Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα κι εγω ενα μεσω paypal στα 16.22€ για να μαι καλλυμενος αν δεν ειναι η οριτζιναλ.

Αν και εχω της anker 12000mah με 3 usb, ειπα να τσιμπησω και αυτο μιας και διαβασα καλα σχολια.

Ετσι και αλλιως οσο περναει ο καιρος γινονται απαραιτητα, οποτε χαμενο δεν θα παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κ εγω τσιμπησα ενα απο το ευρωπαικο dx.πηρα κ μια θηκη γιατι διαβασα οτι χαραζεται σχετικα ευκολα.πιστευω να μου φορτιζει ανετα το ασους τρανσφορμερ τ100(7900mah αν θυμαμαι καλα) μια φορα κ να μενει να δω αν θα μπορει να γεμισει μετα κ το ζτε ν967(2500mah).λογικα δεν θα τα καταφερει.εγω θα το φορτιζω με τον φορτιστη του ασους 2A.πιστευω κανενα 5ωρο θα κανει.

φιλε αν μπορεις με το που ερθει να κανεις κ μια συγκριση με το ανκερ,πιστευω θα βοηθησει πολυ κοσμο γιατι κ εγω αναμεσα σε αυτα τα 2 ημουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει παλαιότερα το ίδιο προϊόν από το site αυτό, ήρθε και πέρασε το τεστ γνησιότητας κανονικά. Τώρα πήρα ένα δεύτερο, μου βγήκε 15.5 ευρώ. Ευχαριστώ τον TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κ εγω τσιμπησα ενα απο το ευρωπαικο dx.πηρα κ μια θηκη γιατι διαβασα οτι χαραζεται σχετικα ευκολα.πιστευω να μου φορτιζει ανετα το ασους τρανσφορμερ τ100(7900mah αν θυμαμαι καλα) μια φορα κ να μενει να δω αν θα μπορει να γεμισει μετα κ το ζτε ν967(2500mah).λογικα δεν θα τα καταφερει.εγω θα το φορτιζω με τον φορτιστη του ασους 2A.πιστευω κανενα 5ωρο θα κανει.

φιλε αν μπορεις με το που ερθει να κανεις κ μια συγκριση με το ανκερ,πιστευω θα βοηθησει πολυ κοσμο γιατι κ εγω αναμεσα σε αυτα τα 2 ημουν.

Καλημέρα φίλε, από το ευρωπαϊκό dx έρχεται πιο γρήγορα από τις 15 μέρες περίπου που κάνει από Κίνα?

 

Τελικά λέω να πάρω αυτό: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00F5Q4F0U/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=electronics

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

450gr....αν δεν σε πειράζει το βάρος και ο χρόνος φόρτισης που πρέπει να είναι κοντά στις 9 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

450gr....αν δεν σε πειράζει το βάρος και ο χρόνος φόρτισης που πρέπει να είναι κοντά στις 9 ώρες.

Δε με πειράζει το βάρος, μόνο για ταξίδια το θέλω που θα το έχω μέσα σε τσάντα έτσι κι αλλιώς. Ο χρόνος φόρτισης μπορεί να είναι και μεγαλύτερος από 9 ώρες! Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω ότι η εταιρεία λέει πάνω από 20! Είναι σε καλή τιμή όμως και διαβάζω καλές κριτικές γενικά. Χρειάζομαι τη χωρητικότητα γιατί θέλω να φορτίζω και tablet και smartphone. Δεν ξέρω τι λέει σαν εταιρεία αλλά μάλλον θα το ρισκάρω, εκτός αν υπάρχει κάποια δοκιμασμένη πρόταση με παρόμοια χαρακτηριστικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κατάστημα είναι αξιόπιστο παιδιά?

Για το xiaomi? Θεωρείται από τα αξιόπιστα κινέζικα αν και προσωπικά δεν το έχω δοκιμάσει. Το έχει και το merimobiles που επίσης θεωρείται καλό μαγαζί σε παρόμοια τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα καλύτερα πάρε αυτό, και για μπαταρία πάρε ή αυτή που έβαλε ένας φίλος παραπάνω, ή αυτή. Ώστε με λιγότερα από 5 δολάρια έχεις ένα power bank, δοκιμάζεις πως θα πάει, και αν δεν μείνεις ικανοποιημένος δοκιμάζεις άλλη μπαταρία. 

 

Ρε παιδιά. Επιστρατέυστε λίγο τη λογική. Please δηλαδή. Δεν γίνεται με 1.80$ να πάρεις 6000mah απο το ebay.

Θα πάρεις στην καλύτερη κάτι σάπιο με 1500mah χωρίς κύκλωμα προστασίας

 ---> https://www.youtube.com/watch?v=SMy2_qNO2Y0#t=1m58s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με πειράζει το βάρος, μόνο για ταξίδια το θέλω που θα το έχω μέσα σε τσάντα έτσι κι αλλιώς. Ο χρόνος φόρτισης μπορεί να είναι και μεγαλύτερος από 9 ώρες! Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω ότι η εταιρεία λέει πάνω από 20! Είναι σε καλή τιμή όμως και διαβάζω καλές κριτικές γενικά. Χρειάζομαι τη χωρητικότητα γιατί θέλω να φορτίζω και tablet και smartphone. Δεν ξέρω τι λέει σαν εταιρεία αλλά μάλλον θα το ρισκάρω, εκτός αν υπάρχει κάποια δοκιμασμένη πρόταση με παρόμοια χαρακτηριστικά

Θα μπορούσες να πάρεις 2 με 10.000mAh το βάρος θα είναι πάνω-κάτω το ιδιο και θα φορτίζουν πιο γρήγορα ~5 ωρες.

Εγώ το Xiaomi που πήρα παρότι δεν μου φτάνουν τα mAh(note3,ipadAir)θα τα φορτίζω στο ~ 80% και θα μου βγάζει το καθένα άλλες 12 ώρες με τη χρήση που κάνω.

Σίγουρα πάντως εξαρτάται από τη χρήση που κάνει που καθενας.

Πάντως επειδη έχω κάνει πολλές χιλιάδες μίλια τα τελευταία 15 χρονια προσπαθώ να κουβαλώ όσο το δυνατό λιγότερο βαρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2.1Α έξοδος δεν το κάνουν απαγορευτικό για φωτογραφικές μηχανές και πολλά κινητά; Απ' όσο ξέρω κυρίως τα tablets έχουν απαιτήσεις γύρω στα 2Α για φόρτιση. Κάποιες συσκευές λένε ότι περιορίζουν αυτόματα το φορτίο στο μέγιστο των προδιαγραφών τους, αλλά τα εμπιστεύεστε άνετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορούσες να πάρεις 2 με 10.000mAh το βάρος θα είναι πάνω-κάτω το ιδιο και θα φορτίζουν πιο γρήγορα ~5 ωρες.

Εγώ το Xiaomi που πήρα παρότι δεν μου φτάνουν τα mAh(note3,ipadAir)θα τα φορτίζω στο ~ 80% και θα μου βγάζει το καθένα άλλες 12 ώρες με τη χρήση που κάνω.

Σίγουρα πάντως εξαρτάται από τη χρήση που κάνει που καθενας.

Πάντως επειδη έχω κάνει πολλές χιλιάδες μίλια τα τελευταία 15 χρονια προσπαθώ να κουβαλώ όσο το δυνατό λιγότερο βαρος.

Επειδή θα παραγγείλω από Ευρώπη γιατί θέλω να το έχω αρχές Αυγούστου είδα ότι το xiaomi στο amazon πχ περνάει τα 30€. Οπότε άρχισα να ψάχνω μήπως μπορώ να πάρω κάτι καλύτερο και νομίζω ότι έχω καταλήξει στο να πάρω ένα μεγάλο. Είδα και κάποια anker που φαίνονται επίσης καλά. Δεν θα το χρησιμοποιώ συχνά, για λίγες φορές το χρόνο το θέλω. Θα το κοιτάξω σήμερα αύριο και θα αποφασίσω. Thanks για την πρόταση πάντως! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...