Προς το περιεχόμενο

COOLERMASTER C-5HC1-C300-RR C300 HEADPHONE RED 5.90 @eshop


liverpoolman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...

Ήμουν απ'το κινητό, είδα τη προσφορά και έτρεξα να παραγγείλω μη και τη χάσω, νομίζοντας ότι θα εξαντληθούν γρήγορα.
Γύρισα σπίτι, είδα το παρών θέμα και έτρεξα να ακυρώσω, ευχαριστώ τους παθόντες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πήρα 25/7 αλλά δεν τα δοκίμασα, τα άφησα για το καράβι που θα πήγαινα διακοπές.

 

Ανοίχτηκαν 2/8 μεσοπελαγα και άντεξαν 1 ώρα πριν διαλυθούν εντελώς, όπως ακριβώς και στα παιδιά που πόσταραν φωτό.

 

Επέστρεψα 29/8 και αμέσως τα πήγα πίσω. Μάλιστα τους έδειξα και τα εισιτήρια του πλοίου για να δικαιολογήσω την καθυστερημένη επιστροφή.

 

Πριν μερικές μέρες με πήραν τηλέφωνο από τα κεντρικά ότι δεν μπορούν να μου τα αλλάξουν γιατί πέρασε μεγάλο διάστημα από τη αγορά μέχρι την επιστροφή τους

και όταν τους ανέφερα το παρόν τόπικ και το γεγονός ότι πολλά άτομα τα πήραν και έσπασαν αμέσως μου είπαν "συγνώμη δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα" και έκλεισαν το τηλέφωνο.

 

Εγώ έχασα 6€ και αυτοί ένα πελάτη που τους άφηνε μερικές εκατοντάδες ευρώ κάθε χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα "εχασες" απο αγνοια περι νομοθεσιας προστασιας καταναλωτη απο ελαττωματικα προϊοντα κλπ... αλλα εννοειται οτι ακομα και τωρα μπορεις και να παρεις αυτα που "εχασες" πισω και να τους καταγγειλεις για παραβιαση νομοθεσιας/στερηση δικαιωματων σου (ζητα για αρχη αν δεν εχεις σε γραπτη μορφη την αρνηση τους). Να δουμε ποιος θα χοροπηδαει μετα... (υπαρχει και sticky θεμα στην ενοτητα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρόνος που θα χάσω για να ασχοληθώ μαζί τους αξίζει πολύ περισσότερο από τα 5.90€ που έκαναν τα ακουστικά..

 

Απλά δεν ξαναγοράζω από το eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...