Προς το περιεχόμενο

(TV) Panasonic TX-42A400E....299€


xouzel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ την χτύπησα μια φορά, για το δωμάτιο μια χαρά φαίνεται δεδομένου ότι θα την έχω συνδεμένη στο pc.

Κι εγώ επίσης. Αρκετά μεγάλη για το δυάρι μου !!! Θα συνδέσω και το p/c πάνω της και θα σερφάρω μια χαρά !! :-D

Μόλις μου έρθει θα γράψω εντυπώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 138
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλλον ξεκίνησαν οι διακοπές, αλλιώς δεν εξηγείται ότι δεν εμφανίστηκε ακόμα κάποιος να κράξει για τις μόνο 2 εισόδους hdmi :P

και εγω για αρχικη γκρινια αυτο περιμενα... ΜΟΝΟ 2 HDMI ;;;;; λες και δεν μας φτανουν... :P και μετα να πεταχτει ο επομενος να πει... ξερεις εγω τι εχω να συνδεσω επανω;;να μιλας για εσενα προσωπικα αν σου φτανουν.... :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω για αρχικη γκρινια αυτο περιμενα... ΜΟΝΟ 2 HDMI ;;;;; λες και δεν μας φτανουν... :P και μετα να πεταχτει ο επομενος να πει... ξερεις εγω τι εχω να συνδεσω επανω;;να μιλας για εσενα προσωπικα αν σου φτανουν.... :)

 

Καλά η αλήθεια είναι οτι 2 είναι πολύ λίγες..Αν βάλεις ένα pc και μια κονσόλα γέμισαν.

Αλλά εντάξει,σε τέτοιες φτηνές τηλεοράσεις δε μπορείς να τα θες όλα δικά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αληθεια είναι ότι πάνω από 2 εισόδους hdmi δύσκολα χρησιμοποιείς αν δεν είσαι gadget freak ή κονσολάκιας. Φαινεται πολυ καλή προσφορά για καποιον που έχει άμεση ανάγκη για τηλεόραση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχει δει κανεις live να μας πει εντυπωσεις απο εικονα σε σχεση με αντιστοιχες 42αρες. Δε μπορω να βρω και κανα καλο review ρε γμτ. Παντως σαν τιμη σε συνδυασμο με τις 12 ατοκες δεν υπαρχει η προσφορα .... με το δαχτυλο στην σκανδαλη ειμαι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ρωτάς εξαρτάται καθαρά από τον χώρο και τις απαιτήσεις σου. Εγώ π.χ. πήρα την 50άρα f&u για το σαλόνι και μου φαίνεται μεγάλη. Άνετα την άλλαζα με 46άρα.

 

Αμ δεν εξαρτάται καθόλου (εκτός πάντα αν βλέπεις στα 1-2 μέτρα).. η μόνη περίπτωση που μπορεί κάποιος να θεωρήσει μια tv μεγάλη είναι να την έχει λίγο καιρό (2-3-4 μήνες) .. να δεις όσο περνάει ο καιρός πόσο "μικραίνει" από μόνη της μια tv.. θα φωνάζεις "θαύμα θαύμα" ;)

 

ΥΓ. είχα παλιές εποχές crt 32άρα.. μετά πήγα σε 40άρα.. μετά σε 52άρα και μετά σε 55άρα.. κάθε φορά μου φαινόταν τεράστια η καινούρια και κάθε φορά μετά απο κάποιους μήνες άνετα θα πήγαινα σε μεγαλύτερη.. τώρα αν είχα την δυνατότητα να πάω σε 65άρα δεν θα έλεγα όχι (με την κρίση βέβαια... τυχερός είμαι που κάποτε πρόλαβα να πάρω και αυτήν). 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλή τιμή τα 300 αν δεν είχα ήδη πάρει μια για το δωμάτιο θα την χτύπαγα. από και και ύστερα οι επόμενες τιμές στο skroutz για την συγκεκριμένη εκτός πραγματικότητας... 527 δεν αξίζει με καμία παναγία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το σκέφτομαι σοβαρά και αν την αγοράσω θα κάνω πολλά χρόνια να ξανά αγοράσω τηλεόραση (να φανταστείτε είμαι με 32tft Philips απο το 2007), αξίζει σαν προσφορά και σαν τηλεόραση; Το ένστικτο μου μου λέει να περιμένω λίγο για 50άρα πάντως. Τι προτείνετε εσείς που ξέρετε και από τηλεοράσεις και από προσφορές καλύτερα;

 

EDIT: Δεν βρήκα κάποιο review στο internet. Αν κάποιος βρει κάτι ας βάλει ένα link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...