Προς το περιεχόμενο

1gb για 15 μερες Cosmote(Ισχυει μεχρι τελος Αυγουστου)


king2009

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στειλτε surf στο 1256 οσοι εχετε cosmote.Δινει δωρο 1gb για 15 μερες.Not bad.

 

Προυποθεση αγορας καποιου πακετου internet τους 2 τελευταιους μηνες.

 

 

Για να ενεργοποιήσεις την προσφορά, στείλε με δωρεάν SMS τη λέξη SURF στο 1256. Αν είσαι συνδρομητής COSMOTE Internet On The Go με κάρτα, μπορείς να ενεργοποιήσεις την προσφορά από την ιστοσελίδα της υπηρεσίας.

 

Περίοδος Διάθεσης της προσφοράς: 21/07/2014 – 31/08/2014

 

Ποιοι μπορούν να αποκτήσουν την προσφορά

 

Ιδιώτες και Επαγγελματίες Συνδρομητές σε Προγράμματα Συμβολαίου με δωρεάν ενσωματωμένα ΜΒ ή σε Προγράμματα Συμβολαίου χωρίς ενσωματωμένα ΜΒ αλλά με ενεργό πακέτο ΜΒ (COSMOTE Internet Monthly Pass 200/750/1.5GB/3GB ή Wireless Internet 200/5GB/Unlimited ή προνομιακό πακέτο Spotify της COSMOTE)

Ιδιώτες και Επαγγελματίες Συνδρομητές σε προγράμματα Mobile Internet από tablet ή laptop (COSMOTE Internet On The Go, COSMOTE Internet Anyway, COSMOTE Internet On The Go Anyway)

Συνδρομητές COSMOTE Internet On The Go με κάρτα με ενεργό πάσο 5, 15, 30 ημερών ή προνομιακό πακέτο Spotify της COSMOTE και συνδρομητές Φοιτητικού πακέτου COSMOTE Internet On The Go με κάρτα με ενεργό πάσο 30 ημερών ή προνομιακό πακέτο Spotify της COSMOTE

Συνδρομητές ΚαρτοΣυμβολαίου, COSMOTE Business Cost Control και WHAT’S UP, COSMOΚΑΡΤΑ, FROG που έχουν ενεργοποιήσει τουλάχιστον ένα πακέτο με ΜΒ τις τελευταίες 60 μέρες πριν το αίτημα ενεργοποίησης της προσφοράς

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=T37&catName=Internet_Offers_Prs&cat=Internet_Offers_Prs

Επεξ/σία από king2009
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

" Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ INTERNET ΔΕΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΑΚΕΤΟ INTERNET ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ. ΚΑΛΕΣΕ 1330 ΑΓΟΡΑΣΕ 1 ΠΑΚΕΤΟ INTERNET & ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΞΑΝΑ "

 

Όπως μου απάντησε πίσω η cosmote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε ts γραψε οτι πρεπει να εχεις ηδη αγορασει εστω 1 πακετο ιντερνετ στους τελευταιους 2 μηνες για να ενεργοποιηθει η προσφορα.αλλιως δεν γινεται.και εμενα το ιδιο μου ειπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρον μου λεει οτι παρουσιαστηκε σφαλμα στην υπηρεσια, θα δοκιμασω αργοτερα.
Να ρωτησω τον ΤS απο που τις βρισκετε τις προσφορες γιατι παντα απο forum τις ανακαλυπτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω φιλε μου:

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=T37&catName=Internet_Offers_Prs&cat=Internet_Offers_Prs

 

Βασικα θυμομουν την περσινη που ηταν ιδια οποτε μπηκα να δω αν ισχυει και για φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέλειο πάνω στην ώρα, για να καταλάβω, αν εγώ αύριο το μπρι πάρω ένα daypas με 1 ευρώ που το έχω να κάθετε και επιτόπου ενεργοποιήσω την πρόσφορα θα δουλέψει?

 

αν βάλω κωδικό reload ίντερνετ?

 

βάλε στον τίτλο ότι ισχύει και για  cosmokarta, whats up, frog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμένα δεν το δέχτηκε παρ' όλο που είχα πάρει μέσα στον Ιούλιο με reload δώρο 100mb ίντερνετ.

Αν κάποιος δοκιμάσει με το internet day pass και του δουλέψει, παρακαλείται να ενημερώσει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα (συμβόλαιο) δεν ενεργοποιήθηκε γιατί δεν έχω ενεργό πακέτο MB.

Απ' ότι μου είπαν από το 13838 μόνο αν έχω ενεργό (ή αν ενεργοποιήσω) πακέτο MB μπορώ να κάνω χρήση της προσφοράς του επιπλέον 1 GB.

Βιάστηκα να στείλω το αίτημα (χωρίς να διαβάσω καλά το αρχικό post) και θεώρησα ότι ισχύει και στα συμβόλαια το διάστημα προηγούμενης ενεργοποίησης τους τελευταίους 2 μήνες!

Ευχαριστώ τον TS πάντως όπως και να έχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...