Προς το περιεχόμενο

[Power Bank] XIAOMI 10400MAh, 20.89$ τελική από GEEKBUYING, κ.α προιόντα με έκπτωση


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 867
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το οποιο λογικα δε θα ρθει ποτε

Έχω ακόμα πίστη (μέχρι τα Χριστούγεννα).

 

Έχω αρχίζει να υποψιάζομαι τα τοπικά μέσα διακίνησης και τελωνείο (για μή συστημένα δέματα).+

 

 

20 Αυγουστου αγορα απο ebay , παρελαβα την Πεμπτη που μας περασε....

 

True believer! Μου δίνεις ελπίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παίδες, παρέλαβα σήμερα από Vickmall (παραγγελία από 31/10 - μια χαρα!).

 

Δίνετε τα πιο ανανεωμένα λινκ για το πως ελέγχουμε γνησιότητα κ το serial του.

Εξωτερικά (χρώμα καλύματος και βάσεων) έιναι διαφορετικό από αυτό που έχω ήδη κ είναι τσεκαρισμένα γνήσιο, οπότε με ψυλιάζει...

 

Ευχαριστω

Επεξ/σία από harisman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δοκίμασα με το καλώδιο που έχει στο κουτί του(αυτό που είναι usb σε micro usb) και δε μπορώ να φορτίσω ενα κινητό με αυτό...

Είναι κλώδιο μόνο για να φορτίζεις την ίδια τη συσκευή και δε δουλεύει ανάποδα ώστε να φορτίζει ενα κινητό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δοκίμασα με το καλώδιο που έχει στο κουτί του(αυτό που είναι usb σε micro usb) και δε μπορώ να φορτίσω ενα κινητό με αυτό...

Είναι κλώδιο μόνο για να φορτίζεις την ίδια τη συσκευή και δε δουλεύει ανάποδα ώστε να φορτίζει ενα κινητό?

 

Νομίζω έχει αναφερθεί ξανά ότι το καλώδιο χρειάζεται λίγη πίεση για να κουμπώσει καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω έχει αναφερθεί ξανά ότι το καλώδιο χρειάζεται λίγη πίεση για να κουμπώσει καλά.

Οκ φιλε μου θα το προσπαθησω. Αν και τελικος σκοπος μου ειναι να φορτιζω ενα 5s που εχω, οποτε αν καταλαβα καλα θα πρεπει να εναν μετατροπεα απο micro usb σε lighting. Πιστευετε θα δουλεψει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλωδιο του iphone θα κουμπωσεις στο usb του power bank

Απλως ελεγα για να μην κουβαλαω μαζι με το μηχανημα και το καλωδιο που εχει για να φορτιζει και ενα ξεχωριστο για το iphone, μηπως κραταγα μονο αυτο που εχει για να φορτιζει(που ειναι και πολυ μικρο) και με ενα ανταπτορακι να φορτιζα το iphone...Πιστευετε θα δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi USB light lamp 4.61$ τελική με το παρακάτω κουπόνι από Tinydeal (μπαίνει στο βήμα "Proceed to checkout"). Μαζί με τη φορητή μπαταρία το χρησιμοποιείς και στο κάμπινγκ!!!

 

coupon -19%: mi19off

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά 2/11 κυριακή απο merimobiles παραλαβή σήμερα 25/11

 

Δεν το πίστευα πως ήρθε τόσο γρήγορα...

 

Ηταν μισογεμισμενο, το εβαλα στο κινητό μου να δω και το φορτισε κανονικοτατα

 

Μονιμα μαζι μου λοιπον και τελος το αγχος για μπαταρια :)

 

ευχαριστω τον ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κινέζος απ το merimobiles μου προτείνει να πληρώσω άλλα 8$ για να στείλει το πακέτο με sing post επειδή είναι γιορτές και θα αργήσει με απλό ταχυδρομείο.

 

Να το πληρώσω ή οχι; Δεν το βιάζομαι..

 

Υ.Γ. Προς τους mods: Προσπάθησα να παραθέσω αυτούσιο το μήνυμα του κινέζου και το forum μου πετάει μήνυμα οτι απαγορεύονται τα greeklish. Δεν είναι greeklish, αλλά english και μάλλον ο κώδικας του forum δεν το υπολογίζει σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...