Προς το περιεχόμενο

1gb για 15 μερες Cosmote(Ισχυει μεχρι τελος Αυγουστου)


king2009

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ είμαι whats up με φοιτητική προσφορά. Δεν ενεργοποιώ πακέτα. Σήμερα έβαλα μια κάρτα, μου έδωσε 600MB δώρο, πήρα 100MB από το reload it και είπα να στείλω και το μήνυμα. Τελικά ενεργοποιήθηκε κανονικά και έχω 18.4GB και 95€ κάρτα  B)

 

Σχεδόν έτοιμος για 1 εβδομάδα στο χωρίο χωρίς ADSL.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ είμαι whats up με φοιτητική προσφορά. Δεν ενεργοποιώ πακέτα. Σήμερα έβαλα μια κάρτα, μου έδωσε 600MB δώρο, πήρα 100MB από το reload it και είπα να στείλω και το μήνυμα. Τελικά ενεργοποιήθηκε κανονικά και έχω 18.4GB και 95€ κάρτα B)

 

Σχεδόν έτοιμος για 1 εβδομάδα στο χωρίο χωρίς ADSL.

Είκοσι γιγα για μια εβδομάδα ρε λύκο ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι whats up με φοιτητική προσφορά. Δεν ενεργοποιώ πακέτα. Σήμερα έβαλα μια κάρτα, μου έδωσε 600MB δώρο, πήρα 100MB από το reload it και είπα να στείλω και το μήνυμα. Τελικά ενεργοποιήθηκε κανονικά και έχω 18.4GB και 95€ κάρτα  B)

 

Σχεδόν έτοιμος για 1 εβδομάδα στο χωρίο χωρίς ADSL.

 

Ακριβώς η πληροφορία που έψαχνα. Στοιβάζω GB για 15ήμερο εδώ και 3 μήνες :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε εγω που εχω συμβολαιο με ενσωματωμενα mb λογικα θα μου λειτουργει ετσι??

Δεν στελνω ακομα γιατι το θελω για πιο μετα στις διακοπες ;)

Και σε μενα (απεριοριστα 20) μια χαρα επαιξε, αρα λογικα κ σε σενα..thx ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έβαλα και εγώ αλλα καμιά ειδοποίηση από την cosmote να με ενημερώσει ποιο πριν, μόλις έστειλα το sms καπάκι και το μήνυμα <ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ.....>              THANKS King2009

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

teliκα για καποιον που εχει cosmocarta ισχυει η προσφορα?Αν ναι τι πρεπει να κανει?Παντως περισυ ηταν καλυτερα το ενεργοποιπουσες και τελος χωρις προαπαιτουμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

teliκα για καποιον που εχει cosmocarta ισχυει η προσφορα?Αν ναι τι πρεπει να κανει?Παντως περισυ ηταν καλυτερα το ενεργοποιπουσες και τελος χωρις προαπαιτουμενα.

Διαβασε το πρωτο ποστ και αν εχεις καποιες απο τις προυποθεσεις που γραφει στειλε surf στο 1256 και θα το παρεις το 1gb.Και περσι ηταν νομιζω για 15 μερες οποτε ειναι η ιδια προσφορα ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το διαβασα και λεει ως προυποθεση την αγορα πακετου τους τελευταιους 2 μηνες.Φιλος εθεσε το ερωτημα αν με το day pass του 1 ευρω μπορει να ενεργοποιηθει αλλα δεν απαντησε καποιος.Τελικα τι ισχυει(για cosmocarta παντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σύνδεση στο cosmote προς όλους 25 εχω με 50mb ενσωματωμένα κάθε μήνα και το έβαλα μια χαρά.....έξτρα αγορά τους τελευταίους 2 μήνες δεν εχω κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...