Προς το περιεχόμενο

TV panasonic tx-50as600 public 800ε και η δευτερη -50%


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και μια πλάσμα LG 60'' http://www.electroniki.gr/electroniki/el_gr/electronics/vision/tv/lg-60pb5600-plasma.php

 

Λιγάκι ακριβότερη, αλλα νομίζω συγκρίνονται.

 

Δεν είναι smart αλλα είναι 10'' μεγαλύτερη και είναι και πλασμα με ότι αυτο συνεπάγεται...

 

Το σκέφτομαι και για τις 2 δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και μια πλάσμα LG 60'' http://www.electroniki.gr/electroniki/el_gr/electronics/vision/tv/lg-60pb5600-plasma.php

 

Λιγάκι ακριβότερη, αλλα νομίζω συγκρίνονται.

 

Δεν είναι smart αλλα είναι 5'' μεγαλύτερη και είναι και πλασμα με ότι αυτο συνεπάγεται...

 

Το σκέφτομαι και για τις 2 δεν ξέρω.

Η άλλη βγαίνει στα 600 όμως.Μεγάλη διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα είναι άστοχη η προσφορά.

Αν είχε τιμή 600 ευρώ το κομμάτι χωρίς να χρειάζεται η αγορά 2 τηλεοράσεων θα είχε πιο μεγάλη ανταπόκριση.

Τώρα μου θυμίζει Ariel υγρό με τη δεύτερη συσκευασία στη μισή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα σαφως, περα του "αστοχου" (αν δεν βρεθουν δυο ατομα που να θελουν ακριβως το συγκεκριμενο μοντελο δεν υπαρχει κανενας λογος αγορας) επειδη ειδα κατι και στο αλλο τοπικ που θα κλειδωσει ή συγχωνευθει -δε ξερω-, προφανως και δεν ειναι "πανω απο 800 ευρω" η τιμη της στο εξωτερικο, χαρακτηριστικα Ιταλια που εριξα μια ματια χθες την πουλαγαν λιγο πανω απο 600 (αν και σε ολη την Ευρωπη την εχουν ελαχιστα καταστηματα).

Δεν ειναι εκει βεβαια το θεμα γιατι και παλι "φαινεται" σαν η χαμηλοτερη τιμη στην Ευρωπη (τα 600) ομως τοσο το γεγονος οτι δεν διακρινω κατι τοσο "σπεσιαλ" στην τηλεοραση αυτη (μια "απλη" 50αρα full hd 100hz δηλαδη, που σαν αυτη υπαρχουν απειρες -και φυσικα φθηνοτερες- οποτε θελει "στησιμο" να δουμε ποια ειναι καλυτερη) οσο και το οτι ειναι νεοτατο μοντελο και αυτη η "αρχικη" των 799 που βλεπω σε σχεδον ολα τα μαγαζια μου μυριζει για "επισημη" τιμη εισαγωγεα  -- και νομιζω ολοι ξερουμε πού πανε αυτες οι τιμες μολις βρουν την ακρη τα σκρουτζομαγαζα -- προσωπικα με κανουν παρα μα παρα πολυ επιφυλακτικο να προτεινω ετσι "αερα" το μοντελο αυτο σε καποιον για "γουρουνι στο σακι".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μια χαρά μου ακούγεται το -50% στη δεύτερη τηλεόραση. Μακάρι να ακολουθούσαν κι άλλες.

να παρω εγω τη δευτερη κι εσυ τη πρωτη? :P

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...