Προς το περιεχόμενο

COOLERMASTER C-5HC1-C300-RR C300 HEADPHONE RED 5.90 @eshop


liverpoolman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nα ειναι original αυτα?Γιατι διαβαζω για τα συγκεκριμενα οτι υπαρχουν πολλες ρεπλικες στο διαδυκτιο παντως καλη επιλογη τα βλεπω.Λετε να μην περιμενω ξανα τα MH1 και να χτυπησω τα xaomi  :devil:

Αυθεντικά είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα παρελαβα και εγω παιδια σημερα..εμενα κατι περιεργο δν παιζουν ουτε με το ανταπτορακι ουτε κανονικα σε κινητο sony ericson neo v..Και στο pc παρολο που ειναι handsfree παιζουν χωρις το ανταπτορακι..Ισως επειδη ειναι coolmaster το κουτι..ιδια εταιρεια...αντιθετα τα κλασικα sony ericson που εγινε παταγος οπως ειναι φυσικο επαιζαν κανονικα στο κινητο μ παρολο που πολλοι ειχαν προβληματα και στο pc με ανταπτορακι...Τωρα οσων αφορα την συγκριση..σιγουρα παιζει ρολο η πηγη που τα βαζετε...ειναι υπερ του δεοντος αξιοπρεπη τα coolmaster και πιστεω εχουν παρομοια αποδοση με πολλα επωνυμα της αγορας σε πολυ υψηλοτερη τιμη των 6 ευρω ...Εχουν καλες μεσαιες και ειναι ξεκουραστα στο αυτι επισης δν φευγουν απο τα αυτια οπως τα αλλα της σονυ..Τωρα ας μην τα συγκρινουμε με τα σονυ ερικσον γιατι πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα της αγορας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα παρελαβα και εγω παιδια σημερα..εμενα κατι περιεργο δν παιζουν ουτε με το ανταπτορακι ουτε κανονικα σε κινητο sony ericson neo v..Και στο pc παρολο που ειναι handsfree παιζουν χωρις το ανταπτορακι..Ισως επειδη ειναι coolmaster το κουτι..ιδια εταιρεια...αντιθετα τα κλασικα sony ericson που εγινε παταγος οπως ειναι φυσικο επαιζαν κανονικα στο κινητο μ παρολο που πολλοι ειχαν προβληματα και στο pc με ανταπτορακι...Τωρα οσων αφορα την συγκριση..σιγουρα παιζει ρολο η πηγη που τα βαζετε...ειναι υπερ του δεοντος αξιοπρεπη τα coolmaster και πιστεω εχουν παρομοια αποδοση με πολλα επωνυμα της αγορας σε πολυ υψηλοτερη τιμη των 6 ευρω ...Εχουν καλες μεσαιες και ειναι ξεκουραστα στο αυτι επισης δν φευγουν απο τα αυτια οπως τα αλλα της σονυ..Τωρα ας μην τα συγκρινουμε με τα σονυ ερικσον γιατι πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα της αγορας...

 

Επιβεβαιώνω στο xperia neo V δεν παίζουν με/χωρίς το αναπτοράκι που περιλαμβάνεται. Στο τάμπλετ μου lenovo παίζουν κανονικά με/χωρίς ανταπτοράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παρέλαβαα..!!!

Πριν είχα κάτι  "σαπια" κυριολεκτικά απομιμησεις σε αυτα του iphone 5..

Τα CM πραγματικά απιστευτα..!!

Σε σχεση με τη τιμη που τα πηρα τα αξιζαν με το παραπανω.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα παιδιά την 2η μέρα κυριολεκτικά διαλύθηκαν. Και όταν λέω διαλύθηκαν εννοώ πως άρχισε το πλαστικό μέρος να σπάει σε κομματάκια. Στην αρχή βλέπω το ένα ακουστικό να έχει ρωγμές και λέω όχι ρε γαμώτο κάπου θα το ζόρισα. Και μετά από λίγο βλέπω τις ίδιες ρωγμές και στο 2ο ακουστικό. Δεν ξέρω αν είναι γενικό το κακό η έτυχε πάντως εάν είναι έτσι.. δεν αξίζει ούτε τα 5.90€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχθές τα πηρα και σημερα τ πέταξα, δεν εχω ξαναδει πιο ψευτιά ακουστικά, με το που ακουμπησαν σε μια ξυλινη επιφάνεια εσπασαν....

 

unnamed_zpsae547d3e.jpg

Επεξ/σία από Metaksas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές τα πηρα και σημερα τ πέταξα, δεν εχω ξαναδει πιο ψευτιά ακουστικά, με το που ακουμπησαν σε μια ξυλινη επιφάνεια εσπασαν....

 

unnamed_zpsae547d3e.jpg

Ακριβώς έτσι και τα δικά μου... Απάτη μεγάλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές τα πηρα και σημερα τ πέταξα, δεν εχω ξαναδει πιο ψευτιά ακουστικά, με το που ακουμπησαν σε μια ξυλινη επιφάνεια εσπασαν....

 

unnamed_zpsae547d3e.jpg

Τι εννοεις με το ακουμπησαν σε ξυλινη επιφανεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές τα πηρα και σημερα τ πέταξα, δεν εχω ξαναδει πιο ψευτιά ακουστικά, με το που ακουμπησαν σε μια ξυλινη επιφάνεια εσπασαν....

Come on! Ας σοβαρευτούμε λίγο! Σε ενήλικες απευθύνεσαι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Come on! Ας σοβαρευτούμε λίγο! Σε ενήλικες απευθύνεσαι!

Εάν δεν μου είχε συμβεί ακριβώς το ίδιο και εγώ θα είχα τις αμφιβολίες μου. Σε διαβεβαιώνω πως είναι όντως ΤΟΣΟ ευαίσθητα...

 

@liverpoolman ηρέμησε και μάθε να μιλάς σαν άνθρωπος. Πρώτη μέρα τα πήρα μαζί μου στη δουλειά και μόλις έκατσα στο γραφείο μου τα κουμπώσα. Όταν τελείωσα το ωράριο μου ήταν στην ίδια κατάσταση όπως στην φώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...