα ξανακουμπησα τα Cm .Μεγαλη η διαφορα ηχου που εχουν .

Το θεμα ειναι οτι καπου εχασα τα ΜΗ1  ,αντε να τα βγαλει ξανα τα eshop περιμενω αλλα τιποτα.

Παντως για 5.90 καλη τιμουλα ειναι αλλα μην περιμενετε τιποτα τρομερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω φιλε τα εχασα γμτ και λεω να δοκιμασω αυτα..μαλιστα ειχα 2 ζευγαρια και το ενα δν ακουγεται καλα το ενα ακουστικο απο τα 2..ακουγεται πολυ σιγα γμτ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' οτι βλεπω εδω : http://csstalker.gjisland.net/blog/archives/676 παιζει να δινει και ενα ανταπτορακι μαζι οποτε δε νομιζω να εχουν ασυμβατοτητες οπως τα MH1 της Sony...ειναι κ ενας ακομα λογος να τα παρεις γιατι κρατας και τον ανταπτορα για τα sony :P

υ.γ πηρα και γω ενα ζευγαρι,δεν αντισταθηκα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν τα παραλαβει καποιος, μπορει να γραψει αν ο ηχος ειναι καθαρος σε συναρτηση παντα με την αρχικη του τιμη και οτι ειναι ακουστικα για κινητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιδες τα ακυρωσα γιατι βρηκα σε προσφορα με δωρεαν μεταφορικα τα xiaomi pistons v2.1 τα οποια απο οτι λενε ατομα που ξερουν και που τα εχουν ειναι κορυφαια.

http://www.merimobiles.com/xiaomi-piston-headphones_p/meri8529.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιδες τα ακυρωσα γιατι βρηκα σε προσφορα με δωρεαν μεταφορικα τα xiaomi pistons v2.1 τα οποια απο οτι λενε ατομα που ξερουν και που τα εχουν ειναι κορυφαια.

 

http://www.merimobiles.com/xiaomi-piston-headphones_p/meri8529.htm

 

Nα ειναι original αυτα?Γιατι διαβαζω για τα συγκεκριμενα οτι υπαρχουν πολλες ρεπλικες στο διαδυκτιο παντως καλη επιλογη τα βλεπω.Λετε να μην περιμενω ξανα τα MH1 και να χτυπησω τα xaomi  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξε και να μην ειναι με paypal αγορασα οποτε τα χρηματα μου δε τα χανω! Απο εκει και περα ενα παιδι που παρηγγειλε original του ηρθαν. Και μαλιστα καπου υπαρχει και κριτικη νομιζω σε σχεση με τα mh1 του χρηστη frost οπου τα συγκρινει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πηρα σημερα τα Coolermaster,ο ηχος δεν συγκρινεται με τα mh1 (αναμενομενο) ουτε σε μπασα ουτε σε ποιοτητα και ειναι λιγο ογκωδη (ψειρες βεβαια,αλλα απο τις παχιες :Ρ )...επισης το ανταπτορακι που δινει δυστυχως δεν κανει δουλεια με τα mh1 γιατι κανει την αντιστροφη μετατροπη απο αυτη π χρειαζονται τα mh1,δλδ το ανταπτορακι κανει τα coolermaster συμβατα με ericsson...για απλη χρηση handsfree ειναι μια χαρα για 5,90€ , μην περιμενετε κατι ιδιαιτερο απο τα ακουστικα..αυτα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...