Προς το περιεχόμενο

Προσωπικές Σχέσεις


dimitrisOP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κανα καλο θεμα για συζητηση παιζει γιατι εχω ξεμεινει λιγο :P

 

Μμμμ θα πω εγώ κάτι... Βασικά θα ρωτήσω γνώμες.

 

Έστω ότι σου αρέσει κάποια κοπέλα, η οποία όμως είναι σε σχέση, τι κάνεις? προχωράς και βλέπεις πως αντιδράει και αυτή? ή σέβεσαι την κατάσταση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα ξέρεις τον άλλο, θα 'σαι το μεγαλύτερο @ που περπάτησε στον πλανήτη αν κάνεις κάτι.

Αν δεν τον ξέρεις, ισχύει το "επειδή υπάρχει τερματοφύλακας δεν παναπεί ότι δε μπορείς να βάλεις γκολ."

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμμ θα πω εγώ κάτι... Βασικά θα ρωτήσω γνώμες.

 

Έστω ότι σου αρέσει κάποια κοπέλα, η οποία όμως είναι σε σχέση, τι κάνεις? προχωράς και βλέπεις πως αντιδράει και αυτή? ή σέβεσαι την κατάσταση? 

την ειχα και εγω αυτη την απορια καποια στιγμη :lol:  και κατεληξα στο συμπερασμα οτι σιγουρα θα δειξεις το ενδιαφερον σου αλλα περα απ'αυτο μαλλον θα πρεπει να σεβαστεις την κατασταση. προσωπικα ειμαι της αποψης "μην κανεις οτι δεν θες να σου κανουν!". εξαλλου αν θελει θα χωρισει δε χρειαζεται να πιεσεις περαιτερω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα ξέρεις τον άλλο, θα 'σαι το μεγαλύτερο @ που περπάτησε στον πλανήτη αν κάνεις κάτι.

Αν δεν τον ξέρεις, ισχύει το "επειδή υπάρχει τερματοφύλακας δεν παναπεί ότι δε μπορείς να βάλεις γκολ."

 

Εννοείτε δεν τον ξέρεις τον άλλον! απλά σκεφτομαι ότι για να σου δείξει ενδιαφέρον πάει να πει ότι κάτι δεν πάει να πει ότι κάτι δεν πάει καλά στην σχέση, και στην ουσία βοηθάς και τον άλλον γιατί άμα κάνει το ίδιο σε 3 χρόνια ξερωγω θα είναι δύσκολο μετά γι αυτόν... Γιατι για να το κάνει στην αρχή πάει να πει ότι δεν κωλύεται να το κάνει και ποιο μετά.

 

την ειχα και εγω αυτη την απορια καποια στιγμη :lol:  και κατεληξα στο συμπερασμα οτι σιγουρα θα δειξεις το ενδιαφερον σου αλλα περα απ'αυτο μαλλον θα πρεπει να σεβαστεις την κατασταση. προσωπικα ειμαι της αποψης "μην κανεις οτι δεν θες να σου κανουν!". εξαλλου αν θελει θα χωρισει δε χρειαζεται να πιεσεις περαιτερω...

 

Εννοείτε δεν θέλω να μου το κάνουν, ποιος θέλει? όμως παρ' το και αλλιώς, για να γίνει κάτι τέτοιο πάει να πει ότι θα φταίω και εγώ έτσι? κάτι δεν κάνω καλά! 

 

ζωντάνεψε παλι το θέμα ; :P

 

Και έλεγα τι θα κάνω απόψε το βράδυ :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προσωπικές σχέσεις είναι δύσκολο πράμα.

 

Ας πάω να παίξω λίγο Diablo.

 

(Η προσωπική μας σχέση έχει περάσει κρίση τις τελευταίες βδομάδες.)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 για να σου δείξει ενδιαφέρον πάει  να πει ότι κάτι δεν πάει καλά στην σχέση,

μπορει ναι μπορει και οχι.. μπορει να σε βρηκε πολυ ενδιαφερον ανθρωπο και να ηθελε να το προχωρησει μαζι σου αν ηταν ελευθερη (γιατι καλως η κακως δε ζουμε σε γυαλα ανθρωποι ειμαστε,αλληλεπιδρουμε με αλλους ανθρωπους και ισως ασυναισθητα συγκρινουμε κι ολας ) αλλα αυτο δε σημαινει πως δεν ειναι καλα στη σχεση της.που και προβληματα να υπαρχουν προσπαθεις να τα διορθωσεις δεν φευγεις με την πρωτη δυσκολια!

απο την αλλη ναι μπορει να εψαχνε και αφορμη να το ληξει με τον συντροφο της.αλλα θα περιμενε να βρει αντικαταστατη και μετα? πιστεψε με τετοιους ανθρωπους δεν τους θες στη ζωη σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...